MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
NYD - Happy Sonar - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: NYD - Happy Sonar (/temat-nyd-happy-sonar)



NYD - Happy Sonar - Quantum Spark - 2.05.2016

O myślę, że dział w sam raz dla mnie.
W sumie to już nie chce mi się robić nic dłuższego.
Czasem tylko tak dla zabawy dłubnę coś randomowego.
I tu przykład właśnie przed chwilą wytworzonego takiego "dzieła" ;)

EDIT: A na obrazku, tak prezentuję się jako piękna Rosjanka ;)
Jakby ktoś myślał, że to przynosi dodatkowe odsłuchy, popularność to jest w błędzie ;)




RE: NYD - Happy Sonar - Recoil83 - 2.05.2016

Całkiem fajnie ci wyszło połączenie perkusji na początku z bardziej rytmicznym brzmieniem, kawałek dobrze się słucha, bass synth jest trochę za agresywny moim zdaniem, ocenię jak będzie finałowa wersja.


RE: NYD - Happy Sonar - Quantum Spark - 3.05.2016

(2.05.2016, 19:45)Recoil83 napisał(a): Całkiem fajnie ci wyszło połączenie perkusji na początku z bardziej rytmicznym brzmieniem, kawałek dobrze się słucha, bass synth jest trochę za agresywny moim zdaniem, ocenię jak będzie finałowa wersja.
Dzięki ziom za opinię :)
Nie będzie dalszych prac nad tym.
Plan mam taki od czasu do czasu (raczej rzadko) wrzucę jakieś surowe demo.
Jak ktoś napisze, że jest mega hiper zajebiste to zrobię z tego coś dłuższego.
Wiem, że taka sytuacja może się nigdy nie wydarzyć ;)


RE: NYD - Happy Sonar - Shabboo Harper - 3.05.2016

Cytat:Nie będzie dalszych prac nad tym.

... :(


Cytat:Jak ktoś napisze, że jest mega hiper zajebiste to zrobię z tego coś dłuższego. Wiem, że taka sytuacja może się nigdy nie wydarzyć.

... <hmm>

Absolutnie podoba mi się... Owszem, technicznie sporo "rzeczy" potrzebuje korekty; track jest zbyt "przyduszony"; "ściśnięty" w ekspresji dźwięków; bez precyzyjnej "troski" przy częstotliwościach poszczególnych ścieżek. Jednakże ogromnie efektowny, basowy Beat plus wdzięczna melodia, jak też zmyślny Synth świetnie odzwierciedlają tytuł Twego Demo; "Happy Sonar"... <ojtam>

Daisy, what are You waitnig for?


RE: NYD - Happy Sonar - Zirds - 4.05.2016

Bardzo ciemna linia perkusyjna. Ogólnie utwór brzmi jakby miał filtr półkowy gdzie dołek jest w okolicach 500 Hz, półeczka przy okolicach 1000 Hz i spadek w okolicach 1500 Hz. Zaś z drugiej strony utwór brzmi jakby był zrobiony w mono.
Sam utwór całkiem spoko. Aranżacyjnie przypomina mi utwory z lat 1997-2003, gdzie taka muzyka miała swoją większą popularność. Szkoła Etienne De Crecy, Cassius, Les Rythmes Digitales , Alex Gopher - w sumie Francuska szkoła plus takie postacie jak Felix Da Housecat, Fischerspooner... Tak, myślę że dobrze byś się wkomponował z tym utworem w taki skład :)

3/5


RE: NYD - Happy Sonar - Quantum Spark - 4.05.2016

@Shabboo, Zirds: Dzięki za uwagi, to demko to mega crap.
Żałuję, że je tu zapodałem, na dysku mam 1000 lepszych :)
Niedobrze wrzucać świeże rzeczy, dobrze odstawić na jakiś czas, dopiero potem zapodawać :)
No ale człowiek stary i ciągle tak samo głupi :)