MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Napór członków na Shitsounds IV by Fucklogic Records - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Kosz (https://musicproducers.pl/forum-kosz)
+--- Wątek: Napór członków na Shitsounds IV by Fucklogic Records (/temat-napor-czlonkow-na-shitsounds-iv-by-fucklogic-records)

Strony: 1 2 3 4


Napór członków na Shitsounds IV by Fucklogic Records - Knifeman - 8.05.2016

[Obrazek: RK8WcWF.png]

Najbardziej znany. Najbardziej prestiżowy. Najbardziej cokolwiek. Lśniący niczym sedesowa szczota.


Po ostatniej premierze wspaniałej, trzeciej już z rzędu kompilacji, sięgnęliśmy szczytu z rolek papieru toaletowego. Dokonaliśmy czegoś niemożliwego; trzy lata na rynku, tysiące fanów, miesiące spędzone przy tworzeniu wspaniałych utworów, niezliczone ilości dobrej zabawy i sporo łez śmiechu.

Pokazaliśmy wszystkim jak czerpać radość z muzyki, jak bawić się przy kaleczącej uszy muzyce, jak odgadywać co autor miał na myśli (mimo że nie miał nic), jak odkrywać głębsze dno, którego zwyczajnie nie ma, jak osiągnąć Nirwanę, jak odszukać sens życia.

Zawsze byliśmy, jesteśmy i będziemy stać na straży wariactwa w sztuce, zrywać tabliczki z ostrzeżeniami zdrowego rozsądku, wypuszczać pacjentów zakałów psychiatrycznych wyobraźni i z głupkowatą miną skakać do głównego zbiornika pełnego parujących fekalii spontanicznych pomysłów.

Bez dalszych wstępów chciałbym obwieścić, iż Fucklogic zaprasza wszystkich chętnych artystów do partycypacji w Shitsounds IV, muzycznej kompilacji ku czci absurdu, zgorszenia i pomoru zapisanego dźwiękiem.

Starych wyjadaczy nie muszę instruować na temat inicjatywy, na pewno dobrze odnajdą się w roli tych kamieniujących muzy. Nowych zainteresowanych skieruję zaś na podane niżej strony, aby mogli zapoznać się z procederem.

Poprzednie orgie: https://fucklogic.bandcamp.com/album/sublabel-shitsounds-special
Jeśli macie ochotę znaleźć się na następnej składance, poczuć smak zwycięstwa i osmagać po zgarbionych plecach matkę sztukę to wystarczy że zgłosicie swoje utwory według podanych niżej zasad:

Format? Jakikolwiek!
Kodowanie? Byle było!
Długość? Kogo to obchodzi!
Gatunek? A weź daj spokój!
Zgłoszenia? http://flrec.blogspot.com/p/pomyslcie.html
Termin? 3 lipca (Światowy Dzień Niczego)



RE: Napór człownków na Shitsounds IV by Fucklogic Records - Herman - 8.05.2016

Jak szczota może lśnić. Xd


RE: Napór członków na Shitsounds IV by Fucklogic Records - Zirds - 8.05.2016

Wchodzę w to!

[Obrazek: d2Z9MFIWUSCUiGDS.gif]



RE: Napór członków na Shitsounds IV by Fucklogic Records - Wasp - 10.05.2016

kto jeszcze bierze w tym udział?. polecam
im więcej się nas zbierze tym szybciej wyjdzie kompilacja


RE: Napór członków na Shitsounds IV by Fucklogic Records - Knifeman - 10.05.2016

Wasp, nie popełniłem ostatniego błędu i nie startuję z pustymi rękami. Stali bywalcy sb już wysłali to i owo.


RE: Napór członków na Shitsounds IV by Fucklogic Records - KBK - 10.05.2016

Wchodzę w to !!!!!!!


RE: Napór członków na Shitsounds IV by Fucklogic Records - Voel - 13.05.2016

Dodałem, ile musi tego być dla kompilacji?


RE: Napór członków na Shitsounds IV by Fucklogic Records - OProject - 13.05.2016

Około 20 myślę że wystarczy xd Zróbcie coś żeby było smieszne, nietypowe, niesłuchalne... myślę że jakieś wokale mile widziane, zwłaszcza własne xd


RE: Napór członków na Shitsounds IV by Fucklogic Records - Voel - 13.05.2016

A z wokalem małpy? może nie własny ale podobny
A da się kilka na raz dodać?


RE: Napór członków na Shitsounds IV by Fucklogic Records - qnebra - 13.05.2016

Przez stronę może być ciężko, kilka to raczej na maila.


RE: Napór członków na Shitsounds IV by Fucklogic Records - Knifeman - 13.05.2016

przez stronę jedno, ale można wysyłać więcej niż raz


RE: Napór członków na Shitsounds IV by Fucklogic Records - Voel - 13.05.2016

No wiadomo raz to hańba na taką stronę xD
Trzeba więcej


RE: Napór członków na Shitsounds IV by Fucklogic Records - Zirds - 14.05.2016

(13.05.2016, 22:58)Candyblood napisał(a): No wiadomo raz to chańba na taką stronę xD
Trzeba więcej

Toż to HAŃBA, że piszesz "chańba".


RE: Napór członków na Shitsounds IV by Fucklogic Records - Wasp - 15.05.2016

wysyłajcie, wysyłajcie kawałki. Ciekawe co będzie w tej edycji :)


RE: Napór członków na Shitsounds IV by Fucklogic Records - fysek - 15.05.2016

Wchodzę w to bankowo :)


RE: Napór członków na Shitsounds IV by Fucklogic Records - Knifeman - 16.05.2016

nie spodziewałem się takiego odzewu, na dzień dzisiejszy jest już tyle materiału ile normalnie było na kilka dni przed deadlinem

Pamiętajcie, nie ma limitu. Wbrew logice idziemy na ilość
[Obrazek: 3ywpyl3.gif]


RE: Napór członków na Shitsounds IV by Fucklogic Records - Voel - 16.05.2016

Mi się wydaje, że to przez apel, jakby go nie było to by była połowa materiału pewnie.
Poprzednie edycje się słuchało i podziwiało stany umysłu.
Też jestem ciekaw jakie to smaczki będą i mam nadzieję, że nieźle ten towar da w mordę swym dziwactwem i absurdem :E

[Obrazek: EgQhgXa.gif]


RE: Napór członków na Shitsounds IV by Fucklogic Records - Shabboo Harper - 16.05.2016

"Poprzednie orgie..."

Hmmm... ten "róż" mnie kusi. Tylko. ;)


RE: Napór członków na Shitsounds IV by Fucklogic Records - mumu - 16.05.2016

ciekawe jak będzie

jedynka była jak nieskończony wytrysk wody mineralnej na sparszałą ziemię
dwójka to wiosenny nawóz ją użyźniający
...a trójka, jakby ktoś postawił tej ziemi cegłę i kazał się w nią gapić

(nawet sam przed sobą przyznaję, że brakowało weny i chęci)

do wszystkich utworów z 1 i 2 wracam często, bo mam je na dysku i nie raz w zadumie analizuję przekazywane mi dźwięki cmokając z zachwytu nad kunsztem wykonania, doborem sampli i niby-nie-poważnymi, ale jednak dającymi sporo do myślenia, tytułami.

Osobiście polecam odsłuch materiału pod kątem właśnie tytułów i próbę samodzielnej interpretacji. Strach barwi bieliznę na brązowo, gdy pomyślimy, że ludzie tworzący takie rzeczy chodzą pomiędzy nami normalnie po ulicach.

Tak czy siak, w czwórce liczę na reset serii i że zamiast cegły, na "tej ziemi" postawiony zostanie pokaźnych rozmiarów klocek, którego oparami będziemy mogli się nebulizować przez kolejne lata.


RE: Napór członków na Shitsounds IV by Fucklogic Records - Foortic - 16.05.2016

Machina ruszyła. Taśma produkcji wystartowała xD