MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
BREAKBEAT Wasp - You Will Always In My Heart (breakbeat) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: BREAKBEAT Wasp - You Will Always In My Heart (breakbeat) (/temat-breakbeat-wasp-you-will-always-in-my-heart-breakbeat)



Wasp - You Will Always In My Heart (breakbeat) - Wasp - 20.05.2016

ot taki kawałek z klimatycznym wokalem :)




RE: Wasp - You Will Always In My Heart (breakbeat) - MerkeeMatt - 20.05.2016

Trochę nie mój klimat, ale ja bym to idealnie widział na wyższym stopniu BPM. Kojazy się trochę z runrunrun receptora tylko mniej połamane.


RE: Wasp - You Will Always In My Heart (breakbeat) - bentlej - 20.05.2016

No breakbeat trudny gatunek... Dla cierpliwych. Widać, że idziesz właściwą drogą. Oby tak dalej. Fajny beacik. Bez kompleksów WASP. <bubu> :D


RE: Wasp - You Will Always In My Heart (breakbeat) - Zirds - 20.05.2016

Kradziony kawałek.

Pierwszy raz usłyszałem ten wokal w utworze Bent - Always (Ashley Beedle's Mahavishnu Remix). W sumie Ten utwór to mój numer jeden na lato... od 2001 roku go słucham, więc mnie nie kupiłeś ;)


RE: Wasp - You Will Always In My Heart (breakbeat) - Shabboo Harper - 21.05.2016

Breakbeat z solidnym "kopem" w postaci przydymionego Bass'u. W moim odczuciu takowy "orientalny" wokal wymusiłby więcej melodyjności; a tak "tu" nie jest. Temat z charakterystyczną Twoją "zadziornością" do takiego Beat'u, z lekkim regularnym Synth'em w tle; zbyt skromnie zróżnicowany i niestety "nie grzeszy" oryginalnością...
PS. Wasp, mini korekta tytułu: "You Will Always Be In My Mind". ;)


RE: Wasp - You Will Always In My Heart (breakbeat) - GY4 - 21.05.2016

Duzo eksperymentujesz z muzyka...fajnie:) Jakies takie klimaty retro wyczuwam zazwyczaj.W tym wypadku nie ma moze jakiegos szalu,ale tak do czytania sobie bym puscil ten kawalek....relaksuje mysle.


RE: Wasp - You Will Always In My Heart (breakbeat) - Wasp - 21.05.2016

(20.05.2016, 22:15)Zirds napisał(a): Kradziony kawałek.

po prostu zsamplowałęm z tego samego źródła co bend - bo to nie jest jego wokal jakby co.


RE: Wasp - You Will Always In My Heart (breakbeat) - Zirds - 21.05.2016

(21.05.2016, 15:43)WaspXT napisał(a):
(20.05.2016, 22:15)Zirds napisał(a): Kradziony kawałek.

po prostu zsamplowałęm z tego samego źródła co bend - bo to nie jest jego wokal jakby co.

BENT, nie "Bend". Wiem, że to nie jego wokal, ale jednak on go legalnie rozpowszechnił ;)


(21.05.2016, 1:39)Shabboo Harper napisał(a): Breakbeat z solidnym "kopem" w postaci przydymionego Bass'u. W moim odczuciu takowy "orientalny" wokal wymusiłby więcej melodyjności; a tak "tu" nie jest. Temat z charakterystyczną Twoją "zadziornością" do takiego Beat'u, z lekkim regularnym Synth'em w tle; zbyt skromnie zróżnicowany i niestety "nie grzeszy" oryginalnością...
PS. Wasp, mini korekta tytułu: "You Will Always Be In My Mind". ;)


Też się mylisz Shabboo ;)

You Will Always In My Heart...

Tekst piosenki:

Just before I go to sleep
There's a rendez-vous I keep
And, my darling, till we do
You are always in my heart


RE: Wasp - You Will Always In My Heart (breakbeat) - Shabboo Harper - 22.05.2016

I... doszło do zabawnego zdarzenia: tytuł oryginału brzmi: "Always In My Heart" (rzeczywiście w treści utworu jest takowy wers); Wasp zmienił nieco tytuł (użył czasu przyszłego); de facto również cytując fragment liryki "You will always be in my... heart" (zamiast słyszalnego "mind" w dalszej części tekstu). Komentując wersję Wasp'a/Glitch'a chciałam odnieść się do tytułu, który On zaproponował coś a'la "miszmasz słów" - tak myślę; w tymże "gości" drobny błąd: brak "be" przy owym "mind". W efekcie jest nieoczekiwane... "ooops!". :) Myślę, iż słusznym byłoby po prostu wrócić do tytułu pierwotnego, lecz decyzja nie należy do mnie...
PS. Wasp, wybacz "offtopic".