MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Aurora - Fiji - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Aurora - Fiji (/temat-progressive-aurora-fiji)



Aurora - Fiji - Aitra - 14.04.2012

Witam ;) pare dni temu zrobilam wakacyjny numer .Mam nadzieje ze Wam sie spodoba ;)




RE: Aurora - Fiji - Audionectic - 25.04.2012

Niezle.Jak dla mnie powinnas to jakos rozwinac po breaku bo nic sie nie zmienia i nie zaskoczylas mnie ,czego nie lubie he he.Od samego poczatku wywalasz karty na wierzch ze tak powiem.Wedlug mnie to niedopuszczalne ponieważ nie masz czym zaskoczyc sluchacza w drugiej czesci utworu.Pomysl o tym.Nie hejtuje


RE: Aurora - Fiji - Aitra - 26.04.2012

wybacz ale nie chce mi sie tlumaczyc tego ze to jest skrocona wersja, pozdrawiam ;)


RE: Aurora - Fiji - Stiopa - 26.04.2012

I tego, ze Aurora to dziewczyna:-P


RE: Aurora - Fiji - Muri - 26.04.2012

Dobre to jest. Nie przepadam ogólnie rzecz biorąc za house, ale taką jego odmianę uwielbiam.
Jest klimat, wakacyjnie. A że już za parę godzin rozpocznie się długi weekend majowy to nutka ta na pewno będzie mi towarzyszyć przez całą długość jego trwania.
Mógłbym prosić o download lub wysyłkę na maila? :)

Pozdrawiam i czekam na kolejne propozycje w tym stylu od Ciebie, Gosiu. :)
No i rzecz jasna życzę wypoczynku w ten weekend. :D


RE: Aurora - Fiji - 9lives - 27.04.2012

Jesteś kobietą? A co do tracka to faktycznie wakacyjny, kompozycja dobra, mi się podoba chociaż takiego rodzaju progu nie słucham ;-)


RE: Aurora - Fiji - Aitra - 27.04.2012

Najwazniejsze ze Wam sie spodobalo bardzo to dla mnie wazne ;)) Trzymajcie sie i rowniez wszystkim odwiedzajacym zycze duzo spokoju i milego wypoczynku w fajnym gronie ;) Pozdrawiam ;)

P.S. a co kobieta tez moze tworzyc a co xDD


RE: Aurora - Fiji - Intransitive - 28.04.2012

To co mi się tu podoba to nieziemskie wręcz arpy. Trochę mniej podoba mi się lead i perka, ale jest dobrze:) Muszę poszukać twojego trance'u. A jeśli go nie robisz to powinnaś:)


RE: Aurora - Fiji - Paul van Perllo - 29.04.2012

bardzo fajny klimacik =) Potem fajny padzik ..... słonnce plaża ..kolorowe drinki ...taki sunrise =)

Wszystko ładnie gra =) może potem wejscie snara troche za głośno =)

8/10 bo słow nie ma xD


RE: Aurora - Fiji - Aitra - 29.04.2012

no widzisz ;) tak sie ukrywalam az wkoncu dałam sie zlapac haha ;D pozdrawiam ;))


RE: Aurora - Fiji - gabrieln - 7.05.2012

super klimat zrobila kobietka :) zycze powiedzenia w nastepnych produkcjach;]


RE: Aurora - Fiji - Marduk - 8.05.2012

Kurde te przejscie miodzio :D tylko refrenik mi sie nie pdooba ten "gruby" lead psuje klimat ;P


RE: Aurora - Fiji - Aitra - 9.05.2012

dziekuje xD club wersja bedzie jeszcze lepsza , pozdrawiam ;)


RE: Aurora - Fiji - BrandonRanders - 9.05.2012

bardzo ciekawy cieply numer :)
wszystko gra jak nalezy :)
ogółem podoba mi sie ;)
kawaleczek na +