MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRAP nxzcynskybeats - 遊び場 - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRAP nxzcynskybeats - 遊び場 (/temat-trap-nxzcynskybeats-%E9%81%8A%E3%81%B3%E5%A0%B4)



nxzcynskybeats - 遊び場 - eyecontact - 21.05.2016

witam
mam dziś do zaprezentowania taki bicik, chciałbym również podziękować Ani za pomoc ;)



zamykam, linki nieaktywne
Maciek

wystawiono o 20:01, 20 kwietnia 2016



RE: nxzcynskybeats - 遊び場 - Zirds - 21.05.2016

Ktoś tu kradnie melodię z Faithless ;)

Przez cały utwór oprócz kicka i co jakiś czas werbla nic się nie dzieje...




Prędzej to by się nadawało do działu DEMO, bo za skończony kawałek to chyba nie jest...


RE: nxzcynskybeats - 遊び場 - eyecontact - 22.05.2016

kradzież ? wszyscy producenci którzy mają trochę większy fejm ściągają z internetu wtyczki nielegalnie tak samo całe DAW'y, a ja tylko zainspirowałem się melodią bo ten kawałek mi się spodobał dźwięk zrobiłem sam przecież nawet na tym forum czytałem że kawałkiem melodii mogę się zainspirować to to zrobiłem, zresztą to ma być bit hip-hopowy a większość na tym forum jest podobna do tego więc uważam że jest raczej skończony


RE: nxzcynskybeats - 遊び場 - Shabboo Harper - 22.05.2016

Nxzcynskybeats, właściwszym byłoby po prostu przyznać się do źródła Twej inspiracji; i już... ^^
Jeśli chodzi o Beat ("Playground"?); nie jest szczególnie urodziwy. Dźwięki i owszem czytelne; prócz przewodniej (oczywistej) melodii, "boleściwie" skromnego instrumentarium perkusyjnego, paru fx'ów temat jest (niestety) niemiłosiernie nużący. :(
Cytat:"... zresztą to ma być bit hip-hopowy a większość na tym forum jest podobna do tego więc uważam że jest raczej skończony."

To Twoje dzieło; masz pełne prawo tak uważać.

PS. W kwestii "pomoc"; uczyniłam to "coś" z przyjemnością; choć, nie ukrywam, iż chciałabym przewidzieć odmienny "scenariusz wydarzeń"... ;) Trzymam kciuki za dalsze produkcje.


RE: nxzcynskybeats - 遊び場 - eyecontact - 22.05.2016

(22.05.2016, 10:46)Shabboo Harper napisał(a): Nxzcynskybeats, właściwszym byłoby po prostu przyznać się do źródła Twej inspiracji; i już... ^^
Jeśli chodzi o Beat ("Playground"?); nie jest szczególnie urodziwy. Dźwięki i owszem czytelne; prócz przewodniej (oczywistej) melodii, "boleściwie" skromnego instrumentarium perkusyjnego, paru fx'ów temat jest (niestety) niemiłosiernie nużący. :(
Cytat:"... zresztą to ma być bit hip-hopowy a większość na tym forum jest podobna do tego więc uważam że jest raczej skończony."

To Twoje dzieło; masz pełne prawo tak uważać.

PS. W kwestii "pomoc"; uczyniłam to "coś" z przyjemnością; choć, nie ukrywam, iż chciałabym przewidzieć odmienny "scenariusz wydarzeń"... ;) Trzymam kciuki za dalsze produkcje.
Fakt posiłkowałem się remixem nie ukrywam tego ale teraz to zmieniłem całkowicie i jest mój klimat, jeszcze raz chciałbym ci podziękować na pewno z twojej paczki skorzystam :)


RE: nxzcynskybeats - 遊び場 - Shabboo Harper - 22.05.2016

Proszę, służę... :)

Nxzcynskybeats, trzymaj się cieplutko i zawsze, wierząc w swe siły, do wszystkiego podchodź z większą rozwagą.


RE: nxzcynskybeats - 遊び場 - Zirds - 22.05.2016

(22.05.2016, 10:21)nxzcynskybeats napisał(a): kradzież ? wszyscy producenci którzy mają trochę większy fejm ściągają z internetu wtyczki nielegalnie tak samo całe DAW'y, a ja tylko zainspirowałem się melodią bo ten kawałek mi się spodobał dźwięk zrobiłem sam przecież nawet na tym forum czytałem że kawałkiem melodii mogę się zainspirować to to zrobiłem, zresztą to ma być bit hip-hopowy a większość na tym forum jest podobna do tego więc uważam że jest raczej skończony

No nie bierz tak wszystkiego do serca, bo ci serduszko pęknie.. Zawał w tak młodym wieku tylko dlatego, że ktoś puścił oczko ;)


RE: nxzcynskybeats - 遊び場 - eyecontact - 22.05.2016

(22.05.2016, 15:08)Zirds napisał(a):
(22.05.2016, 10:21)nxzcynskybeats napisał(a): kradzież ? wszyscy producenci którzy mają trochę większy fejm ściągają z internetu wtyczki nielegalnie tak samo całe DAW'y, a ja tylko zainspirowałem się melodią bo ten kawałek mi się spodobał dźwięk zrobiłem sam przecież nawet na tym forum czytałem że kawałkiem melodii mogę się zainspirować to to zrobiłem, zresztą to ma być bit hip-hopowy a większość na tym forum jest podobna do tego więc uważam że jest raczej skończony

No nie bierz tak wszystkiego do serca, bo ci serduszko pęknie.. Zawał w tak młodym wieku tylko dlatego, że ktoś puścił oczko ;)
Na nadciśnienie tętnicze i tak się już leczę :)


RE: nxzcynskybeats - 遊び場 - Voel - 23.05.2016

Cześć Nxzcynskybeats
Moim zdaniem trochę za agresywnie gra cały dół, bo się ociera o bębenki ciut za mocno. Trzeba przyciszać podczas odsłuchu.
No i jak napisał Zirds brak charakterystycznej melodii w tym utworze, nie ma żadnego syntha/instrumentu, który to poprowadzi wszystko, jest tylko ten jeden dźwięk, który się pojawia, ale szczerze powiedziawszy pasuje mi on idealnie na tło, ale nie na wyeksponowanie na motyw przewodni.
Byłoby dużo lepiej moim zdaniem jakbyś dodał jeszcze jakichś przeszkadzajek, które by zaskoczyły słuchacza i troszeczkę lepiej wszystko zaaranżował i byłoby fajnie.
Utwór nabrałby nowego oddechu i świeżości.Tyle moich subiektywnych hejtów.
Pozdrawiam i życzę zdrowia!