MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
OTHER Mestor - Think For Yourself (Trip Hop) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: OTHER Mestor - Think For Yourself (Trip Hop) (/temat-other-mestor-think-for-yourself-trip-hop)



Mestor - Think For Yourself (Trip Hop) - Mestor - 4.05.2016

Cześć!

Po dosyć długiej przerwie spowodowanej pracą i brakiem weny w końcu to ostatnie się pojawiło i zostawiło po sobie to...:)



RE: Mestor - Think For Yourself (trip hop) - PiotreX - 5.05.2016

Lubię trip hop :) Twój utwór ma fajny flow, dobry mocny beat i wkomponowane w niego bardziej miękkie dźwięki. Wszystko bardzo dobrze współgra. Ocena: 4.


RE: Mestor - Think For Yourself (trip hop) - L.G. - 5.05.2016

Bardzo mi się ten kawałek spodobał, bardzo przyjemny w odsłuchu.
Ja dam od siebie 5!
Pzdr.


RE: Mestor - Think For Yourself (trip hop) - Mestor - 5.05.2016

Dzięki, dodam tylko, że ten werbel na końcu nie był zamierzony :)


RE: Mestor - Think For Yourself (trip hop) - Recoil83 - 6.05.2016

Twój utwór jest naprawdę dobry, ciekawa melodia nie nudzi, wokale też pasują do całości, technicznie nie ma się do czego doczepić, przypomina mi trochę The Cure Lullaby, ode mnie 5.


RE: Mestor - Think For Yourself (trip hop) - Adamzzz - 6.05.2016

Dobre. Świetne rytmy, jak to w trip hopie; klimat oryginalny; sound design też na poziomie, no może oprócz tych skrzypiec od 1:45. Wydaje mi się, że ten dźwięk jest teraz dosłownie wszędzie, od trapów do filmów dokumentalnych w telewizji xd Ale to taki mega drobny szczegół.
Przyjemnie się słucha i na jeden odsłuch nie wystarcza, co chyba oznacza że należy się 5/5 :D


RE: Mestor - Think For Yourself (trip hop) - abyssMB - 6.05.2016

Wspaniały utwór, świetny rytm, kapitalne dobranie brzmień-znakomita produkcja- Gratulacje 5


RE: Mestor - Think For Yourself (trip hop) - ak47soundsystem - 6.05.2016

Przyjemne. Na początku trochę bas zamulony tak w okolicach na 125-200 Hz.
Fajny flow, strakczer, klimat bardziej hip niż trip, ale w sumie to nieważne...
Ogólnie zgrabne - fajny jest ten groovik na basie - ładnie klei całość. Piąteczka


RE: Mestor - Think For Yourself (trip hop) - Shabboo Harper - 8.05.2016

Rzeczywiście rzadko "tu" bywasz; jednakże kojarzę Cię z dobrych, konkretnych projektów. Siłą każdego jest misterny aranż i ogromnie wdzięczna melodyjność ("Utwór"/"Freedom..."). Wszystko jest ślicznie zbalansowane; prostolinijne i urokliwe w swej "krótkiej przypowieści". Dziś w Twoim "Think Of Yourself" wyróżnia się Bass w leciutkim odcieniu Reggae; "zwinne" smyczki; Twoje ulubione "Bells'y" w towarzystwie ciepłego piano plus"zagadkowy" sample wokalu. Narracja niepotrzebnie tak częsta. Snare - out (finał)... ;)


RE: Mestor - Think For Yourself (trip hop) - Mestor - 8.05.2016

Dzięki wszystkim za opinie. To prawda, że rzadko tu bywałem, ale staram się to zmienić (czynniki niezależne).
Shabboo powinnaś pomyśleć o karierze publicystki:)


RE: Mestor - Think For Yourself (trip hop) - Shabboo Harper - 21.05.2016

Cytat:Dzięki wszystkim za opinie. To prawda, że rzadko tu bywałem, ale staram się to zmienić (czynniki niezależne)

Przyjemnie jest śledzić Twoje projekty; jak malarz "kreślisz" urzekające w swej prostocie i subtelności krajobrazy. Lubię delektować się ich "widokiem"...
Mestor, bywaj częściej. :)

Cytat:Shabboo powinnaś pomyśleć o karierze publicystki.

Taaak...? ;)