MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TECHNO Oszir - Disorder - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TECHNO Oszir - Disorder (/temat-techno-oszir-disorder)



Oszir - Disorder - Oszir - 26.06.2016

Stary projekt lekko odświeżony.
Zawiera trochę błędów ale dla "laptopowego" słuchacza powinno być ok.
Film robiłem na Movavi Video Suite 15 sprawdzając jego możliwości.



RE: Oszir - Disorder - Pedri - 26.06.2016

Bardzo fajny utwór z dobrym trochę mrocznym klimatem. Niby nie jest zbyt różnorodny, ale klei się do ucha, no i jest też na co popatrzeć. Mi się podoba


RE: Oszir - Disorder - bentlej - 26.06.2016

Techno z housowym kopnięciem. Fajna stopka podziałała u mnie na uspokojenie. Nic tylko rozwijać aranżację w następnych utworach. Ode mnie mocne 4! ;)


RE: Oszir - Disorder - tomaszp - 28.06.2016

No, coś podchodzące nawet pod industrial techno, choć takie "muśnięte" housowym klimatem. Ciekawa propozycja, nie powiem :)

Ja bym zmienił trochę linię basową, dodał trochę saturacji, może nawet trochę przesterowania.

Stopa - zajebista, kopie po całości, brawo !!

Dalsza perkusja (głównie Tomy) trochę za głośno ale nie przeszkadza to mocno w miksie.

Ten lead, który gra m.in. w 3:21 chyba trochę za długi attack ma (ale to kwestia personalna)

Dobrze kombinujesz ! Powodzenia,

Pozdrawiam,
Tomek !


RE: Oszir - Disorder - Shabboo Harper - 30.06.2016

Hey Damian. W sumie Twój „Disorder” cechuje przemyślany, dorodnie „rzetelny” Background. Kompozycyjnie: w zgodzie z gatunkiem; z właściwym zmysłem; wręcz świetnie. Sound Design chwilami frapujący, chwilami lekko przerysowany; jednakże przez to jest nietuzinkowo. Wykreowałeś „przyjemnie jednostajny” klimat; z ponurym i rzeczywiście zbliżonym do Industrial'u „nasyceniem”. ^^ Technicznie, w moim skromnym odczuciu: Kick przy wybrzmiewaniu cechuje zbyt duży „noise”. To celowe? Bass jeszcze bym „okiełznała” (mocno rezonuje); niewykluczone, iż subtelne „podcięcie” przysłuży się owemu. Separacja jest przyzwoita; zważywszy, iż „multum” dzieje się w tle. Jest barwnie... Nie podoba mi się obecność talerzy (1:14) w tak metalicznie chłodnej postaci (choć zapewne, wedle Twej koncepcji - gwarantują „świeżość” w ciemnym aranżu). Nie przekonuje mnie również moment od 2:18. Lead, który właśnie wtedy „wchodzi”, brzmi „tak sobie”. Spróbuj „wpuścić go” z automatyzacją i zakończyć ścieżkę na mocnej „górze”. Odnoszę wrażenie jakby tenże Synth był „osadzony” w środku miksu. Dodatkowo jest (niestety) przewlekły. Po 4:13 słyszalne są „click'i”; „brudzą” trochę miks... Tyle ode mnie. :)


RE: Oszir - Disorder - Oszir - 20.11.2016

Fajnie że coś wam się podoba w moich utworach, nigdy nie jestem zadowolony z swoich produkcji, ale to lenistwo (takie jakby znudzenie się jednym projektem) a zarazem chęć pracy nad kolejnym projektem sprawia że decyduję się na publikację materiału często nie do końca dopracowanego ;)