MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Skyline - Khoisan (Orginal Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Skyline - Khoisan (Orginal Mix) (/temat-progressive-skyline-khoisan-orginal-mix)



Skyline - Khoisan (Orginal Mix) - tobik1980 - 13.05.2016

Hej, wrzucam coś w moim stylu :) Z góry dzięki za odsłuchanie! :)



RE: Skyline - Khoisan (Orginal Mix) - devil's infection - 13.05.2016

Bardzo fajny, lekki i przyjemny utworek, wpada w ucho i można się przy nim wyluzować.
Całość w moim odczuciu ''wypełniona'' nic dodać nic odjąć, może haty delikatnie odstaja od reszty, ale dla mnie jest ok.


RE: Skyline - Khoisan (Orginal Mix) - OProject - 13.05.2016

Fajne nawet, choć lekko przymulony ten basik, no i zapinałbym kompresor/limiter na sumie xd
Te piano też średnio się wydobywa przy natłoku innych dźwięków.
Podoba sie ten klimat, choć może nie za wiele sie dzieje xd
4


RE: Skyline - Khoisan (Orginal Mix) - Massdrive - 14.05.2016

fajnie dziecinnie zabawkowo dla lesslich z dobrych domów dawaj dawaj do przodu coco jambo rututu.

Że... co?
RaNi/Works 14052016/0815



RE: Skyline - Khoisan (Orginal Mix) - GY4 - 14.05.2016

Relaksujacy track.Fajne te pady,dzwieki dobrze dobrane.Calosc na jednym motywie,ale nie przeszkadza mi to gdyz sie ucha milo klei:)


RE: Skyline - Khoisan (Orginal Mix) - tobik1980 - 14.05.2016

Dzięki za opinie, z zamierzenia kawałek miał być prosty, ale miło i radośnie wpadający w ucho (to trochę taki mój styl) :) Pozdrawiam!


RE: Skyline - Khoisan (Orginal Mix) - mtk - 14.05.2016

- fajny "vocal" w tle na poczatku
- bass - mam wrazenie, ze gra tylko w dole, moze warto by bylo dodac jakis dodatkowy layer troche wyzej
- popracowalbym jeszcze troche nad aranzacja
- calosc brzmieniowo calkiem ok


RE: Skyline - Khoisan (Orginal Mix) - fysek - 16.05.2016

Traczek bardzo przyjemnny, lekki, prosty, lubię to!


RE: Skyline - Khoisan (Orginal Mix) - Medit - 18.05.2016

Klimat w sam raz na ibize, ten pad wokalny na sidechainie bym dał nieco ciszej. Potrzeba też lepszego mixu, miejscami robi się clipping. W drugiej części kawałka ten dodatkowy lead wprowadza nieco zamieszania, poprawiłbym to. No i stopa z odrobinę bardziej twardym punchem.


RE: Skyline - Khoisan (Orginal Mix) - Shabboo Harper - 1.06.2016

"Powiem" tak: to bezsprzecznie utwór w Twoim stylu. Właśnie z "wachlarzem" tego typu czarownie pogodnych, "pastelowych" nut kojarzę Ciebie. Temat przyjemnie jednolity; z krztynę zbyt skromnym Bass'em i niepotrzebnie tak przewlekle nużącym w swym Beacie Kick'iem; jakaś "chwilowa" defiguracja rytmu/tonu byłaby nieoczekiwaną emfazą w tak przewidywalnej melodii. Efekt wokalny (a'la "mlask") intrygujący, zważywszy, że tytuł jest niepospolity.
Ufam, iż źródłem Twej inspiracji był właśnie "khoisan" czyli grupa języków buszmeńsko-hotentockick (przeszło 100 występujących w Afryce). Cechą charakterystyczną tychże języków jest tzw. mlask. Owa grupa uważana jest za najstarszą z rodzin językowych ludzkości.
Myślę, że w jakimś stopniu Twój utwór jest świetnym przykładem podkreślenia tego fenomenu; podobnie jak fakt, iż jednym ze światowej sławy specjalistów w tej dziedzinie był polski etnograf Roman Stopa. Tobik, gratuluję konceptu... <takjest>