MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DnB Libra Makowski - The Dreams - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DnB Libra Makowski - The Dreams (/temat-drum-bass-libra-makowski-the-dreams)



Libra Makowski - The Dreams - libra_makowski - 14.08.2016

Kolejny kawałek z nowej EPki.




RE: Libra Makowski - The Dreams - Wasp - 14.08.2016

dlaczego ta gitara od 0:11 jest po za tempem?
oprócz tego jest ok


RE: Libra Makowski - The Dreams - soundsystem - 14.08.2016

porażka


RE: Libra Makowski - The Dreams - libra_makowski - 16.08.2016

(14.08.2016, 12:18)soundsystem napisał(a): porażka

Rozumiem, że utwór nie przypadł Ci do gustu. Jeśli będziesz chciał komentować mój kolejny kawałek to przynajmniej napisz co Ci się nie podoba, co poprawić i jak ulepszyć. Nie potrzebuję komentarzy takiego typu, ponieważ nie wnoszą nic konstruktywnego.

(14.08.2016, 10:53)WaspXT napisał(a): dlaczego ta gitara od 0:11 jest po za tempem?
oprócz tego jest ok

Wasp dziękuję za konkretną uwagę. Według DAW gitarka jest w tempie, cóż tyle razy słuchałem tego utworu, że być może po prostu przyzwyczaiłem się :P.


RE: Libra Makowski - The Dreams - soundsystem - 16.08.2016

ok
jeśli chodzi o mnie to nie ma co tutaj poprawiać i ulepszać bo track mi się nie podoba
lub
nie napiszę ci co masz poprawić lub ulepszyć bo mix i mastering (o to ci chodziło?) to dla mnie czarna magia a track w ogóle nie przypadł mi do gustu .
oczywiście to moja opinia i znajomi z forum mogą inaczej twierdzić , także bez urazy nie chciałem cię obrazić czy coś .


RE: Libra Makowski - The Dreams - hudson462 - 18.08.2016

(16.08.2016, 17:55)soundsystem napisał(a): ok
jeśli chodzi o mnie to nie ma co tutaj poprawiać i ulepszać bo track mi się nie podoba
lub
nie napiszę ci co masz poprawić lub ulepszyć bo mix i mastering (o to ci chodziło?) to dla mnie czarna magia a track w ogóle nie przypadł mi do gustu .
oczywiście to moja opinia i znajomi z forum mogą inaczej twierdzić , także bez urazy nie chciałem cię obrazić czy coś .

Co robisz na tym forum jeśli mix i mastering to dla Ciebie czarna magia?


RE: Libra Makowski - The Dreams - soundsystem - 18.08.2016

tylko wybrani mają dostęp do tego forum ??


RE: Libra Makowski - The Dreams - Shabboo Harper - 18.08.2016

W moim odczuciu utwór jest przede wszystkim przekompresowany i pozbawiony głębszej przestrzeni. Większość tonów brzmi „sucho” i przy tak dziarskiej perce stwarza wrażenie zbyt intensywnego „grzmotu”. Niektóre dźwięki „dotyka” spory rezonans. Jest to w jakimś stopniu frapujące. Gitara, lekko nieharmonijna wobec rytmu, brzmi osobliwie (!); „surrealistycznie” urokliwie. Track jest mocny, bez klarownie podkreślonej finezji. Z pewnością, takowy jest Twój zamysł; wszelako finalne wrażenie jest takie jakby ścieżki „walczyły ze sobą” o pierwszeństwo w miksie (niedopieszczony Gain); zwłaszcza „w dole” (werbel plus Pad'y/Synth'y i Bass). Fx'y o metalicznym kolorycie sporo przytłumione. Sample wokalu zmyślny. Sebastianie, „The Dreams” cechuje oryginalny „nerw”. Gratuluję Ci (kolejnej) EP'ki... :)


RE: Libra Makowski - The Dreams - funkyfella - 23.08.2016

No gitarka jest na offbeacie ale mi taki swing odpowiada. Wg mnei jest w akceptowalnej granicy :) Co do aranżacji, temat przemyślany. Gorzej z mixem. Jest czysto, nic nie buczy nic nie skrzypi nic nie piszczy ale tak jak Shabboo pisała, mało miejsca jest w tym bardzo. Troche ściana dzwieku z tego wyszła i po przesłuchaniu całego tracku jest takie "ufff..", bo się zmeczyłem no :D


RE: Libra Makowski - The Dreams - libra_makowski - 17.09.2016

Dziękuję serdecznie za przekazanie opinie. Widzę że jeszcze muszę nad tym utworem popracować.