MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DEEP Mikalao - Under Control - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DEEP Mikalao - Under Control (/temat-deep-mikalao-under-control)



Mikalao - Under Control - Mikalao - 6.06.2016

Siema, mój nowy utwór "Under Control" zapraszam do odsłuchu i komentowania :)

Free Download: download


RE: Mikalao - Under Control - Luke303 - 6.06.2016

Fajnie buja!
Dużo się dzieje w ciągu tych 3 minut (dla mnie aż za dużo). Utwór stworzony na parkiety letnich, gorących imprez :) Wolałbym żeby był bardziej miarowy, z mniejszą ilością przerw w bicie...no i dłuższy. Dużo smaczku daje efekt filtrowanych synthów, zwłaszcza przed drugą minutą. Pogłosy i delaye dodają troche za dużo "plastiku" w brzmieniu, ale słucham na słuchawkach wiec o brzmieniu pisać nie będę. Good Stuff!


RE: Mikalao - Under Control - Plague - 6.06.2016

Bardzo przyjemny wałczas. Mam nadzieję że wszelkie brzmienia perkusyjne użyte w tym kawałku to one shoty a nie jakieś pętle. Jest energia, wydaje mi się jednak że stopka minimalnie za słaba- nie wiem odrobinę powinna być zbasowana? No ale taki miałeś zamysł i ok :)
Podobało się.


RE: Mikalao - Under Control - D-evolve - 6.06.2016

bardzo przyjemny utwór, ciepły i klimatyczny. dobrze wywarzony kick, typowe housowe leady i bassy, no cóż nie idzie się czego przyczepić... tak trzymaj ;)


RE: Mikalao - Under Control - sebissimo - 6.06.2016

Przyjemnie się tego słucha, faktycznie kick mógłby być bardziej basowy, bo po dłuższym odsłuchaniu jakby mi plumkał ;) a może mam już uszy nie teges. W sam raz na parkiet. Jakościowo dla mnie wyżyny.


RE: Mikalao - Under Control - niniwoj - 8.06.2016

Świetny kawałek!!! Dobra robota :)


RE: Mikalao - Under Control - Shabboo Harper - 11.06.2016

Dźwięcznie, konkretnie, sprężyście. Temat bezsprzecznie w Twoim "dostrzegalnym" już stylu; wyrażony w melodyjno-rytmicznych wariacjach House Piano z charakternym Deep Beat'em. Jest zadziornie w przefiltrowanych fragmentach; niepotrzebnie tak ściśle nieregularnie w brzmieniu perki; Kick rzeczywiście trochę "nieśmiały" w swym natężeniu; w przeciwieństwie do świetnych Hi Hat'ów/Clap'ów. Nie przekonuje mnie Intro do 0:15; podobnie jak lekko "przebasowany w Reverbie" odcinek od 1:10. Krztynę przewlekły "wkręt". Tło plus wszelkie fx'y wspaniale wyważone. Utwór krótki, jednolity w pogodnym klimacie; upiększenie owego o kunsztownie wyrazisty Breakdown byłoby, tak myślę, faktorem in plus. Reszta; taaak it's... "Under Control". <dance2>


RE: Mikalao - Under Control - Stiopa - 15.06.2016

Lubię taką perkę w deepach. Stopa jest ok. Inaczej zlała by się z głębokim dość bassem, tudzież deep house XD Ah.
Zajebiście energetyczny kawałek. Dobra robota. Dużo się zdarzyło przez te 3 min, więc ciężko odczuć że to tylko tyle :)
Pozdro


RE: Mikalao - Under Control - Z3KE - 15.06.2016

Świetne drumsy, dobrze dobrane brzmienia, wszystko dobrze zmiksowane, nie przynudza...Nie mam się do czego przyczepić....no dobra może od 0:30 do 0:53 trochę zbyt lekki chaos w melodii (usunąłbym jedną nutę) ale nie jest to na tyle rzucające się w uszy żeby mocno doskwierało. Bardzo pozytywnie za bardzo pozytywny vibe!


RE: Mikalao - Under Control - conkiofficial - 19.06.2016

Bardzo fajnie buja :) Dobrze dobrane dzwięki dobry miks ;)