MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
FL STUDIO FL Studio: Nie odtwarza dzwieku - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: POMOC (https://musicproducers.pl/forum-pomoc)
+--- Dział: Hardware / Software (https://musicproducers.pl/forum-hardware-software)
+--- Wątek: FL STUDIO FL Studio: Nie odtwarza dzwieku (/temat-fl-studio-fl-studio-nie-odtwarza-dzwieku)



FL Studio: Nie odtwarza dzwieku - specn - 6.08.2016

Zatem tak jak w temacie FL Studio 12 nie odtwarza dzwieku a w zasadzie moze i dzwiek odtwarza nie wiem, gdyz kiedy dam play nic sie nie dzieje, nawet nie ma animacji o przemieszczaniu sie pasku pionowego przy dzwiekach sampli na poczatkowej muzyce (nie umiem tego inaczej nazwac bo jest to moj 1. kontakt z aplikacja). Nie mam pojecia czy nie mam jakiejs wtyczki czy moze czegos nie wlaczylem jezeli byl juz taki temat to mozecie napisac albo podlinkowac bo nie moglem niestety tego znalezc :(


RE: Nie odtwarza dzwieku - Zirds - 6.08.2016

Jeżeli w miarę ogarniasz język angielski i potrafisz połączyć niektóre elementy słowne z obrazem wyświetlanym to powinieneś zrozumieć jak to wszystko działa:






RE: FL Studio: Nie odtwarza dzwieku - Royal Cartel - 8.08.2016

@Zirds Materiał, widzę, dość długi.
Rozwiązaniem może być włączenie/przełączenie sterownika audio. Czasem nic się nie odtwarza z tego powodu.
Oczywiście polecam korzystanie z niezastąpionego ASIO :D


RE: FL Studio: Nie odtwarza dzwieku - Druii - 11.08.2016

Tak jak kolega wyżej pisze - nie wiem jak instalowałeś i co w ogóle instalowałeś, ale przy instalacji jest do wyboru zainstalowanie czegoś takiego jak ASIO4ALL, to są uniwersalne sterowniki dźwiękowe.

W FL na górze masz OPTIONS, wybierasz audio settings i w Device zmieniasz na ASIO.

Podejrzewam, że nie masz żadnej karty dźwiękowej, więc nie powinno być tam żadne inne ASIO nić ASIO4ALL albo FL ASIO. Wybierz któreś z nich a gdyby coś się zacinało to spróbuj na drugim.


RE: FL Studio: Nie odtwarza dzwieku - Zirds - 11.08.2016

Kartę dźwiękową ma zawsze.


RE: FL Studio: Nie odtwarza dzwieku - kr3cik - 9.10.2017

ja mam ttaki problem ze mi w ogole nie odtwarza dzwieku, przy nexusie nie ma problemu ale po wybraniu omnisphere nie odtwarza nic nawet w piano rollu


RE: FL Studio: Nie odtwarza dzwieku - Zirds - 9.10.2017

(9.10.2017, 20:41)kr3cik napisał(a): ja mam ttaki problem ze mi w ogole nie odtwarza dzwieku, przy nexusie nie ma problemu ale po wybraniu omnisphere nie odtwarza nic nawet w piano rollu

Gratuluję, że stać Cię na zakup Omnisphere i Nexusa.


RE: FL Studio: Nie odtwarza dzwieku - OProject - 9.10.2017

(9.10.2017, 20:41)kr3cik napisał(a): ja mam ttaki problem ze mi w ogole nie odtwarza dzwieku, przy nexusie nie ma problemu ale po wybraniu omnisphere nie odtwarza nic nawet w piano rollu

Zły crack, albo masz demo xd
Reinstaluj wtyczke albo napisz do supportu

(9.10.2017, 20:41)kr3cik napisał(a): ja mam ttaki problem ze mi w ogole nie odtwarza dzwieku, przy nexusie nie ma problemu ale po wybraniu omnisphere nie odtwarza nic nawet w piano rollu

Zły crack, albo masz demo xd
Reinstaluj wtyczke albo napisz do supportu