MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
UPLIFTING Anlaya Project - Latvia (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: UPLIFTING Anlaya Project - Latvia (Original Mix) (/temat-uplifting-anlaya-project-latvia-original-mix)



Anlaya Project - Latvia (Original Mix) - gregwmusic - 20.04.2016

Siemanero

Prezentuję swój nowy kawałek który oddaję wam moi drodzy w ocenę
śłuchając starego trance'u, 99 :)
zachciało mi się takiego o to traczka mam nadzieje że i wam przypadnie do gustu
[Anlaya Project - Latvia (Original Mix) Free Download

Pozdrawiam Cieplutko!^^^^^^



RE: Anlaya Project - Latvia (Original Mix) - L.G. - 21.04.2016

Jak dla mnie kawałek jest świetny, melodia bardzo wkręca, pobrałem sobie do kolekcji.
Gratuluję kolejnego udanego kawałka.
5!
Pzdr.


RE: Anlaya Project - Latvia (Original Mix) - Alex fat - 21.04.2016

Utwor fajny , ale mix wydaje mi sie ze jest zniszczony kompresorem . :) pozdrawiam


RE: Anlaya Project - Latvia (Original Mix) - OProject - 21.04.2016

Bass jakiś taki "mało słyszalny" trochę mulisty, mógłbyś go troszkę skrócić żeby się z kickiem nie mieszał ;)
Trzeba by też poprawić coś z kompresorem/limiterem
Break trochę krótki, tzn. ja bym wolał więcej padów :P
Mogłeś dać trochę odpocząć od perki, albo w pewnych miejscach ją urozmaicić ;)
Jak dla mnie za dużo sideczajnika xd
W zejsciu bassu do breaka, mogłeś go stopniowo ściszać (bass)
To tyle jak dla mnie, ogólnie kawałek na plus zwłaszcza za stary klimat, przyjemnie się słucha, choć wydaję mi się że mógłbyś go lepiej wykonać ;)
4/5


RE: Anlaya Project - Latvia (Original Mix) - lovetrance01 - 21.04.2016

Jestem mile zaskoczony. Bardzo fajny utwór, jest flow. Dół przypomina trochę techno i bardzo mi się to podoba. W którymś utworze z kolei trochę za wąsko robisz perkusję. Zwróć na to uwagę przy następnym tracku. Mainpart mogłeś bardziej urozmaicić lub go znacznie skrócić. Ogółem oczywiście solidna produkcja. 4/5


RE: Anlaya Project - Latvia (Original Mix) - gregwmusic - 21.04.2016

(21.04.2016, 19:24)lovetrance01 napisał(a): Jestem mile zaskoczony. Bardzo fajny utwór, jest flow. Dół przypomina trochę techno i bardzo mi się to podoba. W którymś utworze z kolei trochę za wąsko robisz perkusję. Zwróć na to uwagę przy następnym tracku. Mainpart mogłeś bardziej urozmaicić lub go znacznie skrócić. Ogółem oczywiście solidna produkcja. 4/5

Dziękuje!

Tak wiem i mam dylemat bo ostarnio byłem cisniety za to było za bardzo rozlegle! :) wiec szukam odpowiedniego kompromisu! :)

pozdrawiam!


RE: Anlaya Project - Latvia (Original Mix) - Martin - 22.04.2016

Mocne intro a dalej też jest energia. Dobrze leci kawałek, ale zgadzm sie z przedmówcami że od około 4:50 jest zniszczony kompresją i strasznie sie dusi. W sumie wyszedł naprawde fajny, klimatyczny parkietowy wymiatacz z lat 90, a dzisiaj też pewnie podpaliłby niejeden parkiet.


RE: Anlaya Project - Latvia (Original Mix) - Shabboo Harper - 29.04.2016

Hey Grzesiu. Z pewnością projekt jest "w zgodzie" z gatunkiem; oldschool'owy vibe ekspresyjnie (!) podkreślony w Beacie. Kick rzeczywiście jest "zduszony"; w dalszej części utworu wręcz męczący. Bass, podobnie jak piano (od 2:00) jest zbyt przykryty przez "ognistą" wariację przewodniego motywu. Breakdown brzmi "grzecznie", ascetycznie; zbyt podobnie do Lead'u. Od 3:40 do 3:53 odnoszę wrażenie, iż Snare (?) nie brzmi szczególnie harmonijnie. Dalsza część tematu solidnie "dotknięta kompresorem"; "grzmoci" jednolicie, wśród donośnych Synth'ów i nieśmiałego (wciąż) piano. Dokładniejsza separacja, "podcięcie częstotliwości" ścieżek przysłuży się przyjemniejszej percepcji Twego utworu. W moim odczuciu jest zbyt donośnie...
PS. Również Ciebie pozdrawiam... "cieplutko". ;)


RE: Anlaya Project - Latvia (Original Mix) - KBK - 9.05.2016

Na wstępie dałbym nieco lżejszą stopę, aby w odpowiednim momencie uderzyć z powerem. Bardzo mi się podoba melodia, która jest na tym leadzie z delayem, fajnie to rozkręcasz. Pady mogłyby grać głośniej. Przejścia też dałoby się zrobić bogatsze, ale może chciałeś zrobić to w bardziej spokojnym wydaniu... jeśli tak to dla mnie mimo wszystko brzmi to nieźle. Te białe szumy trochę partyzancko brzmią i jakoś tak ostro wchodzą,a le może już za dużo dziś tracków przesłuchałem i zaczynam świrować :D
3:50 - bardzo fajny wierzchni lead, ogólnie melodie bardzo pozytywne, aranż super.
Mimo drobnych moich sugestii zostawiam mocne 4 :)


RE: Anlaya Project - Latvia (Original Mix) - Gain - 7.07.2016

Bardzo fajny główny motyw. Brakuje trochę wyrazistości w kicku. Przydałoby się co jakiś czas wrzucić jakiegoś 'crasha' dla rozdzielenia poszczególnych fragmentów. Zostawiam 4/5 ;)


RE: Anlaya Project - Latvia (Original Mix) - Adam Sybil - 7.07.2016

Sub za cicho, kick za mocny, za bardzo dół się zlewa i brakuje mi w nim wyrazu. Te haty trochę męczące na dłuższą metę, ale chyba najgorsze jest to, że kawałek jest mocno skompresowany. Tak mi się wydaje na ucho, że jest wręcz zmiażdzony :)

Poza tym nie mam zastrzeżen, melo fajne, pluck też. W głównym motywie tylko stopa ginie i bass, ale o tym już wspomniałem. Dałbym te haty chyba ciszej jednak, dobrał inną stopę i inaczej zrobił basik :P