MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
FL STUDIO FL Studio: Zapytanie odnośnie Komplete 10 Ultimete - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: POMOC (https://musicproducers.pl/forum-pomoc)
+--- Dział: Hardware / Software (https://musicproducers.pl/forum-hardware-software)
+--- Wątek: FL STUDIO FL Studio: Zapytanie odnośnie Komplete 10 Ultimete (/temat-fl-studio-fl-studio-zapytanie-odnosnie-komplete-10-ultimete)



FL Studio: Zapytanie odnośnie Komplete 10 Ultimete - antos11 - 16.08.2016

Cześć!
Czy ktoś pracował na komplet 10 ultimate. Z tego co widziałem na yt to zbiór instrumentów jest dosyć okazały. Mam tylko zapytanie czy współpracuje od z fl studio które posiadam czy sam dla siebie jest DAWem. Czy można wysyłać z koplete 10 do fle studio celem dalszej obróbki, np pod względem efektów, czy nie ma takiej możliwości. Zestaw komplete 10 ultimiate kosztuje ok 3000zł nie kupywać czegoś co mnie potem ograniczy.

Miłego dnia Pozdrawiam


Poprawiam nazwę tematu

Wystawiono 01:02:58, dnia 18.08.2016, przez Knifeman



RE: Zapytanie odnośnie komplete 10 ultimete - Recoil83 - 16.08.2016

Witam Komplete 10 Ultimate to zestaw instrumentów i efektów wirtualnych, który będzie działać z każdym DAWem. Ty sugerujesz się nazwą Komplete to nic innego jak zestaw tego co najlepsze od Native Instruments.


RE: Zapytanie odnośnie komplete 10 ultimete - antos11 - 16.08.2016

Czyli rozumiem wszelkie wytwory mojej pracy będę mógł przenosić do fl studio i tam je dalej obrabiać?
A miałeś może styczność z komplete, możesz powiedzieć czy jest wart swojej ceny?


RE: Zapytanie odnośnie komplete 10 ultimete - Maciek - 16.08.2016

Proponuję wejść na stronę Native Instruments i tam znajdziesz spis instrumentów jakie wchodzą w skład pakietu. Każdy z osobna sprawdź na youtubie lub przeczytaj gdzieś recenzję i wtedy sobie odpowiesz na pytanie czy jesteś gotów wydać tyle pln-ów, czy jest to coś czego szukasz, itp


RE: Zapytanie odnośnie komplete 10 ultimete - antos11 - 16.08.2016

Oddzielnie te instrumenty kosztują o wiele więcej natomiast, filmy ilustrujące możliwości tych instrumentów są dowodem na to że chyba warto mieć taki zestaw.


RE: Zapytanie odnośnie komplete 10 ultimete - Zirds - 16.08.2016

Tak, będziesz mógł używać i odrabiać te instrumenty w Fl Studio.


RE: Zapytanie odnośnie komplete 10 ultimete - Lukas1 - 16.08.2016

na allegro typ sprzedaje klawiature s49 + komplete 10 za 3500zl


RE: Zapytanie odnośnie komplete 10 ultimete - Recoil83 - 16.08.2016

Same Komplete 10 Ultimate 3000 zł to klawiatura 500 zł ciekawe w jakim stanie.


RE: Zapytanie odnośnie komplete 10 ultimete - Zirds - 16.08.2016

To Kompletem na Allegro to wersja Crossgride czy jakoś tak...


RE: Zapytanie odnośnie komplete 10 ultimete - Lukas1 - 16.08.2016

tak, to cross i jak masz klawiature od NI abo jakies inne sprzety to dziala jako full i niczcym sie nie rozni


RE: FL Studio: Zapytanie odnośnie Komplete 10 Ultimete - antos11 - 21.08.2016

Dzięki za info ale pytanie czy ktoś faktycznie korzystał i może ocenić ten pakiet


RE: FL Studio: Zapytanie odnośnie Komplete 10 Ultimete - Zirds - 21.08.2016

Szczerze, nie korzystałem, ale znam ludzi, którzy korzystali i mówią, że nie zamieniliby na nic innego.