MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
OTHER Brainfreezer- The Drifter - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: OTHER Brainfreezer- The Drifter (/temat-other-brainfreezer-the-drifter)



Brainfreezer- The Drifter - brainfreezer - 26.05.2016

Siemanko!

Z racji tego, że nie potrafię określić gatunku utworu- wrzucam go w "inne" ;) The Drifter, to moja nowa propozycja.



Daje radę?

Pozdrawiam,
B.


RE: Brainfreezer- The Drifter - Shutara - 26.05.2016

Zdecydowanie daje radę. Świetny pomysł na wszystko; już intro miło zaskakuje. W głównej części głowa sama się zaczęła bujać, co chyba mówi samo za siebie. Aranżacyjnie jest dobrze - szczególnie ujęło mnie w 1:54. Do tego wszystkiego dolne częstotliwości buczą just right. Trochę zbyt suche, wyżej grające synth'y oraz niezbyt przekonująco rozwijający się wokal w pierwszej części (nie wiem.. później już pasuje - może za dużo go jak na wstęp, idk).

Zbierając wszystko do kupy - solidne 4 :)


RE: Brainfreezer- The Drifter - eightrate - 27.05.2016

Solidnie to brzmi i ciekawie pomyślany aranż


RE: Brainfreezer- The Drifter - GY4 - 29.05.2016

To wejscie do konca 1-wszej minuty naprawde dobre....pozniej zaskoczyles mnie tak mocno electro brzmieniem,ktore nie do konca mi pasuje do intra wlasnie.Myslelem za polecisz w taka glebsza i mocniejsza strone.Troche sie zawiodlem na tym.Jesli chodzi o brzmienie to jak przedmowca wspomnial-solidnie.


RE: Brainfreezer- The Drifter - Recoil83 - 29.05.2016

Witam podoba mi się ta przesterowana gitara na początku od 1:05 przydało by się więcej reverbu na instrumentach, 1:54 już jest dobrze z tą gitarą, właśnie taki reverb powinien być wcześniej, co do miksu to gra czysto, ode mnie 4.


RE: Brainfreezer- The Drifter - Shabboo Harper - 29.05.2016

Hey Krzysiu, kolejny w pełni autorski projekt. Świetnie... Przekonuje mnie klimat Twego utworu; jest rytmicznie, z rezolutnie ułożonym wokalem (choć początek krztynę gęsto "pocięty"), z prostym acz chwytliwym aranżem. "-"? Bassline "przyduszony"; brzmienie niektórych Synth'ów (zwłaszcza tego od 1:21) przysparza całości charakterystycznego wydźwięku a'la 80's jednakże zbyt surowego; podobnie Beat jest trochę monotonny przez pełną długość "The Drifter". Vibe - wspaniały... <takjest>


RE: Brainfreezer- The Drifter - abyssMB - 30.05.2016

Do 1:00 dałbym 5 ale potem ten świetny klimat sie zgubił dla mnie potem za ostre te brzmienia i uciekło coś co było fajne O_o .
A nie mógłbyś rozwinąć tego intro wywalając resztę i zrobić całkiem nowy kawałek oparty na tych pierwszych 60 sekundach ?
Please. ;)


RE: Brainfreezer- The Drifter - OProject - 9.06.2016

Początek ciekawy, dalsza część również dobra :D
Jednak jak już wszyscy wspomnieli trochę sucho, mógłbyś użyć Lo pass filtra albo High shelf lub jak kto woli głębszego delay/reverb zwłaszcza że intro jest takie ciemne i mokre ;)


Fajnie to brzmi, nawet można by zrobić remix bardziej oldskoolowy na połamańca lata 90 "Let The Bass Kick" :D
Także dobre 4 :D


RE: Brainfreezer- The Drifter - Stiopa - 15.06.2016

Zajebisty kawałczas. Wokal mega. Jest świetny. Szkoda, że nie wygrałeś na TOP 7
Pozdro