MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HARDSTYLE BAQ - Universe - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HARDSTYLE BAQ - Universe (/temat-hardstyle-baq-universe)



BAQ - Universe - BAQ - 2.06.2016

Witam
Przesyłam moją nową petardę :P
Powiedzcie proszę co o tym sądzicie ;)



RE: BAQ -Universe - tks21 - 2.06.2016

Utwór ciekawy bardzo dużo się dzieje. Lubię takie Hardstyle z ciężkim kickiem.Podobają mi się te wstawki pianina :) (Jestem laikiem jeszcze w tych sprawach ale melodia trochę w stylu Brennan'a Heart'a - oczywiście na korzyść jak co to mnie poprawcie) 5/5


RE: BAQ -Universe - In-Tegral - 2.06.2016

No i teraz mniej kombinowałeś z panoramą i od razu się przyjemniej słucha. Dalej jest sporo pracy przed Tobą ale ważne, że jest progres. Po 1 EQ do poprawy, po drugie kompresja i dostosowanie poziomów głośności poszczególnych śladów. Melodia i lead całkiem ok, melodia coś w sobie ma, lead jest bardzo prosty i ma mało mocy ale to Twój wybór. Kick jest "słuchalny" czyli nie wnerwia przy słuchaniu, więc jak Twój to dobrze. Ogółem cały sound design miałby ręce i nogi gdyby to dobrze zmixował. No to tyle, pracuj dalej a będzie lepiej.


PS. World Of Madness... Jak ja ten track katowałem swego czasu ;) i zapomniałem o ocenie, więc myślę, że jak na ten dział to 4 się należy.


RE: BAQ -Universe - OProject - 2.06.2016

Kick niby ok, ale wydaje mi się że można by go poprawić Eq czy dodać dist/layer ;)
Synth z początku gra dosyć głośno, też możesz lekko przyciszyć xd
Dalej wchodzący skrecz nawet fajny, chociaż kojarzy mi się ze szczekającymi psami (były już kaczki, swinie itp) xd xd

Youtube strasznie zwalił jakość, szkoda że mp3 nie dałeś, lepiej miks można by ocenić/
Pianinko troche dziwnie gra, nie wiem czy Eq, reverb czy dist temu winien xd

Melodia i synthy fajna, choć momentami za dużo się dzieje xd
3:47 tego momentu nie ogarniam ;/
Co do miksu to myślę że dodanie lekko powietrza było by git... chociaż Yt ucina te pasmo xd

Dobry kawalek 4/5 myśle ok


RE: BAQ -Universe - Adamzzz - 2.06.2016

Pierwsze kilka nutek w melodii żywcem ściągnięte z World of Madness xD Nie wiem czy przypadkiem, czy umyślnie, mnie w każdym razie melodia się średnio podoba. A to głównie przez dziwne akordy... szczególnie ten ostatni w tej całej sekwencji.. Nie pasuje mi tam ni cholery.
Kick zajebisty. Jest w nim stary smaczek. Można dodać jeszcze trochę dista na ogon, żeby fajnie zgrzytało. Miks ciężko ocenić bo YouTube xd ale mniejsza z tym. Klimat jest w starym dobrym stylu i to doceniam! Słychać w tym wszystkim starą szkołę, gdzie liczyła się muzyka/melodia a nie tylko sam dźwięk/sounddesign. Za to wielkie propsy ;)


RE: BAQ -Universe - BAQ - 2.06.2016

(2.06.2016, 10:26)tks21 napisał(a): Utwór ciekawy bardzo dużo się dzieje. Lubię takie Hardstyle z ciężkim kickiem.Podobają mi się te wstawki pianina :) (Jestem laikiem jeszcze w tych sprawach ale melodia trochę w stylu Brennan'a Heart'a - oczywiście na korzyść jak co to mnie poprawcie) 5/5
Dzięki za ocenę i komentarz ;)
(2.06.2016, 10:59)In-Tegral napisał(a): No i teraz mniej kombinowałeś z panoramą i od razu się przyjemniej słucha. Dalej jest sporo pracy przed Tobą ale ważne, że jest progres. Po 1 EQ do poprawy, po drugie kompresja i dostosowanie poziomów głośności poszczególnych śladów. Melodia i lead całkiem ok, melodia coś w sobie ma, lead jest bardzo prosty i ma mało mocy ale to Twój wybór. Kick jest "słuchalny" czyli nie wnerwia przy słuchaniu, więc jak Twój to dobrze. Ogółem cały sound design miałby ręce i nogi gdyby to dobrze zmixował. No to tyle, pracuj dalej a będzie lepiej.


PS. World Of Madness... Jak ja ten track katowałem swego czasu ;) i zapomniałem o ocenie, więc myślę, że jak na ten dział to 4 się należy.
Kick mój :P mam problem z panoramą i miksem ... nie ogarniam tego .
A co do World Of Madness to faktycznie podobnie zaczyna się ta melodia :P
(2.06.2016, 11:00)OProject napisał(a): Kick niby ok, ale wydaje mi się że można by go poprawić Eq czy dodać dist/layer ;)
Synth z początku gra dosyć głośno, też możesz lekko przyciszyć xd
Dalej wchodzący skrecz nawet fajny, chociaż kojarzy mi się ze szczekającymi psami (były już kaczki, swinie itp) xd xd

Youtube strasznie zwalił jakość, szkoda że mp3 nie dałeś, lepiej miks można by ocenić/
Pianinko troche dziwnie gra, nie wiem czy Eq, reverb czy dist temu winien xd

Melodia i synthy fajna, choć momentami za dużo się dzieje xd
3:47 tego momentu nie ogarniam ;/
Co do miksu to myślę że dodanie lekko powietrza było by git... chociaż Yt ucina te pasmo xd

Dobry kawalek 4/5 myśle ok

skrecz to zawsze chyba musi być jakiś zwierzak ;D
co do momentu z 3:47 to sam tego nie ogarniam . miał być po prostu taki lajtowniejszy bez głównego leadu :)


Następnym razem pisz wszystkie odpowiedzi w jednym poście,
nie róbmy ściany postów
Loco

(2.06.2016, 18:01)Adamzzz napisał(a): Pierwsze kilka nutek w melodii żywcem ściągnięte z World of Madness xD Nie wiem czy przypadkiem, czy umyślnie, mnie w każdym razie melodia się średnio podoba. A to głównie przez dziwne akordy... szczególnie ten ostatni w tej całej sekwencji.. Nie pasuje mi tam ni cholery.
Kick zajebisty. Jest w nim stary smaczek. Można dodać jeszcze trochę dista na ogon, żeby fajnie zgrzytało. Miks ciężko ocenić bo YouTube xd ale mniejsza z tym. Klimat jest w starym dobrym stylu i to doceniam! Słychać w tym wszystkim starą szkołę, gdzie liczyła się muzyka/melodia a nie tylko sam dźwięk/sounddesign. Za to wielkie propsy ;)
World Of Madness to racja ale powiedzmy że przypadkiem :P
Nad kickiem będę jeszcze pracował ale cieszę się że sie podoba bo to była zawsze moja słaba strona :D
Stara szkoła to podstawa <takjest>
Dzieki z komentarz ;)