MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRANCE Aley & Oshay feat. Angel Falls - I Found My Way - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRANCE Aley & Oshay feat. Angel Falls - I Found My Way (/temat-trance-aley-oshay-feat-angel-falls-i-found-my-way)



Aley & Oshay feat. Angel Falls - I Found My Way - AleyOshay - 16.05.2016

Cześć, witajcie ponownie !

Jest i coś nowego od nas ;) Trochę bardziej Uplifting niż poprzednio :D Trochę naszym zdaniem mastering skwaszony no ale to nie nasza robota, a State Control bo tam utwór wydany zostanie 20 maja.

Ojj... ile to było walki z tym wokalem żeby zagrał jak najlepiej. Jak wyszło ? Oceńcie sami ;)



Dub wersja:







RE: Aley & Oshay feat. Angel Falls - I Found My Way - L.G. - 17.05.2016

Bardzo energiczny i przyjemny wałek, gratulacje.
5!
Pzdr.


RE: Aley & Oshay feat. Angel Falls - I Found My Way - OProject - 17.05.2016

Bardziej mi podchodzi niż poprzedni kawałek, choć ten raczej taki "typowy" trance... bez unikalnych motywów, ale miks chyba lepszy :P

Wokal dobrze wypadł, choć trochę może mniej czytelny miejscami :P
5


RE: Aley & Oshay feat. Angel Falls - I Found My Way - fysek - 17.05.2016

Świetny utwór, 5/5 trzymajcie tak dalej, klasa!


RE: Aley & Oshay feat. Angel Falls - I Found My Way - Rafau - 19.05.2016

Wszystko na swoim miejscu. Bardziej mi się podoba niż poprzedni utwór. Wokal ładnie siedzi. Melodia przyjemna. Wykonanie bardzo dobre.

5/5


RE: Aley & Oshay feat. Angel Falls - I Found My Way - sowa - 19.05.2016

Wokal nie najgorszy jednak trochę jeszcze nad sybilantami można by popracować. Ogólnie produkcja bardzo dobra no i widzę, że nawet wokalistka zaczyna sie wyrabiać heh


RE: Aley & Oshay feat. Angel Falls - I Found My Way - Quillava - 19.05.2016

Wokal Agnieszki bardzo przyjemny :) Stopa z bassem jak dla mnie idealnie śmiga:) No i melodia przepiękna :)

5 ! Pozdrawiam :)


RE: Aley & Oshay feat. Angel Falls - I Found My Way - AleyOshay - 20.05.2016

Wielkie dzięki za opinie. Jak widać utwory upliftingowe podobają się o wiele bardziej, a o dziwo robi się się o wiele łatwiej ;)


RE: Aley & Oshay feat. Angel Falls - I Found My Way - Shabboo Harper - 21.05.2016

Utwór w zgodzie z gatunkiem; Sound Design trendy. Niektóre ścieżki zbyt stentorowe względem wokalu; przez to tenże chwilami jest krztynę "przykryty"; próbuje "przebić się" w miksie... Breakdown z piano atmosferyczny. Gratuluję Wam wszystkim Release'u; Agnieszkę szczególnie pozdrawiam... :)


RE: Aley & Oshay feat. Angel Falls - I Found My Way - AleyOshay - 24.05.2016

@Shabboo Harper, Wiedze mamy na pokładzie polonistke :D Nie do końca tozumiemy towje wypowiedzi ale jak pisaliśmy już to wina masteringu, chcieli zrobić utwór zbyt głośny i momentami kompresja ciśnie i wokal zanika poprostu.

Trance Universe stworzyło taki klip do tego utworu, jeśli ktoś ma ochotę to może odpalić, zawsze lepiej się słucha ;)

Proszę też o dodanie tego d opierowszego posta bo opcja edycji już nam zanikła, dzięki ;)


RE: Aley & Oshay feat. Angel Falls - I Found My Way - lovetrance01 - 25.05.2016

Dub mix bardzo dobry. Nie ma się do czego przyczepić. Jest mocno i energicznie. Dół ma dużo mocy i ładnie leci. Synthy na mój gust mogłyby być głośniejsze, ale to nie uwaga. Ogółem pełny profesional.
Vocal mix mniej mi się podoba właśnie z wzg. na vocal, który raz jest ciszej, raz głośniej, raz wyraźny, raz nie.

5/5 oczywiście.


RE: Aley & Oshay feat. Angel Falls - I Found My Way - Stiopa - 15.06.2016

Wokal lekko przesunięty na lewo leciutko i schowany w mix jak dla mnie. Wiem, że trudno go dopieścić ale gra za mocno na wysokich i ciut za cicho. Głos Agnieszki jest mocny ale tylko wtedy jak dasz mu troche częstotliwości poniżej 1,2 kHz.
Ogólnie dobry trance. Gratuluje wydania.
Pozdrawiam


RE: Aley & Oshay feat. Angel Falls - I Found My Way - Gain - 7.07.2016

Gratuluje wydania :) bardzo fajnie to brzmi, wokal rzeczywiście delikatnie (ale naprawdę delikatnie) przesunięty w lewo, świetnie brzmiące piano w wersji Dub i ogólnie wersja Dub moim zdaniem lepsza ;) Profeska, 5/5