MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRAP Undead - Streetz - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRAP Undead - Streetz (/temat-trap-undead-streetz)



Undead - Streetz - Arytmica - 23.04.2016

WITAM
Tym razem zapraszam do odsłuchania mojego nowego kawałka STREETZ,
który wypuściłem na etykiecie ONLY TR▲P!




Brak prefixu, poprawiam

Wystawiono 02:05:06, dnia 23.04.2016, przez Knifeman



RE: Undead - Streetz - Castiel - 23.04.2016

Ten dong mnie denerwuje :E break jest świetny. cut vocal'e pasuja idealnie tutaj.Gratulacjeza Only Trap :)


RE: Undead - Streetz - GY4 - 23.04.2016

Ladna petarda:)Melodia jest elementem ktory najbardziej mnie urzekl.Jakos taka wizja mi przyszla wogole,ze elegancko tutaj francuski rap by siadl:D


RE: Undead - Streetz - Shabboo Harper - 23.04.2016

Melodyjny Trap; w minimalnym odcieniu "Classical". Poprzez błyskotliwe ujęcie dętych, jak też dzwonów typu Tubular całość brzmi w pewnym stopniu "patetycznie" w swym buntowniczym wydźwięku. Wokal jest charakternym "smaczkiem"; podobnie jak Lead, który (choć zbyt donośny i nieco powtarzalny) oryginalnie "przechodzi" przez kolejne nuty tematu. Instrumenty perkusyjne (zwłaszcza Clap'y) "szerzej" ułożone w panoramie przysłużyłyby się kreacji większego "tchnienia" w utworze. Jest ciekawie. <thumbup>


RE: Undead - Streetz - tks21 - 24.04.2016

Świetne! Melodia bardzo ciekawa, jak na trap oryginalna(tak mi się wydaje nie znam się na tyle by móc więcej powiedzieć na ten temat). Będe szczery. Rzadko kiedy odsłuchuje więcej niż 3 razy dany kawałek.Odsłuchałem chyba jakieś 5 razy :) Magia jak dla mnie :D Pozdro


RE: Undead - Streetz - mario995 - 24.04.2016

Naprawdę świetne brzmienie. Taki trap to ja lubię ;)
Gratuluję


RE: Undead - Streetz - mateuszFTW - 24.04.2016

Wow, ciekawa melodia i brzmienie :) Choć początek trochę tego nie zapowiada, to potem robi się bardzo oryginalnie. Ode mnie 5.


RE: Undead - Streetz - Maciek - 24.04.2016

Produkcje takie jak ta nie często pojawiają się na tym dziale. I nie mowie tutaj o stylistyce, lecz o ogólnym wrażeniu po odsłuchaniu numeru. Bardzo dobre brzmienie całości wszystko przepięknie ze sobą współgra, poprawny aranż - słuchasz tego numeru i wiesz ze nie masz do czynienia z byle czym zrobionym na szybko.
Zdecydowanie numer 1 w tym miesiącu a co za tym idzie 5 i miejmy nadzieje ze trafi to do działu Najlepszych produkcji


RE: Undead - Streetz - Jarek123 - 12.05.2016

Zajebista produkcja, basik pieknie gra, melodia, synthy i wokale też niczego sobie. Propsy


RE: Undead - Streetz - M.Barczyk - 20.05.2016

Bardzo dopieszczona produkcja, aż w szoku jestem, piękne brzmienie, perkusja, te wszystkie snare roll'e chodzą jak szalone :-)


RE: Undead - Streetz - Stiopa - 31.05.2016

Nie słucham takiej muzy, ale kawałek jest świetny. Poziom mega, zresztą już Ci to kiedyś pisałem. Vox cuty mega.
Dobra produkcja.
Pozdro