MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DnB rmx - bonus - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DnB rmx - bonus (/temat-drum-bass-rmx-bonus)



rmx - bonus - soundsystem - 28.07.2016

nieskończone
jak ktoś ma ochote ... press play




RE: rmx - bonus - stoneagepl - 29.07.2016

Perkusja fajnie napędza numer, basy w starym dobrym stylu (chyba trochę zbyt przesterowane). Generalnie podoba mi się ten "brudny" styl :)


RE: rmx - bonus - Sajga - 30.07.2016

Wow, spodziewałem się więcej od Ciebie po Twoim komentarzu w moim temacie. Paskudny bas (świszczy strasznie przez ten rezonans za duży), 4 sample perkusyjne i white noise. Zero własnego stylu, brzmi jak pierwszy lepsze dnb. Aranżacyjnie, melodycznie i technicznie też jest źle. Brejkdałn z hajpasem na łoblu i hatem to o wiele za mało. Melodia... no jest i to tyle można powiedzieć o niej. Bas to najzwyklejszy reese, perka brzmi jak żywcem wyrwana z sample packa. Mix też nie powala. Ocena między 1 a 2.


RE: rmx - bonus - soundsystem - 30.07.2016

coś cię zabolało czy co ?


RE: rmx - bonus - Sajga - 30.07.2016

Wszystko co napisałem było szczere i nienacechowane emocjonalnie. Jak się nie zgadzasz z czymś co powiedziałem to śmiało, przedyskutujemy to


RE: rmx - bonus - soundsystem - 30.07.2016

dokładnie


RE: rmx - bonus - Wasp - 30.07.2016

powiem tyle, z początku bas mi nie podszedł
ale od 1:47 jest już elegancko


RE: rmx - bonus - soundsystem - 30.07.2016

(30.07.2016, 15:03)Sajga napisał(a): perka brzmi jak żywcem wyrwana z sample packa.

dzięki stary za ten komplement , nie musiałeś bo wiem jakie bity robię :D
i przepraszam za to co powiedziałem ale na prawdę myślałem jak czytałem ten post że zaraz wyskoczysz z monitora :D


RE: rmx - bonus - Sajga - 30.07.2016

Daj spokój, nie masz za co przepraszać. Byłem troche za ostry, to prawda. Jestem zdania, że czasami lepiej powiedzieć coś wprost, bez owijania niż ujmować rzeczy w miłe słowa. Mówie tak bo gdyby mnie wszyscy klepali po plecach to bym dzisiaj był sto razy gorszy. Najwięcej nauczyłem się od ludzi którzy mi wprost mówili, że robię coś chuyowo. Pozdro :)


RE: rmx - bonus - soundsystem - 30.07.2016

masz takie jazdy że wolisz słyszeć krytyke a do mnie z czymś takim wyjeżdżasz bo napisałem coś co cię uraziło i myślałeś że zrobiłem z ciebie jelenia ???


RE: rmx - bonus - Shabboo Harper - 31.07.2016

Excusez-moi, jeszcze Lady... ^^ Tomku, pierwsza impresja: zbyt jednolicie; "niepodzielnie" nużąco w "pędzie" werbla, który de facto cechuje niezgorszy koloryt w metalicznie intrygującym wydźwięku. Wszelako, przedobrzyłeś w kwestii niskich częstotliwości; w pewnym momencie odnoszę wrażenie, iż tworzy się niepotrzebne "przymulenie" (przesterowany Wobble Bass, "okraszony" lekko agresywnym "atakiem" White Noise'u). Utwór, według mnie, potrzebuje "góry"; jasności. "Grzmocisz" z temperamentem, lecz "defekt" w postaci "wymęczonej" melodii; ascetycznych "wkrętów"; niebytu poważnych "skrzywień" w aranżu przywodzi do refleksji, iż temat w krótszej formie, bardziej esencjonalny w swej treści byłby źródłem "niedosytu"... Jednakże, jak zauważyłeś, dzieło jest...

Cytat:"nieskończone."

Tak więc... keeep doin' hard; bowiem... "ochota" to "rzecz" ulotna. ;)