MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
abyssMB - Wygramy Mecz! Euro - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Kosz (https://musicproducers.pl/forum-kosz)
+--- Wątek: abyssMB - Wygramy Mecz! Euro (/temat-abyssmb-wygramy-mecz-euro)



abyssMB - Wygramy Mecz! Euro - abyssMB - 4.06.2016

Witam przedstawiam najnowszą produkcję trochę, albo całkiem pod publikę. :D
Temat chwytliwy w związku ze zbliżającym sie EURO. Choć wałek może wydawać się prosty, wyprodukowanie tego utworu "lekkiego" i energetycznego , zajęło bardzo bardzo dużo czasu, wymagało zainstalowania ogromnej ilości wtyczek mielących ścieżki presetów harmless-a waspa i mielenie efektami paru sampli od wave alchemy / które kiedyś sypneli do konkursu/. Dużo sł dobierania efektów. Laptop z pocesorem I 7 grzał się niemiłosiernie. FL 12 dał radę i się nie wysypał w połowie projektu/ genialny jest FL12 /. Tysiące prób i odtworzeń. Można dostać od tego choroby O_o psychicznej albo już jestem chory.

W końcu wyszło to produksiwo:
o tytule : "Wygramy Mecz ! Euro !"



Posłuchajcie, może przypadnie Wam do gustu by pobujać się w przerwach meczy przy piwie.

PS: Lewandowskiego na okładce przerobiłem na orła. / 9 przerobiono na 6 /

Zamykam i wrzucam do kosza - na prośbę autora.|
RaNi Works 11062016/1329



RE: abyssMB - Wygramy Mecz! Euro - CaffeineMC - 5.06.2016

strasznie pokręcony utwór, jak dla mnie za duży kocioł,poza tymi okrzykami to niewiele wskazuje, by miało to jakiś związek z piłką nożną, do takiego utwóru a'la hymn piłkarski to raczej musi być konkretny rytm, najlepiej bębny, trąbki, wuwuzele;D, no tak się utarło, a tu się nie czuje za bardzo klimatu związanego ze stadionem


RE: abyssMB - Wygramy Mecz! Euro - abyssMB - 5.06.2016

To nie jest hymn i nie ma byc hymnem


RE: abyssMB - Wygramy Mecz! Euro - Recoil83 - 5.06.2016

Witam, rytm jakbyś startował na szlagier, te różne Fxy wprowadzają trochę klimatu piłki nożnej, ale elektronika sobie leci w tle, zaiście nowatorskie spojrzenie na temat ode mnie mocne 4.


RE: abyssMB - Wygramy Mecz! Euro - chafer - 10.06.2016

Często jest tak, że utwór nad którym spędziło się masę czasu jest gorzej odbierany od tego, nad którym siedziało się jeden wieczór... Doceniam pracę, którą włożyłeś, ale utwór mnie nie przekonuje. Po kolei:
- Wstęp. Okrzyki dziwnie wchodzę i się urywają.
- 46 sekunda - bardzo ciekawy dźwięk
- 53 sekunda, to pykanie jest ciekawe, ale potem jest tego za dużo i za często. Wytrąca z rytmu.
W okolicy 1 minuty przydałoby się zakończenie wstępu i przejście do meritum. To następuje dopiero w 1:29 - moim zdaniem jest to za długie rozwinięcie.
Od 1:29 niestety nic mi się nie podoba - nie podoba mi się dobór dźwięków, brak basu, ani melodia :(

Od 1:52 wchodzi przyjemny basik i jest ciekawie aż do 3:30.

Ode mnie szczere 3/5.
Pozdrawiam


RE: abyssMB - Wygramy Mecz! Euro - abyssMB - 10.06.2016

Coffeine MC masz rację, ten wałek miał być tak przy okazji Euro , dzieki za odsłuch.

Cytat:Witam, rytm jakbyś startował na szlagier, te różne Fxy wprowadzają trochę klimatu piłki nożnej, ale elektronika sobie leci w tle, zaiście nowatorskie spojrzenie na temat ode mnie mocne 4.
Recoil83 odgadłeś moje myśli :) ale mi już szlagierowanie przeszło :D

Dzięki chafer za bardzo konkretne wskazówki muszę to mocno przearanżować wymyślic nową melodie rozwinięcia , całość skrócić wywalić kibicowanie i zmienić tytuł :)

fragment od 1:29 miał byc pospolity w brzmieniu, jak melodyjka grana na klawiszach w meczech siatkarskich i w sumie teź mi się nie podoba - wywalę ją

Cytat:Od 1:52 wchodzi przyjemny basik i jest ciekawie aż do 3:30.

to właśnie zrobienie tego basika i miksowanie całości zajęło mi dużo czasu,
ten fragment od 1:52 do 3:30 lubię najbardziej i nie chcę go tracic w tej nieudanej aranżacji.