MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRAP Noga - kejim_post - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRAP Noga - kejim_post (/temat-trap-noga-kejim-post)



Noga - kejim_post - Pieseq - 12.05.2016

Siemka, kolejny trapowy kawałeczek, do odsłuchu i oceny. Tytuł w sumie nie wiem, czy w klimacie utworu ale jakoś ostatnio sobie grałem w jedi outcasta i przypomniały się stare czasy -_-



RE: Noga - kejim_post - Shabboo Harper - 12.05.2016

Ślicznie; lekko "orientalnie", z magicznie uwodzicielskim tłem ^^; z krztynę zbyt stentorowym Beat'em ("cykacze" a'la trzepot skrzydeł charakterystycznie już zbyt powszechne). Pad'y klimatyczne, sennie wdzięczne. Bells'y zbyt ciche w swej wariacji. W temacie drzemie spory potencjał (!). Szymek, zdecydowanie zbyt krótko. It's not fair... :(


RE: Noga - kejim_post - M.Barczyk - 12.05.2016

Racja,że jest tu duży potencjał, chillowe brzmienia na cykającym bicie to jedno z moich ulubionych połączeń,jakieś cięte śpiewane acapelle myślę,że wniosłyby jeszcze więcej, kick jest tylko moim zdaniem taki jakby ciut za twardy, może warto zobaczyć czy delikatne podcięcie wąskim Q w okolicach 200-300 Hz (ewentualnie wycięcie kartonu w okolicach 400 Hz) nie przyniosłoby pozytywnych rezultatów,ale specem od miksu nie jestem więc to tylko takie luźne myśli,ale jest pozytywnie i na pewno będę śledził poczynania!


RE: Noga - kejim_post - Jarek123 - 13.05.2016

Rzeczywiście stopa może jest trochę za twarda. Pad mi się bardzo podoba, fajny klimacik robi.
Pozdro :)


RE: Noga - kejim_post - JVCKØB - 15.05.2016

Lubię bardzo takie chilloutowe klimaty, gdzie nie da się policzyć ilości cykaczy, tak jak Shabboo napisała, orientalne brzmienie fajnie się z tym zgrywa, jak dla mnie dobre combo. Dam tylko 4, bo jest to zbyt krótkie, żeby móc się dobrze zrelaksować. ✮✮✮✮✰/✮✮✮✮✮

Piąteczka za outcasta


RE: Noga - kejim_post - tks21 - 15.05.2016

Klimat jest! W szczególności te Pady nadają magii utworowi. Pozdrawiam 4/5


RE: Noga - kejim_post - LeserDrumz - 21.05.2016

Fajna kombinacja, jako loop dobrze buja, czuć ten fajny luz, jakbyś budził się na łące w pełnym słońcu (albo w Albańskim raju :D) Moim zdaniem wejście powinno być jakoś bardziej dopracowane, no ale to loop, szkoda że taki krótki bo naprawde idzie się zrelaksować :P Już łapiesz ten fajny klimat, zaczynasz płynąć i nagle ciach :D
Czekam na więcej :)


RE: Noga - kejim_post - banglabejs - 21.05.2016

Uważam że powinieneś zrobić na odwrót z główną melodią. Chodzi mi o to, że pad powinien robić za tło i grać ciszej, a te dzwoneczki czy co to tam wcisnąłeś a ja pokochałem, powinny grać głośniej. Osobiście to bym tego pada nawet tam nie wciskał bo bez niego ale z fajnym basem i nieco solidniejszą stopą by powstał solidny egzotyczny benger, a tak to wyszedł niby czilałtowy, ale dla mnie senny bicik. Mimo wszystko 4* sie należa bo to i tak jest fajne : )


RE: Noga - kejim_post - MΨR - 6.06.2016

da się usłyszeć, że to raczej wersja robocza do niewielkich poprawek, ale z duużym potencjałem. lubuję się w takim klimacie i wg mnie koncepcja tutaj jest na 5, wykonanie na 3,5, więc zostawiam 4:)