MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Oproject - Unfinished & Unreleased 2012 - 2016 - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Oproject - Unfinished & Unreleased 2012 - 2016 (/temat-oproject-unfinished-unreleased-2012-2016)



Oproject - Unfinished & Unreleased 2012 - 2016 - OProject - 17.05.2016

Taki tam album złożony ze starych niedokończonych utworów... uzbierało ich się aż 28 xd
W różnej stylistyce Acid Trance, Acid Techno, Hard Techno, Hard Trance, Hardcore, Gabber i Early Hardstyle :D
A tutaj preview kilku traków z albumu xd


Można pobrać niektóre z Hulkshare: http://www.hulkshare.com/OProject
Albo całość z Mega.nz https://mega.nz/#F!VNABFLyJ!DqkAD61S-rT-5fCKoK9mNA


Większość kawałków ma średni miks czy master chociaż kiedyś miałem ciekawe pomysły... no ale wykonanie średnie... może któregoś dnia zremiksuje wybrane... bo przyznam że mi się nawet podobają... jak choćby:
"Nuclear Acid" "Enter The Rave" "It Was Too Late" o dziwo podoba mi się melodia :E "Keepin Oldskool" "There is No God" Po raz chyba trzeci... chyba że macie specjalne życzenia co do remyxuf xd

Pozdro, trzeba skończyć co niedokończone... xd


RE: Oproject - Unfinished & Unreleased 2012 - 2016 - mumu - 17.05.2016

Acidy naprawdę miło się słuchało, chyba wychodzi Ci to najlepiej. W tym kierunku powinieneś kombinować, bardzo trafnie dobierałeś dźwięki. Reszta zapominalska. Przeruchane już na milion sposobów motywy ze skrzeczącymi leadami wlatują jednym uchem, wylatują drugim . Wykonania nie oceniam, ale przyznam, że kopniaki i bassy prasowały mi woskowinę pod mocnym naciskiem i ze zmienną geometrią.

Zrób gdzieś kiedyś jakąś epkę z kwasem, tak z 10 kawałków to kupię.


RE: Oproject - Unfinished & Unreleased 2012 - 2016 - L.G. - 17.05.2016

(17.05.2016, 15:26)OProject napisał(a): Albo całość z Mega.nz

Jasne że całość xD dzięki za DL
Świetne kawałki, olać jakość ważne że bardzo dobrze się słucha, masz panie dobre pomysły na wałki.
5!
Pzdr.


RE: Oproject - Unfinished & Unreleased 2012 - 2016 - Adamzzz - 17.05.2016

Rozumiem, że jak zaczynałeś nikt Ci nie powiedział, że można robić hardstyle bez skreczy xd
Przyznam się, że podszedłem do tego trochę sceptycznie. Był tu taki jeden co robił "kompilacje" w stylu schranz i wychodziło mu to, no nie powiem, hoojowo xd Na szczęście tym razem jest o niebo niebo lepiej xd
Nie powiem, że wszystkie z tych motywów wpadły mi w ucho, ale jest kilka z których można wykręcić parę arcydziełek :D Czyli, dla mnie to były motywy z : 1:09 (za basik xd), 2:27 i oczywiście 6:54 xd.
Reszta pewnie też jest dobra ale to już nie mnie oceniać, bo raczej nie słucham aż TAKIEGO łomotu na co dzień xd
W ogóle spoko pomysł z tą kompilacją, w sensie w takiej formie krótkiego miksu. Sam mam sporo pomysłów z ubiegłych lat i nie wiem co z nimi zrobić, więc może kiedyś zrobię coś podobnego ;)
Tak czy srak, życzę powodzenia w dokańczaniu tego wszystkiego xd
Piona xd


RE: Oproject - Unfinished & Unreleased 2012 - 2016 - OProject - 17.05.2016

No inaczej by się nie dało, ten „miks” to jest preview, bo tak to by wyszło 2 godziny xd to są normalne tracki (nie wszystkie), które powycinałem, żeby się zmieściło w paru min. xd

Walnąłem to w „album”, bo chciałem się pożegnać z tym, żeby nie korciło do dokańczania… ostatnio mam ochotę wywalić wszytko co mam na komputerze i zacząć życie od nowa. Xd

Skrecze i łomot musi być, a nie cukierki... xd. ;)


RE: Oproject - Unfinished & Unreleased 2012 - 2016 - lovetrance01 - 19.05.2016

Panie, prawie zniszczyłeś mi kolumny :D
A tak poważnie, bardzo solidna robota. Momentami kuleje czystość brzmienia, głośność poszczególnych dźwięków czy master, ale merytorycznie jest bardzo dobrze. Na pewno miks jest Twoją najmocniejszą stroną, również aranżacja na wysokim poziomie.
Bardzo spodobał mi się jeden kawałek z zajebistą transową melodią, nie pamiętam tytułu. Ale wymiata.
Za całość 4/5.


RE: Oproject - Unfinished & Unreleased 2012 - 2016 - Mat.Mor.Raw - 21.05.2016

5 Pierwsze wrażenie: Wow, ile gatunków. Ale oldschool. Zapowiada się ciekawie
3 Kompozycja: Jest nerwowo, różnorodnie, niespójnie, skokowo, ale to oczywiste przy założeniu, że to medley. Na twoim miejscu ograniczyłbym się do trzech-czterech pomysłów, z których stworzyłbym poprawną kompozycję. Postępując tak ze wszystkimi pomysłami uzbierałoby ci się jakieś 7 singli do wydania xD
5 Brzmienie: Mimo zlepienia ze sobą wielu osobnych pomysłów, całość brzmi zaskakująco spójnie i stylowo.
3 Miks: A czy to ważne, skoro dobrze się słucha... ;)
4 Ocena: Całość się świetnie broni jako kawałek do słuchania. Wyłożyłeś tutaj swoje serce na talerzu. Słychać pasję do tych gatunków. Dobra robota. <mat>


RE: Oproject - Unfinished & Unreleased 2012 - 2016 - Shabboo Harper - 30.05.2016

Hey OProject. You are The Masta? Hmmm... W tych gatunkach? Okey, let it be so... ;).
Generalnie to świetna kolekcja, która nie tylko sugestywnie obnaża Twój talent/błyskotliwość w kwestii koncepcji tego typu (specyficznie złożonych) utworów, lecz przede wszystkim namiętność do konkretnie prężnego, obficie temperamentnego brzmienia, bez względu na styl poszczególnych tracków. Owszem nie wszystko zachwyca (pod względem aranżu czy też miksu); jednakże nie nuży (choćby w tej formie: Preview/Medley) i... to już jest istotne. Gratuluję "tego co było", trzymam kciuki za "to co będzie"... <thumbup>

Z tego"albumu" podoba mi się: "Dark NRG" i "Enter The Rave", "Activated" jest również niezgorsze.

Cytat:"...chyba że macie specjalne życzenia co do remyxuf."

<hmm>... Achhh, "poświntusz trochę"; moje "życzenie" to: "Fuck Her At The Love Parade". ^^

Cytat:"Pozdro, trzeba skończyć co niedokończone..."

Z reguły... zawsze. Również Tobie "pozdro". ;)


RE: Oproject - Unfinished & Unreleased 2012 - 2016 - Knifeman - 31.05.2016

Tyle dobrej muzyki i to za darmo, Niektóre słyszałem wcześniej, niektóre nie :E Jak się ma taki zbiór twórczości, gdzie leci jeden moty za drugim to można zauważyć nawyki i preferencje twórcy jak i zabiegi które najczęściej stosuje. Wróżbita Maciej mówi ze nie boisz się przestrzeni, stosujesz dźwięki według zasady albo pełna moc albo wcale. Ja już mam swojego faworyta :D

daję piątkę, zabieram paczuszkę

I wrzuć to na bnadcamp, jestem pewien że dostaniesz donate jak nic