MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRONICA Konrad Celiński - Neon Odyssey - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ELECTRONICA Konrad Celiński - Neon Odyssey (/temat-electronica-konrad-celi%C5%84ski-neon-odyssey)



Konrad Celiński - Neon Odyssey - subformat - 13.07.2016




RE: Konrad Celiński - Neon Odyssey - ak47soundsystem - 13.07.2016

No i co, kurde? Można? Można!
B fajnie wyszło! Przybajerowane, oldskulowe i w ogóle.
Ten dwa sample z tekstem tyle robią!
5/5 .
Proszę tylko o wyjaśnienie tytułu, bo za cholerę nie wiem o co z tym neonem chodzi.


RE: Konrad Celiński - Neon Odyssey - subformat - 13.07.2016

To takie skromne nawiązanie do vaporwave i "neonowego" klimatu lat 80.


RE: Konrad Celiński - Neon Odyssey - PiotreX - 14.07.2016

Świetny utwór! Klimatyczny, wyrazisty i ma bardzo dobrą energię. Ocena: 5. :)


RE: Konrad Celiński - Neon Odyssey - abyssMB - 16.07.2016

Bardzo dobry kawałek - może to stwierdzenie nie jest merytoryczne, ale wszystko mi się podoba, a aranżacja w szczególności. 5/5


RE: Konrad Celiński - Neon Odyssey - patorecydywa - 16.07.2016

Numer jest naprawdę w dechę! Nieśpieszny, elektryczny, melodyjny. Nie jestem fanem zastosowanej tu kompresji. Słychać że część instrumentów ściskasz tym jak pomidor. Bas bez dynamiki to już pulpa. Puść ten kawałek w klubie, w zestawieniu z czymś starym


RE: Konrad Celiński - Neon Odyssey - Shabboo Harper - 17.07.2016

Jakże dobitniej względem Twych ostatnich produkcji ;).Temperamentnie; nieprzytomnie mocno w ekspresji perki. Ta wręcz euforycznie triumfuje w tym utworze. W moim odczuciu niepotrzebnie aż tak "namiętnie". Bass plus wszelkie melodyjne Synth'y nader czytelnie harmonizują ze sobą. Jest energetycznie acz przy końcu ciutulkę monotonnie. Sample wokalu - prima. Konrad, it's veeery... "vaporwave" style. <thumbup>


RE: Konrad Celiński - Neon Odyssey - Plague - 24.07.2016

Świetne, oldschoolowe klimaty. Ja tam nic złego nie napiszę, bo by to było czepialstwo z mojej strony.
Dla mnie profesjonalnie.


RE: Konrad Celiński - Neon Odyssey - pensher - 24.07.2016

uwielbiam 80s retro synth pop i te klimaty....zajebisty kawalek

skad czerpiesz inspiracje do wymyslania tych zajebistych motywow?
konkretni producenci / muzycy / zespoly?

na jakim grasz instrumencie?


RE: Konrad Celiński - Neon Odyssey - subformat - 24.07.2016

Nie czerpię inspiracji, wiem co chcę wyprodukować - siadam i robię. Nie gram na żadnym instrumencie.


RE: Konrad Celiński - Neon Odyssey - Mat.Mor.Raw - 3.08.2016

Klimat - 5, oldchoolowe electro puszczone z VHS'a
Kompozycja - 4 - kawałek konsekwentnie, progresywnie się rozwija, zawiera elementy przebojowe, melodyjne oraz interludia z samplowanym mówiony wokalem. Z drugiej strony, oprócz jednego, powtarzalnego tematu nie oferuje nic więcej od strony muzycznej.
Brzmienie - 5 - bardzo interesujące, nasycone, cieplutkie, oldschoolowe brzmienia
Mix - 4, odrobinę za duża kompresja słyszalna na uderzeniu snare, w obrazie stereo część gra bardzo skrajnie w panoramie, część monofonicznie i brakuje czegoś pomiędzy, przez co brzmi to trochę sztucznie, mało naturalnie. Ale z drugiej strony całość jest dobrze sklejona w spójny, dobrze słyszalny, selektywny miks.
Ocena: 4/5


RE: Konrad Celiński - Neon Odyssey - Stiopa - 10.08.2016

Jak pisałem na sc, kawał porządnej dobrej elektroniki.... Zajebiste.
Pozdro