MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Dziwni ludzie których spotykamy - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Kosz (https://musicproducers.pl/forum-kosz)
+--- Wątek: Dziwni ludzie których spotykamy (/temat-dziwni-ludzie-ktorych-spotykamy)



Dziwni ludzie których spotykamy - lovetrance01 - 18.05.2016

Zdarzyło wam się spotkać kogoś naprawdę dziwnego lub oryginalnego?

Dla przykładu; u mnie w mieście jest facet, który chodził zawsze w tym samym ubraniu, zima, lato - zawsze w krótkim rękawku. Zapytany dlaczego nie ubiera się cieplej, odpowiedział, że zwierzęta nie zmieniają ubrań, a człowiek to też zwierzę. Oprócz tego jadł same warzywa, owoce, ogólnie zdrowo.
Coś się jednak musiało wydarzyć w jego życiu, bo teraz widuję go w biedronce jak kupuje gotowe dania, różne słodzone napoje i energetyki bepower :D Zadziwiająca zmiana:D


RE: Dziwni ludzie których spotykamy - Wasp - 18.05.2016

u mnie na klatce była melina
poprzychodzili m.in tacy co sikali na klatce, raz się ktoś też zesrał na klatce.


RE: Dziwni ludzie których spotykamy - Zirds - 18.05.2016

Mój dobry kolega jest socjopatycznym manipulatorem.
Socjopatyczny czyli nie umiejący dostosować się do środowiska spowodowany wpływem środowiska na jego dzieciństwo. Przez co brakuje mu empatii.
A manipulatorem jest z fascynacji i też z wpływu środowiska na jego życie. Potrafi tak ludźmi kierować i na nich wpływać, że gdyby nie jego aspołeczny charakter mógłby być zalążkiem drugiego Hitlera.
Mną też próbował manipulować. Na poczatku nie byłem tego świadomy, ale z czasem się stałem podejrzliwy i przestałem reagować na jego akcje ;)


RE: Dziwni ludzie których spotykamy - lovetrance01 - 19.05.2016

Wasp, to już nawet nie jest dziwne :D

Zirds, socjotechnika może być b. przydatna w życiu jeśli umie się ją stosować.


RE: Dziwni ludzie których spotykamy - LeserDrumz - 21.05.2016

(19.05.2016, 9:38)lovetrance01 napisał(a): Wasp, to już nawet nie jest dziwne :D

Lovetrance01 - i to jest właśnie przykre, że to staje się normalne :/


Co do dziwnych ludzi, to sam jestem jednym i codziennie sie spotykam z taką opinią :D


RE: Dziwni ludzie których spotykamy - Wasp - 21.05.2016

jeszcze przypomniał mi się taki upośledzony co kupił w spożywczaku piwo i pijąc piwo powiedział że dobre piwo jeszcze by do tego herbaty się napić


RE: Dziwni ludzie których spotykamy - Zirds - 21.05.2016

(21.05.2016, 13:33)LeserDrumz napisał(a):
(19.05.2016, 9:38)lovetrance01 napisał(a): Wasp, to już nawet nie jest dziwne :D

Lovetrance01 - i to jest właśnie przykre, że to staje się normalne :/


Co do dziwnych ludzi, to sam jestem jednym i codziennie sie spotykam z taką opinią :D

Ja też mam opinię poj*banego... to może przez wpływ tego socjopaty na mnie ;)


RE: Dziwni ludzie których spotykamy - K - 21.05.2016

Co drugi klient.


RE: Dziwni ludzie których spotykamy - LeserDrumz - 27.05.2016

(21.05.2016, 21:35)K napisał(a): Co drugi klient.

Klient, ku**a kocham to określenie
-Witam, co podać?


RE: Dziwni ludzie których spotykamy - mumu - 27.05.2016

na wiosce u mnie chodzi sobie taka Pani (około 60tki) 24/7 wiosna lato jesień zima

zawsze ta sama trasa chodnikiem naokoło centrum, rondo i nazad. nieważne, o której wyjdziesz z domu - zawsze ją zobaczysz. ma kultowe czarne okulary typu men in black, gruby polar, skórzane ciżmy, głowę wykręconą o około 27 stopni w lewo, dolną żuchwę nachodzącą jej na górne dziąsła i czasem ma rękę w gipsie. czasem też przypala fajkę.

i tak co dzień od około 2006 roku. nikt nie wie czemu.

...albo babcia GTA. Pani (babcia kolegi, załatwiałem jej gry, jak miałem swoje sklepy) przeszła KAŻDĄ grę z otwartym światem na PS2. Najbardziej lubiła klimaty gangsterskie. Czasem jak jej było trudno, posiłkowała się kodami. Jak skończyła wszystkie GTA, Total overdose, serię True Crimes, Godfather, Mafię itp. przerzuciła się na platformówki i konsolowe przygodówki (tylko PS2), których skończyła dziesiątki. Do tej pory nie wiem, jak udało jej się skończyć Legacy of Kain Defiance (wnuczek na bank nie pomagał, bo nie wie, co to pad), ale dyskutowaliśmy długo nad losem Raziela (musiałem jej trochę wytłumaczyć, bo bidulka z angielskiego znała tylko "Start i Options").