MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRAP K0SAmusic - Alpha&Omega - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRAP K0SAmusic - Alpha&Omega (/temat-trap-k0samusic-alpha-omega)



K0SAmusic - Alpha&Omega - kosaosa - 11.06.2016

Świeżynka . Poświęcam ją narazie na publiczną dostępność , też ze względu na to że chciałbym znać opinie głównie odnośnie technicznej strony bo praca nad wyrobieniem swojego stylu jeszcze trwa :D




RE: K0SAmusic ,,Alpha&Omega'' - tks21 - 11.06.2016

Te bellsy które wkomponowałeś są po prostu obłędne :) To właśnie lubię w Trapie. Melodia jest również dobra :) Brzmi to wszystko ciekawie :) 5/5


RE: K0SAmusic ,,Alpha&Omega'' - M.Barczyk - 12.06.2016

Brzmi bardzo w porządku jak dla mnie, fajny mroczny trap, bardzo podoba mi się 808, ma wszystko czego trzeba, ciężar, brud i charakter, piąteczka


RE: K0SAmusic ,,Alpha&Omega'' - mario995 - 14.06.2016

Genialny mroczny klimat, intro świetne
Syntezator jak dla mnie bomba :D
Perkusja typowo trapowa jest w porządku.
Przydałby się dobry MC pod ten beat
Good job dude 5/5 :)


RE: K0SAmusic - Alpha&Omega - Maciek - 16.06.2016

Bardzo ładnie skomponowane i zaaranżowane - stylistycznie i charakterem zbliżone do tego co lubię u Francuzów tak sprzed 10 lat. Jakbym miał się czegoś uczepić to bym automatykę na ten fragment z początku dal gdzie wchodzi werbel - lekko bym dal go ciszej... ale to na prawdę kropla w morzu
5


RE: K0SAmusic - Alpha&Omega - kosaosa - 16.06.2016

Dziękuję Wam ! Nie spodziewałem się takiego pozytywnego odbioru . Czyli mam rozumiec że jest w mojej twórczości potencjał :D Zabawa w tworzenie muzyki od 3 lat jednak była opłacalna . Jeszcze raz dziękuje , będę sprawdzał wasze produkcje i publikował swoje . Regularnie ;) Z Bogiem !


RE: K0SAmusic - Alpha&Omega - Shabboo Harper - 18.06.2016

Trap o przedziwnym wydźwięku. Jest "krystalicznie", po chwili "duszno". Jest "patetycznie" (efekt Bell'sów, mrocznego Synth'u); i... zwiewnie w melodii piano. Aranż nieco wyrafinowany; zgodny z gatunkiem w swym charakterystycznym tonie. Technicznie: takowe użycie filtra "odcinającego" jest zmyślne acz zbyt częste. W pewnym momencie "irytujące". Podobnie jak jednolita melodia w tle (od początku utworu). Kick (ciemny) i Snare - przycichłe, bez "kopa" względem reszty perki. Odnoszę wrażenie, iż werbel "pokrywa się" z tamburynem (?). Efekt: dodatkowa przewaga wysokich tonów i dysonans między "dołem a górą"; nadto Bass zbyt mocno interferuje z Kick'iem. Godnym byłoby użycie "tu" (większego) Side Chain'a i "podcięcia" w EQ. W tle nieczytelne Clap'y; "z frontu" cudne Hi Hat'y. Outro - <hmm>. Kosaosa, tak; w Twoim "Alpha&Omega" drzemie spory potencjał. Amen... ^^


RE: K0SAmusic - Alpha&Omega - M.Barczyk - 23.06.2016

Na moich głośnikach nie słychać aż tak bardzo tego gryzienia się stopy z bassem, nawet ładnie się dopełniają, ale to może wina mojego odsłuchu, tak czy siak nie wyobrażam sobie łączenia stopy z bassem 808 bez sidechaina, jak jeszcze dołożysz do tego lekkie "odseparowanie" tych elementów za pomocą eq to już w ogóle można bardzo fajne i klarowne brzmienie uzyskac :-)


RE: K0SAmusic - Alpha&Omega - MΨR - 23.06.2016

buja jak należy :O
kick bardzo fajnie brzmi, ale brakuje mi nieco odseparowania go od basowej 808ki.
jak dla mnie pobawiłeś się filtrami na początku jak byś kotłował trapy pół życia, super wyszło :)
daję 5, bo siada