MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DEEP UF - Moody Sunday - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DEEP UF - Moody Sunday (/temat-deep-uf-moody-sunday)



UF - Moody Sunday - UF_Glomma - 4.07.2016




RE: UF - Moody Sunday - patorecydywa - 5.07.2016

Podoba mi się ten zgranulowany a'la oddech. Jest rytmicznie, ale mogłoby jeszcze bardziej zapachnieć parkietem. Lekki swing, odsunięcie snara od stopy, zarysowanie melodii falującym sidechainem.
Kalimba trochę głośna. Te gitarki w 2:57 bomba. Wręcz się prosi o solówę :) Fajny niedzielniak Panie UF


RE: UF - Moody Sunday - Alex fat - 5.07.2016

Dlamnie bomba , nic wiecej mi sie nienasuwa , gra terz dobrze :) . pz


RE: UF - Moody Sunday - KJR - 6.07.2016

Master i mix trochę do poprawy, ale reszta jak najbardziej na plus :) Zdjąłbym troszku reverba ze snare'a :)
Pozdro!


RE: UF - Moody Sunday - Shabboo Harper - 6.07.2016

Hey Radek (po dłuższej przerwie ^^). Lubię Vibe, który kreujesz w swoich tematach. Niejednokrotnie jest intrygująco, sexy; z "puszystym" tłem i... w przekroju konkretnego utworu monolitycznie... Waściwie w "Moody Sunday" podoba mi się wszystko. Oryginalny kolaż "akustycznych" brzmień, etnicznego instrumentarium, "rześkiego" Beat'u, lekko enigmatycznych Fx'ów... Jest dorodnie; ciutulkę stentorowo "z przodu" miksu. Tło zbyt mocno "milczy". W track'u brakuje mi... Ciebie; gwarantu jakiejś wokalnej improwizacji. UF_Glomma, to zacny come back. <takjest>


RE: UF - Moody Sunday - VoSooler - 18.07.2016

Bardzo fajny, miękki bass. Melodia jest też bardzo fajna. Pozdrawiam :)


RE: UF - Moody Sunday - Nyklas - 30.07.2016

Naprawdę fajnie się wkręca! Fajnie dźwięki do mnie docierają ciekawy klimat jak dla mnie :-) co do snare rzeczywiście troszkę za dużo reverba ale jest dobrze :-) duży pozytyw!


RE: UF - Moody Sunday - UF_Glomma - 7.08.2016

WOW. no to sie czuje wyróżniony. Dzięki bardzo


RE: UF - Moody Sunday - Stiopa - 10.08.2016

Mi również od początku nie pasuje werbel. Za mocny pogłos, który sprawia, jakby grał gdzieś w powietrzu... Te ala pady co na szczęście po 2:30 przestają grać już mnie irytowały.... Rozmumiem, że wg tytułu ma być zamulone ale bez przesady. Perkusja po pewnym czasie strasznie wkurza. Zapetlony smapel chyba ... a ten werbel masakra. W deep hausie jest dużo w perkusji, są tomy, congi, dużo talerzy, przeszkadzajek, u Ciebie nie ma nic. Melodia na butelkach w kółko ta sama. Utwór mnie zmęczył jak cholera. Nie chciałem wyłączać bo nie mam w zwyczaju ale przez cały czas to samo... I dobór brzmień dość dziwny, ciężkie dla ucha... Ode mnie tylko 3
Pozdrawiam.


RE: UF - Moody Sunday - UF_Glomma - 12.08.2016

nooo.. już myśłałem że numer jest dobry.. :)


RE: UF - Moody Sunday - Stiopa - 12.08.2016

Może i jest, tylko mi nie podchodzi jako deep house...
Nie bierz do głowy ;-)
Pozdro


RE: UF - Moody Sunday - UF_Glomma - 13.08.2016

ja z tego co pamiętem dałem go jako elektronika. w sumie ciężko stwierdzić..deep house to to niejest. to jest chumorzasta niedziela. tak ten dzień wyglądał.. dziwić sie na zjeździe??? :D to UF House albo UF Flat, bo nie mam swojego domu :)