MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DEEP Nmr4z - Unlock - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DEEP Nmr4z - Unlock (/temat-deep-nmr4z-unlock)



Nmr4z - Unlock - NoNamer19 - 27.04.2016



Ta produkcja niczego nie prezentuje, szczerze mówiąc wstawiam dlatego ,że widzę tutaj pustki.
Jeśli ktoś chce ze mną popisać o produkcji czy coś poczta priv :)
Pozdrawiam. :]


RE: Nmr4z - Unlock - Alex fat - 27.04.2016

Na czacie forumowym mozesz sobie pogadac ;) , jesli chodzi o produkcjie to mnie dobila , wybacz :) . pozdrawiam


RE: Nmr4z - Unlock - Shutara - 27.04.2016

Moim (i chyba nie tylko moim) zdaniem najlepiej wymieniać uwagi co do utworu właśnie w wątku jego dotyczącym.
________
Intro jak intro - znośne, chociaż za dużo moim zdaniem szumów, żeby na siłę(?) wypełnić przestrzeń. Gorzej niestety się robi w 0:37, gdzie pluck zwyczajnie nie zgrywa się z włożonym w tle synthem (brzmi jak fałsz). Później pluck nagle znika i pojawia się jakby drugi, zupełnie inny build up. Reszta utworu co najwyżej przeciętna - radziłbym nie pakować wszędzie tego szumu, a same dźwięki powinieneś nieco mocniej pogłaskać equalizatorem, bo można z nich wykrzesać więcej energii i schludności (chociażby zestaw drop z późniejszym breakdown'em - pierwsza część aż kipi energią, natomiast później jest zamulony synth, który zupełnie tam nie pasuje [zakładam, że taki kawałek ma poruszyć całe tłumy]).
Ode mnie niestety dwa - za braki techniczne, aranżacyjną niespójność oraz ogólnopojęty brak zaciekawienia, jaki odczułem przy odsłuchu.
Pozdrawiam i liczę, że nie zniechęci Cię moja niska ocena ;)


RE: Nmr4z - Unlock - tomaszp - 28.04.2016

Według mnie, pomysł całkiem dobry, realizacja gorsza. Popracowałbyś nad tym utworem jeszcze 4-5 godzin i dużo więcej byś z tego wyciągnął. Jak dla mnie trochę mało perkusji (głownie hi-haty) no i do poprawy leady (do zgrania z resztą ścieżek). Na pewno masz potencjał na lepszą produkcję !


RE: Nmr4z - Unlock - BAQ - 28.04.2016

Nie mój gatunek ale nawet fajnie to idzie :) Jak sam kręciłeś wszystkie sample to moim zdaniem są naprawdę dobre .


RE: Nmr4z - Unlock - Shabboo Harper - 29.04.2016

Myślę, iż nie jest to aż tak istotne czy to "Deep House" [<hmm>] czy quasi Big Room. O moich wrażeniach rozstrzyga przede wszystkim klimat utworu; potem kwestia techniczna. Jak jest? Jednolicie; pospolicie; z de facto niemiłosiernie skromnym aranżem. Ekspresja Snare'a, Bass'u, Synth'ów "w potopie" szumów; w wersji ekstremalnej gdy chodzi o "górę" miksu. Efekt typu "White Noise" przykrywa większość dźwięków. Owszem jest dynamicznie i donośnie; lecz niestety, w moim odczuciu, nic wysublimowanego nie wybrzmiewa z Twego "Unlock". Przykro mi... :(


RE: Nmr4z - Unlock - Devv - 4.05.2016

Szumy zdecydowanie za głośne, drop dobry, spróbuj jeszcze posiedzieć nad tym trackiem, powodzenia!
4/5