MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
CLASSICAL devil's infection - vanishing - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: CLASSICAL devil's infection - vanishing (/temat-classical-devil-s-infection-vanishing--18615)



devil's infection - vanishing - devil's infection - 19.06.2016

utwór, który jest moją pracą dyplomową na kierunku realizacji dźwięku




RE: devil's infection-vanishing - Devv - 21.06.2016

Dobre melodie, przyjemny chórek, widać dużo w tym napracowania! Dobra robota! :)


RE: devil's infection-vanishing - HybridRaven - 22.06.2016

pomysl na utwor ciekawy... duzo roznorodnosci.... jedynie co mi przeszkadza to niektore barwy (chor, skrzypki) brzmia plastikowo... gdyby pozamieniac je na inne wtyczki, bardziej realistyczne.... ale gratki za pomysl .

PS. jezeli mnie pamiec nie myli to ten rythm arp so wchodzi na poczatku to jest w reasonie w nn-xt albo tez w bibliotece pod kontakta (morphestra)... dawno go nie slyszalem, ale chyba nazywa sie (rythm of life)... jeden z moich ulubionych ;P


RE: devil's infection-vanishing - Recoil83 - 23.06.2016

Witam dobrze wykorzystałeś arsenał dźwięków, w sumie każdy tworzy w tym co ma, niektóre dźwięki brzmią trochę syntetycznie, ale reszta słychać że sampler, kompozycja ciekawa, dużo się dzieje.


RE: devil's infection-vanishing - CaffeineMC - 25.06.2016

myślę, że oceniający będą zadowoleni, kawał dobrej roboty 5/5

ile czasu +/- nad tym spędziłeś ?


RE: devil's infection-vanishing - abyssMB - 25.06.2016

Kapitalny utwór może nie wszystkie brzmienia sampli i virtualnych instrumentów mi się podobają, ale to też sztuka zrobić porządny utwór dysponując gorszymi samplami czy wtyczkami. Utwór bardzo ciekawy aranżacyjnie, miks ok . Ode mnie zasłużone 5.

PS: Na jakich wtyczkach samplach pracowałeś ?


RE: devil's infection-vanishing - devil's infection - 25.06.2016

Głównie korzystałem z nexusa (dance orchestra), oczywiście zgodzę się
,że te brzmienia nie są najlepsze ,ale starałem się sprawić żeby w całości nie było to tak odczuwalne.
W przyszłości na pewno będę chciał podmienić brzmienia na te z "górnej półki'', będzie wokal i prawdziwa gitara.
Na razie termin mnie gonił więc nie ma tych elementów.
Co do czasu utworu... zacząłem jakieś 2 lata temu... ,ale wtedy jeszcze nie ogarniałem tematu na tyle aby brzmiało to w miarę dobrze (oczywiście produkcja nie trwała 2 lata :D).
Ciężko mi nawet teraz ocenić ile czasu to trwało ,ale na pewno trochę... :D


RE: devil's infection - vanishing - Shabboo Harper - 17.07.2016

Pierwszorzędny klimat. ^^ Aura konkretnego tematu to faktor, który w moim prywatnym rankingu zawsze przewodzi. Tenże w Twoim projekcie jest rezolutnie uchwycony w błyskotliwym aranżu; pełnym powabnie czarownych, jak też nobliwie wzniosłych barwach. Naturalnie w swym brzmieniu są (już) klasycznie "zużyte"; jednakże takowe jest "ograniczenie" (nie tylko) Twego "spichlerza instrumentarium". To nie jest zarzut... Technicznie niektóre dźwięki godnym było potraktować z większą finezją (skrzypce/flet); część - dobitniej "wyłuskać" w swej przestrzeni (piano); resztę "poskromić" (bębny)... Od 1:37-1:50 i po 3:05 lub 4:01 słyszalny jest jakby przester (minimalne "trzaski); krztynę uciążliwy. Melodia "pyszna"; chóry niebosiężne.
Devil's infection w utworze drzemie charme, epickość pełna dyskretnego wdzięku; magiczność... niekoniecznie "Vanishing". ;)

PS. <thumbsup>