MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Windows Media Player - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: POMOC (https://musicproducers.pl/forum-pomoc)
+--- Dział: Hardware / Software (https://musicproducers.pl/forum-hardware-software)
+--- Wątek: Windows Media Player (/temat-windows-media-player)



Windows Media Player - squishfunk - 21.06.2016

Ogólnie mam problem z WMP i nie mogę odtwarzać muzyki. Uważam że WMP ssie i myślę nad jakimś innym odtwarzaczu na windowsa. Co myślicie, jaki używać?^^


RE: Windows Media Player - Recoil83 - 21.06.2016

Witam, foobar2000 i nie zmienisz na nic innego, intuicyjny i prosty, do tego można słuchać przez ASIO.


RE: Windows Media Player - OProject - 21.06.2016

Musicbee najlepszy, nic mu nie brakuje ;)


RE: Windows Media Player - lovetrance01 - 21.06.2016

Foobar2000 jest najlepszy. Najładniej gra.


RE: Windows Media Player - Adam Sybil - 21.06.2016

Polecam Foobar2000 jak poprzednicy albo AIMP. Tym drugim możesz też szybko zmieniać masowo tagi do MP3 jak lubisz mieć wszystko ładnie opisane.


RE: Windows Media Player - Zirds - 21.06.2016

Winamp 4ever.


RE: Windows Media Player - Wizzardius - 21.06.2016

Ja rowniez foobara polecam.
Standardowy wyglad mozesz sobie ladnie ustawic (podesle pozniej foto), jak lubisz wodotryski to tez sie nie zawiedziesz (google>foobar 2000 skins). A jakosc dzwieku tez git (dawno nie sprawdzalem ale pamietam ze byla roznica miedzy wmp a foobarem xd)

Do tego fajne pluginy jak np bpm meter (automatyczny albo manual), ktory moze rowniez sam tagowac utwory (akrualizujac wlasnie o bpm). I pewnie masa innych wtyczek o ktorych nie mam pojeci)

No i jeszcze wazna sprawa, masz w foobarze wbudowany spectrogram :P


RE: Windows Media Player - piral - 21.06.2016

(21.06.2016, 11:04)Zirds napisał(a): Winamp 4ever.

Z klasycznym skinem Heart


RE: Windows Media Player - Knifeman - 21.06.2016

[Obrazek: QqdQJie.png]
Evil Player - do podglądu plików typu ggggjd.mp3 i całego syfu niewiadomego pochodzenia, włącza się w sekundę

[Obrazek: leEXo1y.png]
Musicbee - do codziennego słuchania i zarządzania, ma wszystko czego potrzeba (ASIO, pełna konfiguracja toru wyjściowego (czyli możemy sobie bebech wziąć z fobara lub innego programu który według nas ma dobrą jakość odtwarzania), wtyczki dsp, biografie, modularny interfejs, zestawy kolorystyczne, tryb kinowy kompaktowy i pełny, statystki, pobieranie zawartości dodatkowej, konfigurowalny auto Dj, automatyczne listy odtwarzania, synchronizacja z last.fm, korektor zmieniający się według gatunków, tryb losowy z konfiguracją, autoorganizacja biblioteki, zgrywanie, nagrywanie, strumieniowanie Soundclouda, Icecast, Shoutcast, Soma.fm, edytor tagów, operacje zbiorowe, cuda na kiju i latające papieże) i jeszcze więcej, darmowa konkurencja dla Media Monkey którego muszę też bo ma najlepszy system importu tagów z Discogs (Mp3Tag blednie).

Z tych których nie używam godny polecenia jest tez Aimp (urzekł mnie skinami maranza, akai, teac, denon i inne), Foobar tez jest dobry i ma niezłe skiny ale ciężko się tam odnaleźć (brak polskiego języka nie pomaga). Stary Winamp też daje radę jeśli nie masz zbyt dużych wymagań. Jetaudio, Helium Music Manger, Media Player Classic i VLC są warte wspomnienia.

Pościągaj, protestuj i wybierz coś pod swoje własne wymagania.


RE: Windows Media Player - squishfunk - 22.06.2016

Dzieki za Pomysły temat do zamknięcia