MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Zarabianie na Youtube. - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Kosz (https://musicproducers.pl/forum-kosz)
+--- Wątek: Zarabianie na Youtube. (/temat-zarabianie-na-youtube)



Zarabianie na Youtube. - Wizzardius - 2.06.2016

Witajcie. Ja z prostym pytaniem dzisiaj.
Postanowiłem dzisiaj włączyć zarabianie na swoim kanale youtube.
Wiem, że do końca roku uzbieram może równowartość paczki fajek, ale co tam.
Mam tam póki co 2 filmy.
Drugs al Dente - tutaj raczej nie mam żadnych zastrzeżen więc bez namysłu włączyłem zarabianie.

Problem pojawia się przy takim np Slavic Rage. Skrzypce i jeszcze jeden instrument tam użyty są z remix packa który kiedyś udostępnił CD Projekt. I pojawia się pytanie - moge włączyć na takim filmie zarabianie? Niby kawałek stworzyłem ja, wizualizacje ja (lecz samo tło ściągniete z internetu, symetria w pionie, lekki pył w AE, spectrum na środku itd), lecz są tam sample których nie jestem pewien. Co o tym sądzicie?


RE: Zarabianie na Youtube. - In-Tegral - 2.06.2016

Nawet jak używasz tło na youtube jakiś obrazek, radze szukać z odpowiednimi licencjami, a skoro mówię o nawet takich pierdołach to tym bardziej o tych skrzypcach w slavic rage itp.


RE: Zarabianie na Youtube. - Knifeman - 2.06.2016

Ja za ciebie nie zdecyduję, ale myślę że za takie drobnostki najwyżej wyłączą ci zarabianie na tym filmie (o ile w ogóle dojdzie do czegoś).


RE: Zarabianie na Youtube. - Recoil83 - 2.06.2016

Na You Tube musisz mieć na wszystko licencje, oni to weryfikują, na każdy program jakiego użyłeś będą chcieli fakturę.
Ja sobie założyłem ostatnio konto na Vimeo, tam też można zarabiać.


RE: Zarabianie na Youtube. - Recoil83 - 3.06.2016

K jestem uprzedzony do wszelkich you tubów, googli, facebuków i NK, oni zbierają zbyt dużo informacji, a to oznacza nieskończoną władzę.


RE: Zarabianie na Youtube. - Zirds - 3.06.2016

(3.06.2016, 10:48)Recoil83 napisał(a): K jestem uprzedzony do wszelkich you tubów, googli, facebuków i NK, oni zbierają zbyt dużo informacji, a to oznacza nieskończoną władzę.

To mieszkaj dalej w polskiej rzeczywistości, która jeszcze bardziej Cię inwigiluje i to bez Twojej zgody. Z YT i Facebooka możesz zrezygnować w każdej chwili.


RE: Zarabianie na Youtube. - Recoil83 - 3.06.2016

Zirds jestem relatywnie uczciwym obywatelem, się nie wyróżniam, dlatego bardziej obawiam się inwigilacji w Niemczech i USA bo to już jest komunizm.


Proszę trzymać się tematu
Loco



RE: Zarabianie na Youtube. - Zirds - 3.06.2016

W Polsce masz skrajną prawicę, a skrajności są najgorsze. Niby przeciwieństwa, a działanie podobne.



Proszę trzymać się tematu
Loco



RE: Zarabianie na Youtube. - KNAAF - 31.10.2016

Co do tego zarabiania na tym filmiku : Wydaje mi się, że jeżeli napiszesz wszelkie źródła tych rzeczy, których nie jesteś pewien pod filmikiem, to chyba będzie to w pełni legalne