MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Elnanter - Crazy Days (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Elnanter - Crazy Days (Original Mix) (/temat-elnanter-crazy-days-original-mix)



Elnanter - Crazy Days (Original Mix) - Revnotes - 19.04.2012

ELNANTER
Crazy Days (Original Mix)




Zachęcam do komentowania również bezpośrednio na SoundCloud, Youtube oraz Facebook.
Oczywiście jeżeli track się spodobał możesz go pobrać oraz dodać do ulubionych.
Chcesz być na bieżąco z moją twórczością? Subsktybuj, Followuj i Polub moje oficjalne profile.



RE: Elnanter - Crazy Days (Original Mix) - 9lives - 19.04.2012

do 30 s myślałem, że bedzie naprawdę mega sztos jednak ten bass mnie od razu zniechęcił... po prostu nie lubie takich prostych basów. Czasami brzmią one bardzo fajnie, ale w tej aranżacji mi się zupełnie nie podoba. Technicznie całkiem ok, no ale ogólnie to numerek mnie nie urzekł. Moze komuś innemu sie spodoba!


RE: Elnanter - Crazy Days (Original Mix) - Antrack - 19.04.2012

Mix okropny, ten bass na intrze totalnie porażka żywcem skopcony z jakiejś electro pompki jeszcze źle stonowany, nie gra w jednej tonacji i jest przesterowany -.^... Minus za aranżacje w kółko leci to samo na wstępie i na motywie... Co do mixu to tak... Bass - za mało dołu, szarpie srednie tony zbytnio, perki wgle tu nie slysze tak masz ścięte HF, kick za glosno, nie wkomponowany wgle w panoramie, vocal za bardzo stłumiony, piszczałka to wgle totalna pomyłka.
2/10 - Mała nota za, brak mixu (nie wykorzystane kompresory, zla equalizacja, plytkie dzwieki), 0 panoramy wszystko wali na mono kanał, okropna aranżacja - w kółko jeden bass i piszczałka.

Pozdrawiam.


RE: Elnanter - Crazy Days (Original Mix) - Revnotes - 19.04.2012

Dzięki nawet nie liczyłem na tak szybkie opinie.
Całość kręciłem na 3x osc, cóż są gusta i guściki.


RE: Elnanter - Crazy Days (Original Mix) - CHC SQUAD - 19.04.2012

Całkiem całkiem.. Mi tam się master podoba tylko te najwyższe dźwięki troche w uszy bolą ;)


RE: Elnanter - Crazy Days (Original Mix) - Revnotes - 20.04.2012

Dzięki bardzo, na pewno nie zapomnę odwiedzać waszych tematów.


RE: Elnanter - Crazy Days (Original Mix) - Muri - 20.04.2012

Moją opinię już znasz.

Za housem nie przepadam, ale już nie biorąc tego pod uwagę, to kawałek jest średni.
Zostało już wspomniane co jest nie tak z techniką, kompozycja też pozostawia do życzenia.
Wynudziłem się, a przejścia ok. 1:10 i 2:30 wypaliły mi słuch.

Pzdr! :)


RE: Elnanter - Crazy Days (Original Mix) - Revnotes - 20.04.2012

Dzięki Muri, drugi Twój post na forum i już koment u mnie, to miłe, choć różni się nieco od tego pierwotnego,
co mnie zastanawia, czyżby wypowiedź Antracka tak Cię uderzyła? Mimo wszystko dzięki, nigdy nie zawodzisz.


RE: Elnanter - Crazy Days (Original Mix) - piral - 20.04.2012

Kawałek jest średni jak dla mnie. Spodobały mi się niektóre dźwięki, ale perkusja zanika... Bass nie ma poweru. Myślę, że jakbyś popracował jeszcze to mogłoby to być na prawdę ok.


RE: Elnanter - Crazy Days (Original Mix) - Condi - 25.04.2012

Powiem tak... Nie ma tragedii, jest nieźle ale, dałoby się zrobić to znacznie lepiej.


RE: Elnanter - Crazy Days (Original Mix) - Audionectic - 25.04.2012

Jak dla mnie bass napierdala tu zupelnie za glosno,nieproporcjonalnie do reszty.To samo plucki po bokach.Przez to zgubiles perke.2.53 calkowita przesada z glosnoscia.Szkoda bo calkiem niezle.Zauwaz ze snara prawie nie ma to niedopuszczalne w tym stylu jak sadze.
Wiem co jest 5 i radze po pierwszym miksie nie robic od razu mastera czy wogole na drugi dzien,po uprzednim nastrojeniu sie ulubionymi artystami,zasiasc dopiero do miksu i masteringu.Po 4ech godz.nie jestes w stanie obiektywnie ocenic sytuacji w miksie.A jak lubisz tworzyc "na palerze"to wiele krocej.
Podoba mi sie ale mogloby to zabrzmiec duuuzo lepiej.Teraz jest przepychanka sciezek i kibel brzmieniowy men.
Pzdr


RE: Elnanter - Crazy Days (Original Mix) - Chrased - 26.04.2012

Strasznie plastikowe brzmienia, pikawa w intro daje strasznie po uszach. No i brakuje mi tutaj sub bassu. Bo twoj bass - jako takiego bassu nie ma.