MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Kveon - Moments(Anlaya Project Remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Kveon - Moments(Anlaya Project Remix) (/temat-progressive-kveon-moments-anlaya-project-remix)



Kveon - Moments(Anlaya Project Remix) - gregwmusic - 1.08.2016

Wieczór późny
Ja Kręcę dla Pana Wojciecha a.k.a Kveon remix :P
Bardzo spodobał mi się jego traczek więc bardzo chciałem zrobić tego swoją interpretacje ;)
Kveon - Moments(Anlaya Project Remix) [FREE DOWNLOAD]



RE: Kveon - Moments(Anlaya Project Remix) [FREE DOWNLOAD] - Mocade - 1.08.2016

Nie żebym jakoś specjalnie pilnował czy coś, ale polecam usunąć "free download" z nazwy tematu póki nikt nie widzi :-)
W kwestii progressive house nie jestem w stanie wiele powiedzieć, więc jedynie wrażenie czysto odbiorcze. Sam remix jest głośniejszy, o wiele wyraźniej też słyszę rytm i melodię, choć wysokie tony trochę kłują w uszy. Nie będę oceniać który jest lepszy bo nie o to chodzi, przesłuchałem oba kawałki i oba są spoko. Ocenę techniczną pozostawię ekspertom. Pozdrawiam.


RE: Kveon - Moments(Anlaya Project Remix) - Shabboo Harper - 2.08.2016

Hey Grzesiu. Tak jak czuję: utwór Wojtka (Kveon) "okrasiłeś" w cieplejszy, pogodniejszy feeling. Jest soczyściej, dźwięczniej w melodii ("przyostrego" i stentorowego) Synth'a; "tłuściej" w Kick'u; dorodniej w "głębi" dyskretnie pulsującego Bass'u... Jednakowoż, temat jest monotonny; skromnie upiększony. Ogromnie ascetyczny Breakdown, trochę przewlekły, mocno "odciąga" od przewodniego wątku "Moments", który niestety zmierza do finału w regularnym tempie i przewidywalnej kompozycji... ^^


RE: Kveon - Moments(Anlaya Project Remix) - gregwmusic - 4.08.2016

(2.08.2016, 3:17)Shabboo Harper napisał(a): Hey Grzesiu. Tak jak czuję: utwór Wojtka (Kveon) "okrasiłeś" w cieplejszy, pogodniejszy feeling. Jest soczyściej, dźwięczniej w melodii ("przyostrego" i stentorowego) Synth'a; "tłuściej" w Kick'u; dorodniej w "głębi" dyskretnie pulsującego Bass'u... Jednakowoż, temat jest monotonny; skromnie upiększony. Ogromnie ascetyczny Breakdown, trochę przewlekły, mocno "odciąga" od przewodniego wątku "Moments", który niestety zmierza do finału w regularnym tempie i przewidywalnej kompozycji... ^^
i ijak tu Nie kochać tej kobietyyy :)anyway thanks!


RE: Kveon - Moments(Anlaya Project Remix) - Stiopa - 10.08.2016

Nie słuchałem oryginału więc nie będę porównywał. Lekko czysto i przewiewnie :P. Super progresja, fajnie płynie. Wyjście z brejka cudne. Grześ, a co byś powiedział jakbyś zdjął nieco sidechaina z tego piszczącego leada co gra melo zaraz po brejku? Nie mogę zrozumieć dlaczego w tak nieraz zajebistych kawałkach używa się mocnej kompresji sc na melodi, przecież to nie jest fajne... Efekt pompki wkurwia po pewnym czasie....Przynajmniej mnie :P ALe nic się nie marw....
Kawalek na wielki plus. Fajny klimat
Pozdro