MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
LIQUID Noga - Midnight - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: LIQUID Noga - Midnight (/temat-liquid-noga-midnight)



Noga - Midnight - Pieseq - 4.06.2016

Siemka,

Wrzucam track który zrobiłem jakiś miesiąc temu.
Niestety nikt nie był zainteresowany wydaniem więc wylądował u mnie na beatporcie <ojtam>

Jak zwykle pozostawiam do oceny.

Pozdrówki !<slucham>




RE: Noga - Midnight - Quoqos - 7.06.2016

Hello! Wjeżdzam jako pierwszy. Wszytko mi się podoba, poza panoramą i sidechain' em. Piano ginie pod drumami. Jak zawsze trzymasz fason, aranż delikatnie, ale profi. Wokal w połączeniu z piano daje całości jazzowo - Satl' owy klimat. Cały numer podoba mi się. Myślę, że jak poprawisz trochę miks będzie "banglać" jak należy. Całość oceniam na 4 i czekam na kolejne produkcje!


RE: Noga - Midnight - Shabboo Harper - 10.06.2016

Do 1:06... cudnie. Lubię taki "coffee & smokey mood" ^^. Potem tenże fragment pięknie wpleciony w treść utworu; ogromnie przekonująco kontrastuje z witalnością perki. Zmysłowy Bass, kuszący w swej "męskości" Sax ;). Wokal taki "od niechcenia" pysznie rozleniwia. Piano choć chwilami "przykryte" (zgodzę się z Konradem), podobnie jak przycichłe, odległe smyczki kreuje lekko melancholijną nutę. Hmmm... Pieseq, wkrótce 0:00 - niechże Twój "Midnight" trwa... up till the early morning.:)


RE: Noga - Midnight - LeserDrumz - 11.06.2016

Strasznie usypiający utwór, byłem po śniadaniu z werwą gotowy do działania, a teraz leżę i się rozpływam w łóżku i nawet zaciągnąłem kołdrę :D momentami wydaje mi się że wokal trochę fałszuje, tło nie dogrywa się pod melodie, ale wcale to nie przeszkadza, leżę dalej, 5'na :D


RE: Noga - Midnight - patorecydywa - 2.07.2016

Podkład bardzo przypomina mi "Prowler" Bohren und der club of gore. Treściwy klimat, ale brakuje mi basu. Perkusja mogłaby tu brzmieć fajnie jakbyś na samplach decay zrobił mega krótki, bo teraz brzmi aż za bardzo standardowo.


RE: Noga - Midnight - Shutara - 3.07.2016

Początek hipnotyzujący, usypiający i ogólnie przekozacki - tutaj jedynie lekko bym oszlifował Ride bo dla mnie zbyt sztywno gra - pobawiłbym się volume i decayem, żeby zabrzmiało jak spod ręki perkusisty :D
Czego mi zabrakło? Zdecydowanie lekko płynącego basu - jeśli jest, to słabo wyczuwalny (aż takiego słabego odsłuchu chyba nie mam). Oprócz tego nie ma co się czepiać - daję 5.


RE: Noga - Midnight - Pieseq - 6.07.2016

(3.07.2016, 21:04)Zathura napisał(a): Początek hipnotyzujący, usypiający i ogólnie przekozacki - tutaj jedynie lekko bym oszlifował Ride bo dla mnie zbyt sztywno gra - pobawiłbym się volume i decayem, żeby zabrzmiało jak spod ręki perkusisty :D
Czego mi zabrakło? Zdecydowanie lekko płynącego basu - jeśli jest, to słabo wyczuwalny (aż takiego słabego odsłuchu chyba nie mam). Oprócz tego nie ma co się czepiać - daję 5.

Nie wiem, właśnie w większości kawałków u mnie sub i midbass są bardzo zamulone i za ciche, mimo że odcinam equalizerem niepotrzebne częstotliwości w reszcie "kolidujących" ścieżek. Generalnie w większości przypadków nie ma takiego powera jakbym chciał...



Dzięki wszystkim za opinie!


RE: Noga - Midnight - funkyfella - 10.07.2016

Aleeee mega klimacior. Wielgachny props za sto. Codo technicznych spraw to perkusja jest za ostra (chodzi o mix). Zabrydziłbym to jakims cieplejszym lampowym brzmieniem, ściął góry zdziebko i zmiękczył tym samym.
bo ten klimacik jest mega tylko perka tnie jak żyletki :D


RE: Noga - Midnight - Sajga - 11.07.2016

Czy elementy melodyczne to tylko sampel czy sam poskładałeś to do kupy? Brzmi super.


RE: Noga - Midnight - Pieseq - 12.07.2016

(11.07.2016, 8:19)Sajga napisał(a): Czy elementy melodyczne to tylko sampel czy sam poskładałeś to do kupy? Brzmi super.

Sampel plus vst.

Dzięki!