MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRONICA DrooM - Irréversible - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ELECTRONICA DrooM - Irréversible (/temat-electronica-droom-irr%C3%A9versible)



DrooM - Irréversible - droom - 7.08.2016

Witam,

Udało sie skończyć kolejny utwór.
Klimat momentami garażowy (taki zamysł), troszkę elektroniki, no i przytłaczająco jak to u mnie zazwyczaj.
Jestem teraz na nowym lokum toteż utwór wydaje mi się troszkę inaczej brzmi.
Sami oceńcie!
Pozdrawiam
DrooM



RE: DrooM - Irréversible - KSZ - 7.08.2016

Początek nudny.. Ciągnie się przez 1 minutę! Dalsze rozwinięcie jest dobre, aczkolwiek brakuje jakiś ozdobników. Typu w 2:50 dodałbym jakieś "plumki" u góry. Utwór oceniam na... 3/5. Dla mnie trochę przynudnawo :)


RE: DrooM - Irréversible - Mocade - 7.08.2016

A mnie całość jak najbardziej się podoba. Wprawdzie słychać że nie jest to szczyt twoich możliwości ale pomysł i tak jest spoko. Dużo perkusji, mniej efektów, i fajnie brzmiący bas przemawia do mnie. Pozdrawiam.


RE: DrooM - Irréversible - patorecydywa - 7.08.2016

Utwór mocno przypomina mi "Slowly" Waldeck'a, albo "Angel" Massive Attacków. Jest inny, ale też taki mono-tonalny. Kawał roboty w tym słychać. Mimo tego, najbardziej podoba mi się w tych głośnych partiach, bo w tych spokojnych odrobinę brakuje mi realnej gitary, lub obróbki

Kawał ciekawej muzy


RE: DrooM - Irréversible - Stiopa - 9.08.2016

Zdecydowanie lukum Ci służy, bowiem jest hmmm nieco przejrzyściej, niż jak to u Ciebie do tej pory. Ogólnie mało się dzieje ale to nie przeszkadza. Nie wiem jak można dać ocene bo nudne.... :P Poziom pro przekaz jest. Ktoś jak Ty, ma swają ,, markę,, i nieważne czy nudne :P Dobry, ciężki, klimatyczny tjun Rafał. Świetne pociągłe melodie w tle.
Pozdro


RE: DrooM - Irréversible - qnebra - 12.08.2016

Ciężkie w klimacie, dobra i hipnotyczna zarazem melodia basu w intrze. Pady jak pady, służą do budowania klimatu w tym przypadku. Ładna, choć prosta melodia na fortepian, niemniej to nie jest zarzut, uważam wręcz za pozytyw sytuację w której kompozytor za pomocą kilku dźwięków oddaje całe spektrum emocji.


RE: DrooM - Irréversible - abyssMB - 13.08.2016

Klimat rewelacja, kawałek ciężki monotonny, ale nie nudny. Good Job .


RE: DrooM - Irréversible - Shabboo Harper - 14.08.2016

Podoba mi "niewzruszony ton" przewodniego motywu. Bassline w swej powłóczyście poważnej ekspresji, mimo, iż jednolity, brzmi charakternie. Wszelkie ogromnie foniczne wariacje ukryte w kolejnych minutach tematu prześwietnie towarzyszą temuż. Perka właściwie cięta, "sucha", intensywna fragmentarycznie; Background klimatycznie ponury; piano w swej krótkiej nucie urokliwie "dumne". Utwór "ciężki", regularny; powtarzalny w (wstrzemięźliwym) aranżu... Technicznie, jeśli pozwolisz, myślę, iż istnieje zbyt mocny dysonans pomiędzy ostrymi a spokojniejszymi częściami Twego "Irréversible". Nastrój quasi postapokaliptyczny zbyt agresywnie zagłuszony jest przez "garażowy" feeling. Owszem taki jest Twój koncept, lecz w tychże głośniejszych odcinkach w tle słyszalne jest wspaniale atmosferyczne natężenie melodii Pad'ów. Według mnie godnych wyraźniejszego podkreślenia. Droom... <takjest>


RE: DrooM - Irréversible - Recoil83 - 15.08.2016

Witam początek jak z Depeche Mode "The Sinner In Me", przynajmniej w moim odczuciu podobne. Motywem przewodnim jest u ciebie gitara basowa, perkusja nie banalna, bardzo klimatyczne pady, utwór według mnie zasługuje na 5.


RE: DrooM - Irréversible - CaffeineMC - 24.09.2016

solidny i klimatowy, pracy słychać dużo, numer idealnie by sie nadawał pod jakiś wokal w stylu massive attack, który nadałby ostateczny szlif ... daje 4+/5 ;]