MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
OTHER Ikarus - Chase - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: OTHER Ikarus - Chase (/temat-other-ikarus-chase)



Ikarus - Chase - Ikarus - 27.05.2016

Witam, macie tu takie tam coś nowego ode mnie ;) oczywiście utwór nie jest bez skazy ale generalnie chyba ma nie lipy ^^

Tutaj song dla tych co lubią filmy


A tutaj dla tych co lubią samą muzykę xD


Pozdrawiam ^^


RE: Ikarus - Chase - L.G. - 27.05.2016

Bardzo fajnie zachowałeś klimat 80's, do miksu się nie czepiam :)
Mocne 4 za klimat.
Pzdr.


RE: Ikarus - Chase - Recoil83 - 29.05.2016

Witam ciekawy klimat szczególnie do "Zabójczej Broni", udało ci się uzyskać efekt lat 80', co do miksu to w 1:17 słychać jakby kompresor pracował, ode mnie mocne 4.


RE: Ikarus - Chase - PiotreX - 29.05.2016

Fajna dynamika i wyraziste syntezatory :)


RE: Ikarus - Chase - jerzymorys - 29.05.2016

Totalne 80' geniusz tkwiący w prostocie. Przyjemne chwytliwe brzmienie jednak widziałbym w tym wszystkim WIĘCEJ MOCY! :) Być może gary są zbyt głośno w stosunku do syntezatora? Ode mnie na prawde mocne, prawilne 3 :).


RE: Ikarus - Chase - Ikarus - 30.05.2016

Dzięki za odpowiedzi ;)

Właśnie tak sobie zdałem sprawę słuchając tego na słuchawkach dousznych że chyba snare jakoś za mocno napiernicza chociaż na głośnikach i słuchawkach nausznych jakoś tak mocno tego nie odczuwam... mógłby się ktoś jeszcze odezwać w tej sprawie czy jemu też coś za głośno uderza ten snare?


RE: Ikarus - Chase - D-evolve - 30.05.2016

zarąbiście zachowany klimat, wszystkie dzwięki, leady, fx'y pasują idealnie do widea oraz tamtych lat. daje 4/5 super sprawa ;)


RE: Ikarus - Chase - qnebra - 30.05.2016

Utwór jako taki porządny, lecz nie kleił mi się z filmikiem. Tak jakby film swoje, utwór swoje i sobie tak to leciało oddzielnie od siebie razem.


RE: Ikarus - Chase - Shabboo Harper - 30.05.2016

Hey Piotrek. Hmmm... utwór specyficzny. Niesamowicie surowy; "chłodny" w selekcji barw instrumentów; zwłaszcza charakterystycznego brzmienia Synth'ów i (jednolitej) perki a'la Simmons Drums. Takowa prostota nie do końca mnie przekonuje, szczególnie, iż aranż "czaruje" w stopniu... powściągliwym. ^^ Technicznie: uwagę przykuwa przede wszystkim miks, w którym "nie dopieszczone" jest EQ pojedynczych ścieżek; te momentami zbyt mocno interferują ze sobą, np. gdy wchodzi Bass z Kick'iem plus Snare powstają brzydkie artefakty; również spore pogłosy pokrywają niektóre dźwięki... Zgodzę się z L.G., iż klimat 80's odtworzyłeś z gracją.

...

PS. Achhh, w końcu muszę Ci to "powiedzieć": podoba mi się Twój avatar. Bardzo. :)


RE: Ikarus - Chase - Ikarus - 31.05.2016

(30.05.2016, 20:42)Shabboo Harper napisał(a): PS. Achhh, w końcu muszę Ci to "powiedzieć": podoba mi się Twój avatar. Bardzo. :)

A dziękuje Aniu ^^

Twój również mnie na początku zaintrygował ;)


RE: Ikarus - Chase - Knifeman - 5.07.2016

Świetnie się tego słucha, perkusja mogłaby być bardziej twarda. Próbowałeś stosować jakieś warmery na master czy podobne efekty? Myślę że sporo by zyskała ta muzyka.