MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRONICA Tn. - Qa - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ELECTRONICA Tn. - Qa (/temat-electronica-tn-qa)



Tn. - Qa - TN. - 23.04.2016

Siema zapodaje nowy numer miłego słuchania



Pozdro


RE: Tn. - Qa - ak47soundsystem - 23.04.2016

fajne!
Dobrze jedzie, rozwija się - przyjemny kawałek, nastrojowy. Nic nie męczy, nie przeszkadza. Fajnie transformuje. Ode mnie 5 bo dla mnie tip-top. Może nad brzmieniem trzeba by popracować, bo tak na oko nie ma top-endu (kończy się na 15 kHz?) i wykopu w dole trochę brak.


RE: Tn. - Qa - GY4 - 24.04.2016

No fajnie fajnie.Lubie taki styl rozwijania utworow.Tworzy to pewnego rodzaju trip muzyczny w ktory zabierasz sluchacza.Bassiku dolnego troche mi tylko tez brakuje


RE: Tn. - Qa - abyssMB - 24.04.2016

Kapitalny utwór pieknie się rozwija- 5


RE: Tn. - Qa - libra_makowski - 24.04.2016

Kawał dobrej roboty ^^ 5-tka!


RE: Tn. - Qa - Recoil83 - 24.04.2016

Jestem pod wrażeniem miksu, naprawdę przyjemnie się słucha, brakuje trochę dołu, a tak nie mam się do czego doczepić, zasługuje na 5.


RE: Tn. - Qa - Shabboo Harper - 27.04.2016

Przystępnie, zgrabnie; z wyrafinowanym progresem okraszonym w różnorakie barwy (również i te gatunkowe: House/Chillout). Przestrzeń pięknie ułożona; w swej czytelności obok zmyślnych dźwięków (plus trafiony sample wokalu) kreuje chwytliwy "mood". "Tętno" melodii w pełni właściwe. Jakiś "-"? TN, nie gniewaj się, lecz w moim odczuciu, jest zbyt przewlekle. I tyle. <takjest>


RE: Tn. - Qa - Abigail Noises - 27.04.2016

Bardzo ładny klimat zbudowałeś. Nie pasuje mi trochę zbyt długo działająca pompka na padzie, z tego względu, że gryzie się ze świetnymi padami. Dlatego ten moment po 5.21 to powiew świeżości, który powinien być także zastosowany wcześniej. Trochę za mało się dzieje jak dla mnie na ponad 6 minut. Daje 4/5


RE: Tn. - Qa - OProject - 8.05.2016

Fajnie brzmią te orch hity :E w sumie zawsze dobrze brzmią... xd mogłeś dać ich więcej :P
Mnie dołu nie brakuje, natomiast hatsy sobie trochę głośno grają... albo maja za dużo hi passa xd
W każdym razie dobra, ciekawa produkcja... i nie zabrakło krowiego dzwonka xd
5


RE: Tn. - Qa - qnebra - 8.05.2016

Porządny utwór, niezwykle klimatyczny i dobrze brzmiący, lecz jednocześnie przy tym całym swoim klimacie i brzmieniu do którego to doczepić się nie mogę, monotonny po prostu. Tak leci w tle, snuje się i każe o sobie w miarę odsłuchu zapominać. Czuję się tak, jakby tam nie było żadnego punktu zaczepienia dla ucha, momentu wartego zapamiętania.


RE: Tn. - Qa - Wasp - 8.05.2016

fajne są te akcenty basu na słabej część taktu
808 cowbell dodaje klimatu, niektóre elementy jak z gatunku electro, fajna kombinacja.
jak wchodzi open hihat kojarzy mi się to z beroshim'ą
(kawałek zalajkowany na SC)