MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRONICA aqmoolator - spadaj - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ELECTRONICA aqmoolator - spadaj (/temat-electronica-aqmoolator-spadaj)



aqmoolator - spadaj - aqmoolator - 30.04.2016

Trochę klasycznych el-muzycznych brzmień i kilka nowych barw. Będzie aqmoolatorowo;)




RE: aqmoolator - spadaj - Wasp - 30.04.2016

elektronika lat 80tych to to co lubię
brzmi trochę surowo ale pewnie tak ma brzmieć
fajna melodia na synth'cie
kawałek ma gorę i w tym playerze słychać kompresję mp3, uwzględniam jak byto brzmiało w wav


RE: aqmoolator - spadaj - TN. - 30.04.2016

Świetny numer lubię takie opowiastki brawo


RE: aqmoolator - spadaj - Recoil83 - 30.04.2016

Świetne brzmienie, synthów szczególnie ten 2:12, całość brzmi spójnie ciekawie, dużo się dzieje, nie nudzi, ode mnie 5.


RE: aqmoolator - spadaj - Shutara - 30.04.2016

Bardzo ładny dobór dźwięków; aranżacja również nie kuleje. Technicznie bez zastrzeżeń.
W pełni zasłużone 5 ;)


RE: aqmoolator - spadaj - Shabboo Harper - 1.05.2016

Wszystko to z czym Cię kojarzę. Styl "80's"; atmosferyczny Sound Design; misterny miks. Twój "Spadaj" w swym brzmieniu "jednoczy" lekko orientalną nutę z astralnym klimatem. Jest harmonijnie; barwnie; z syntetycznym "zmysłem"... :)


RE: aqmoolator - spadaj - Zirds - 2.05.2016

Tak jak Wasp napisał - jest trochę sucho jak na brzmienie, zbyt surowo według mnie - trzeba pamiętać, że analogowe syntezatory z tamtych lat miały dość ciepłe brzmienia, "miękko" brzmiały. Możliwe, że taki miałeś zamysł, żeby zrobić tak "szorstki" utwór.
Sam utwór (nie patrząc na "ostrość" miksu) jest bardzo ładny.. ubrany w bogate barwy, których korzenie sięgają starych Rolandowskich syntezatorów typu Juno 106, Jupiter albo Jx8p czy Yamahy CS-80 etc Bardzo przyjemnie opowiedziana historia :)

4/5


RE: aqmoolator - spadaj - patorecydywa - 2.05.2016

Bardzo wyrafinowane intro. Stawiasz sobie wysoką poprzeczkę i zgrabnie nad nią skaczesz. Jak jedziesz tym low-passem w 1:53 to aż mie ciarki jadą. Perkusja gra dobrze. Oddycha razem z utworem. Ale aż nie spodziewałem się takiego oklepu od ciebie, kolego :)

Brzmienie dużo bardziej studyjne, uszeregowane. Kawał dobrej roboty


RE: aqmoolator - spadaj - L.G. - 3.05.2016

aqumulatorze ten kawałek nie jest świetny, on jest genialny. Klimatycznie wymiata, kawał zajebiście dobrej roboty.
Dałbym 10/5 ,no ale się nie da.
5!
Pzdr.


RE: aqmoolator - spadaj - CaffeineMC - 4.05.2016

ogólnie moc także 5/5, choć mogłeś się powstrzymać przed tymi wstawkami na około 3:40, z pegasusa czy czegoś tam, trochę mnie to wybiło z rytmu, ta częśc od 2:12 skojarzyła mi się z muzyką ze "Zmienników" uzyskałeś bardzo podobne brzmienie w paru momentach ;D, znakomicie się tego słucha !


RE: aqmoolator - spadaj - Mestor - 6.05.2016

Esencja lat 80-tych w pigułce, brawo! Nie będę się rozwodził nad brzmieniami itp, bo temat wyczerpali poprzednicy, ale... no właśnie nie ma żadnego ale:) 5/5 Tytuł jedynie wydaje mi się nieadekwatny, ale kto tam zrozumie artystów :)


RE: aqmoolator - spadaj - OProject - 6.05.2016

Dobry kawałek, ale potwierdzam że mogłeś zrobić bardziej ciepłe brzmienie :P
Może jakieś filtry albo warmery/saturatory by zrobiły robotę :P
5/5
Tylko.... ten tytuł? myślałem że to jakiś kawałek dla beki...:E


RE: aqmoolator - spadaj - ak47soundsystem - 6.05.2016

Są tła, i to dopracowane, ale nie ma opowieści / tematu / riffu / hooka - czegoś co by podtrzymywało zainteresowanie.
Plus za sentymentalne brzmienie


RE: aqmoolator - spadaj - abyssMB - 6.05.2016

Fajny kawałek klimatem lat 80tych , podoba się ta surowość brzmienia 5 - nie ocieplaj :)


RE: aqmoolator - spadaj - calldetenes - 20.05.2016

Bardzo fajny kawałek, lecz czegoś w nim brakuje (może muzyki)