MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HARDSTYLE D-Evolve - The Human Nature - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HARDSTYLE D-Evolve - The Human Nature (/temat-hardstyle-d-evolve-the-human-nature)



D-Evolve - The Human Nature - D-evolve - 25.04.2016

Cześć wam, 7 miesięcy temu zrobiłem nieco raw hardstajlowy utwór o którym zapomniałem na spory czas, postanowiłem go odkopać ponieważ jestem ciekaw co sądzą o nim inni <niewiem>

A co do utworu.. tak, wstęp jest stanowczo za długi i zdaje sobie z tego sprawe, dlatego najlepiej słuchać od 30 sekundy (długim intrem chciałem zrobić tajemniczy melancholijny buildup, ale wyszło to mocno przeciętnie) kick jest typowo 'rawowy" charczący i dosyć przeciegnięty, do tego screech ciekawie się miesza. Wiem że utwór krótki bo zaledwie 1.5 minuty ale nie zamierzam go kontynuować dlatego umieszczam go tutaj a nie w demach^^






pozdrawiam


RE: D-Evolve - The Human Nature - OProject - 25.04.2016

Kurde nawet mi sie podoba ten motyw :D
Kick dobry, skrecz poczebuje pogłosów.. to samo wokal :P
Wokalowi przydalo by sie troche efektow, moze dist.
Te pady sam robiles? bo nie wiem czy nie fałszuja... ale to inni maja lepszy sluch to ci powiedza xd
Kick sam robiles? xd
Jak bys dokonczyl to nawet fajny kawalek moglby byc, no chyba ze ktos by zrobil remix OCZKO Xd dx


RE: D-Evolve - The Human Nature - In-Tegral - 25.04.2016

Mogę prosić o wrzutkę na instaudio?


RE: D-Evolve - The Human Nature - Adamzzz - 25.04.2016

D-evolve chopie xd Strasznie to krótkie xd Może jednak skusiłbyś się na kontynuację, alboo chociaż dodał outro jakieś, bo czasowo bida ale "kawałek" ma potencjał.
Kick brzmi w porządku, skrecz można by dać głośniej i urozmaicić efektami. Klimat w jaki wprowadza intro jest zajebisty, ale co z tego jak to wszystko trwa po kilka sekund xd
Masz praktycznie najważniejsze składniki hardstylowego wałka, czyli basik i coś co na nim gra (skrecz). Zostałoby Ci wystrugać jakąś melodię, dodać, całość ogarnąć i BUM! Wóda, lasery, czerwone dywany :D (taka alegoria do fejmu po skończeniu utworu).
Także daje 4/5 mimo że nie powinienem, bo to się definitywnie kwalifikuje pod dział z demkami.
Powodzenia i gratuluję fajnego kicka :D


RE: D-Evolve - The Human Nature - D-evolve - 25.04.2016

(25.04.2016, 19:43)In-Tegral napisał(a): Mogę prosić o wrzutkę na instaudio?

https://instaud.io/nHJ#0:57.3


RE: D-Evolve - The Human Nature - tks21 - 25.04.2016

Utwór bardzo ciekawy w szczególności ten początek. Podoba mi się pad(chyba jak co to mnie poprawcie :) ) takie jakby "gwiżdżenie wiatru" nie wiem jak go uzyskałeś ale próbowałem zrobić podobny no ale każda próba kończyła się fiaskiem BTW. Kick ładnie "uderza" i "odbija się "od 0:52 (nie znam profesjonalnych pojęć wybaczcie :P ) w resztę utworu. Szkoda, że nie ukończyłeś go no ale.. to Twoja decyzja :) Pozdro :) i ode mnie 4


RE: D-Evolve - The Human Nature - In-Tegral - 25.04.2016

Nie pierdziel, że skończone to jest tylko do warsztatu z tym z powrotem. Głośniej screech + jakieś urozmaicenie go efektami i dynamiką, dorzucenie może czegoś na początku i nie wiem, jak jest z tym wokalem, bo tam też wchodzą smyki, które się tak dziwnie ucinają.Kick jest w porządku. Całość ma duży potencjał i jest znacznie lepsze od Twojego poprzedniego demo, ale jak dla mnie jest nieskończone. Zostawiam bez oceny ;)


RE: D-Evolve - The Human Nature - BAQ - 26.04.2016

Ten kick przypomina mi jeden z kicków DBSTF . Sam go robiłeś ? :)
Całkiem fajnie sie to zapowiada ;) no tylko jak mówisz że to wszystko , to lipa :P


RE: D-Evolve - The Human Nature - Shabboo Harper - 26.04.2016

Do 0:50, tenże fragment Twego (jakże przykrótkiego) tematu, według mnie, winien być bardziej soczysty, dobitny w swej melodii. To preludium "Czegoś"; zważywszy, iż liryka służy spotęgowaniu przesłania utworu. Sample wokalu w takiej postaci; tak "ułożony" w miksie nie przekonuje mnie. Jest zbyt prosty; pospolity. Dalsza część projektu brzmi zbyt "tradycyjne" i sztampowo; choć Kick "grzmoci" z sensem; Screech "trzeszczy" należycie... Całość cechuje potencjał; jednakże aranż potrzebuje "skrzydeł" by wstrząsnąć by...
Hmmm...? <hmm>

Cytat:"... postanowiłem go odkopać ponieważ jestem ciekaw co sądzą o nim inni (...) ale nie zamierzam go kontynuować."

"Milknę"... D-Evolve, Ty decydujesz. ^^


RE: D-Evolve - The Human Nature - D-evolve - 27.04.2016

poprzedzając wcześniejsze pytania - tak, kick jest mój (w sumie to jest to mocno stuningowany domyślny kick z domieszką innych kicków xD powstało to bardzo eksperymentalnie) prawie kazdy doczepił się do tego że nie będę kontynuować utworu... cóż, najzwyczajniej nie mam pomysłów na dalszą część. Cieszy mnie to że części z was choć odrobine się podobało, doszedłem do wniosku że na tym forum bardziej wolicie raw niż euphoric (przynajmniej tak mi się wydaje) dziękuje również za oceny, pare razy 4/10 nawet mnie satysfakcjonuje ^^


RE: D-Evolve - The Human Nature - Medit - 18.05.2016

Zdecydowanie potrzeba lepszego ułożenia patternu screecha, więcej reverbu, no i (jak dla mnie, kwestia gustu) innego brzmienia. Teraz brzmi zbyt standardowo imo. Atmosferyczny break na początku bym całkowicie zmienił, wokal trzeba lepiej osadzić w miksie i zrobić mu lepszy eq'ing.