MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TECH Adamwax feat. Shabboo Harper - Wolf Trance - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TECH Adamwax feat. Shabboo Harper - Wolf Trance (/temat-tech-adamwax-feat-shabboo-harper-wolf-trance)

Strony: 1 2 3 4


RE: Adamwax feat. Shabboo Harper - Wolf Trance - Abigail Noises - 24.04.2016

Zrozum nie wkleiłem tego, żeby Cie przekonywać do mego utworu. Masz prawo nawet go znienawidzieć. Oceniaj "z głową" a nie emocjonalnie. Daję Ci tym samym do zrozumienia, że Twoje "wkleil pare klockow" jest po prostu dziecinne.


RE: Adamwax feat. Shabboo Harper - Wolf Trance - tks21 - 24.04.2016

Dziwne to dla mnie ale intrygujące :) nie moje klimaty ale 4/5 daje bo jest ciekawe i przy tym inne :) Nie wiedziałem,że Trance był w tamtych latach :)
PS.Bullet nie docenia czasu poświęconego nad tym kawałkiem (zapewne siedziałeś jakiś czas przy tym AdamWax) To nie są moje klimaty ale mówiąc że coś jest jak z Ejaya to trochę tak jak byś powiedział do kogoś tu z forum że zagrał na "cymbałkach" a tak naprawdę zagrał np.na skrzypcach, gitarze lub na czymkolwiek bardziej zaawansowanym (tak mi się wydaje może złe porównianie) Więc w pełni jestem za Adamem i szczerze gratuluję ciekawego kawałka jaki stworzyli Adam i Shabboo bo jest oryginalny :) (nie to żebym się podlizywał - mówię szczerze!)


RE: Adamwax feat. Shabboo Harper - Wolf Trance - Brisk Bullet - 24.04.2016

Ja tego nietraktuje emocjonalnie, raczej zartobliwie i zawsze robie to z glowa. Skoro dziecinne, to powinienes to zignorowac i miec w dupie. Zamiast tego zachowales sie dokladnie tak jak sie spodziewalem, czyli dales sie sprowokowac moja gadka. W kazdym razie nietylko ty.

Dokladnie slucham jak cos oceniam i wiem, ze jako 10 latek wolalbym kupic kasete ''Techno Traxx'' niz to. Ty odwrotnie, bo mamy inny gust.

PS. Nienawidze Dawida Kwiatkowskiego i jego muzyki, oraz chlopakow z pedalskimi frycami noszacych jeansy zwezane na dole. What a shame...xD


RE: Adamwax feat. Shabboo Harper - Wolf Trance - Zirds - 24.04.2016

(24.04.2016, 21:07)tks21 napisał(a): Nie wiedziałem,że Trance był w tamtych latach :)

A owszem, jeden z najstarszych gatunków, odmian techno.


RE: Adamwax feat. Shabboo Harper - Wolf Trance - soundsystem - 25.04.2016

(24.04.2016, 20:21)AdamWax napisał(a):
Cytat:"Nie jest to warte, aby byc w gronie najlepszych, bo psuje krajobraz..."

Utwór wszedł do "Najlepszych" mając powyżej 4,50. Tak naprawdę nie interesuje mnie co się działo później. Jeśli Ci to przeszkadza i "psuje krajobraz", bo utwór nie może wypaść z tego działu - to napisz do Administracji by zmienić regulamin abyś mógł spokojnie delektować się widokiem.


Cytat:"trance w wykonaniu kolegi, ktory jakby wkleil pare klockow na E-Jayu z automatyzacja glośnosci (tak to niestety odczulem)".

Coraz zabawniejsze są te Twoje komentarze, Brisk Bullet. 28 ścieżek midi - tylko nie proś mnie o otwieranie każdej ścieżki i printscreenowanie z osobna, tak abyś mógł obejrzeć rozkład midi xD

[Obrazek: 16b0tg6.jpg]

to żeś się namęczył xD


RE: Adamwax feat. Shabboo Harper - Wolf Trance - Alex fat - 8.05.2016

Niebede sie rozwodzil co jest dobrze a co jest zle , i ja odbieram to jako amatorke , naprawde slabo wyszlo. I wiesz co jesli utwor brzmi na kazdym sprzetie roznie , znaczy tu trzeszczy , tam buczy,tam gra dobrze to chyba jest zle zmasterowany , tak mi sie wydaje . Mi osobiscie sie to niepodoba :) pozdrawiam


RE: Adamwax feat. Shabboo Harper - Wolf Trance - Gain - 7.07.2016

Nie jestem znawcą psy trance, ale uważam, że przester na kicku odbiera sporo dynamiki a cały aranż sprawia wrażenie trochę chaotycznego. Słaby bas. Ode mnie 2/5


RE: Adamwax feat. Shabboo Harper - Wolf Trance - Adam Sybil - 7.07.2016

Nie podchodzi mi ten lead w 3 minucie, dla mnie za dużo w nim góry i brzmi zbyt rozmazanie oraz surowo. Tak trochę męcząco.

4:35 i niskie spanoramowane na lewo...nie przekonuje mnie to.

Aranż i pomysł na kawałek wyjątkowo ciekawy, ale za mało w tym organizacji, za duże zamieszanie, jak ktoś już pisał sound desing również mi nie podchodzi, za to miks wydaje się być ok ;)

Niech będzie 4 :)


RE: Adamwax feat. Shabboo Harper - Wolf Trance - devil's infection - 8.07.2016

dźwięki osobno dosyć dobrze słyszalne, ale razem jako całość brzmią kiepsko
aranż w moim odczuciu chaotyczny brakuje swego rodzaju ''połączenia'' w brzmieniu,
co prowadzi do tego, że nie przyjemnie się słucha
robiąc utwór w stylu lat 90 miks powinien być dosyć w miarę współczesny,
aby podkreślić ''braki'' tamtych lat
może się mylę, ale wydaje mi się, że utwory\miksy tamtych lat miały swoje ''niuanse'',
a osiągniecie ich na współczesnym DAWie byłoby nie lada sztuką