MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Nmr4z - First Song + 7 ID's - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Nmr4z - First Song + 7 ID's (/temat-progressive-nmr4z-first-song-7-id-s)



Nmr4z - First Song + 7 ID's - NoNamer19 - 1.05.2016


Witam, dzisiaj przedstawiam ,,First Song'' produkcja która powstała po 5 miesiącach od zaczęcia przygody z muzyką, od 5:15 zaczynają się ID, (nie wszystkie) które zrobiłem w 9 miesięcy :D
komentarze i oceny mile widziane :D
Pozdrawiam.




Ps. 2 ID to wcześniejszy banger :D


RE: Nmr4z - First Song + 7 ID's - tomaszp - 4.05.2016

Namieszałeś trochę :) cóż, odbieram to jak skrzynkę pełną pomysłów. Jest dużo ciekawych brzmień ale jest także nad czym pracować. Słychać, że wiesz o co chodzi w tym co robisz. Zwróć większą uwagę na głośność leadów. Wg mnie są za głośne w stosunku do reszty brzmień. Kick bardzo głośno Ci też gra i zagłusza resztę perkusji. Spróbuj pokombinować z stereo mid/side, na pewno będziesz mógł trochę bardziej wyeksponować niektóre brzmienia.


RE: Nmr4z - First Song + 7 ID's - defol - 5.05.2016

Moje uszy krwawią :(
Jeżeli nie słyszysz tak wyraźnych fałszów to możesz spokojnie odłożyć produkcje muzyki i zająć się czymś innym.
Mówię w szczególności o momentach: 1:30 i 3:20.


RE: Nmr4z - First Song + 7 ID's - NoNamer19 - 5.05.2016

(5.05.2016, 12:07)defol napisał(a): Moje uszy krwawią :(
Jeżeli nie słyszysz tak wyraźnych fałszów to możesz spokojnie odłożyć produkcje muzyki i zająć się czymś innym.
Mówię w szczególności o momentach: 1:30 i 3:20.
widze,że nie czytałeś co napisałem ;/


RE: Nmr4z - First Song + 7 ID's - STLKR CLL - 5.05.2016

Przypomniały mi się moje początki :E
@defol słusznie stwierdził, że są fałsze, ale nie tylko w tych momentach co podał. Polecam ładować na Master wtyczkę Pitcher - tam masz skale, wybierz jakąś i na podstawie owej skali rób melodie. Sam używam i jestem zadowolony :D Musisz wyćwiczyć sobie ucho i przede wszystkim kupić słuchawki. Wracając do Mastera - wyrzuć wtyczkę Limiter, bo defaultowy preset zamula całość.


RE: Nmr4z - First Song + 7 ID's - defol - 5.05.2016

(5.05.2016, 14:09)NoNamer19 napisał(a):
(5.05.2016, 12:07)defol napisał(a): Moje uszy krwawią :(
Jeżeli nie słyszysz tak wyraźnych fałszów to możesz spokojnie odłożyć produkcje muzyki i zająć się czymś innym.
Mówię w szczególności o momentach: 1:30 i 3:20.
widze,że nie czytałeś co napisałem ;/

Co miałeś na myśli, że nie czytałem? Zrobiłeś fałsze celowo? :)
Przeczytałem, że są to Twoje pomysły. Ale nie zmienia to faktu, że nie umiesz zrobić przejść pomiędzy nimi i fałszujesz. Osoba nie związana z produkcją muzyki to wyłapie. Co do samych pomysłów - jak dla mnie zbyt proste aby zrobić z nich pełen utwór.


RE: Nmr4z - First Song + 7 ID's - nullname - 5.05.2016

Pozwolę sobie ukraść stwierdzenie "uszy krwawią". Ale... melodie z supersawami są zajebiste :)


RE: Nmr4z - First Song + 7 ID's - NoNamer19 - 6.05.2016

(5.05.2016, 18:36)defol napisał(a):
(5.05.2016, 14:09)NoNamer19 napisał(a):
(5.05.2016, 12:07)defol napisał(a): Moje uszy krwawią :(
Jeżeli nie słyszysz tak wyraźnych fałszów to możesz spokojnie odłożyć produkcje muzyki i zająć się czymś innym.
Mówię w szczególności o momentach: 1:30 i 3:20.
widze,że nie czytałeś co napisałem ;/

Co miałeś na myśli, że nie czytałem? Zrobiłeś fałsze celowo? :)
Przeczytałem, że są to Twoje pomysły. Ale nie zmienia to faktu, że nie umiesz zrobić przejść pomiędzy nimi i fałszujesz. Osoba nie związana z produkcją muzyki to wyłapie. Co do samych pomysłów - jak dla mnie zbyt proste aby zrobić z nich pełen utwór.

Wyobraź sobie ,że to wszystko co tu było jest w pełni zrobione ;)