MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HANDS UP KSZ - Thor - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HANDS UP KSZ - Thor (/temat-hands-up-ksz-thor)



KSZ - Thor - KSZ - 16.08.2016

Taka techniawa ;P
Nie mogłem znaleźć stylu Dance, więc "Hans Up" jest chyba dobry... :)
Zapraszam do odsłuchu i oceny :)



Pozdrawiam,
KSZ!


RE: KSZ - Thor - Druii - 16.08.2016

Hmm, może zamiast pisać co mi się nie podoba, wymienię jedynie to, co mi się podoba, będzie o wiele krócej.

1:06 - 1:21 daje radę

Pracuj, każdy gdzieś zaczyna. Tutaj niestety nie mogę poszczególnych elementów ocenić bo wszystko jest do poprawy.
Powodzenia, Pozdro :)


RE: KSZ - Thor - kaczY - 16.08.2016

Witajże!
Mi się kawałek jaknajbardziej podoba!
Jedyną rzecz, którą bym poprawił to jest ten taki snare (clap). Dla mnie jest ciut za głośno.

Pozdrawiam i powodzenia w dalszej pracy :)


RE: KSZ - Thor - ozi - 17.08.2016

Chyba troche zbyt sterylny ten utwór i nie bardzo się klei całość. Może warto go troche skompresować i koniecznie dodac troche basu bo za słabo ciągnie. Jak na początki jest całkiem spoko. Dałbym ocene 3.5.


RE: KSZ - Thor - wronx13 - 18.08.2016

Projekt całkem spoko jak dla mnie, każdy od czegoś zaczynał wiadomo. Ogólnie mastering , trochę kompresji i EQ by się przydało. Pozdrawiam :)


RE: KSZ - Thor - OProject - 18.08.2016

Kick ledwo słychać, musisz go podgłosić i podbić tak w Eq zeby lepiej było słychać.
Kolejna rada to używaj trochę więcej pogłosów delay i reverb.
Na leadzie mógłbyś podbić troche wyższe Hz.
Pozdro i do roboty xd


RE: KSZ - Thor - Slixuu - 25.08.2016

Całkiem fajne :) Tylko faktycznie trochę zbyt pusto w tym dałbym 6/10


RE: KSZ - Thor - lovetrance01 - 1.09.2016

Aranżacja za bardzo mi się nie podoba, jest bardzo uboga. Ogólnie niewiele się dzieje. Za to niektóre synthy brzmią przyzwoicie. Jw przydałby się trochę kompresji czy więcej pogłosów. Nie wiem, który to Twój utwór, ale na pewno zmierzasz w dobrym kierunku.


RE: KSZ - Thor - Shabboo Harper - 4.09.2016

Hmmm... to kolejny Twój utwór odnośnie, którego pozwolę sobie skreślić kilka słów. W moim odczuciu wspólną "cząstką" wszystkich produkcji jest niezbyt porywający aranż. Preferujesz proste melodie, które traktujesz jak fundament do zbliżonych i w efekcie nużących "mutacji" w danym track'u. To nie jest zarzut, jedynie spostrzeżenie, które jest nader silne zwłaszcza w przypadku tegoż tematu. Zachęcam Cię do śmielszych "skrzywień"/"zniekształceń"; wyrafinowanych progresji... "Thor" jest ogromnie powściągliwy, w trochę "zużytym" Sound Design'ie; z fikuśnym, zbyt stentorowym (!) Fx'em wokalu; lecz to Twoja wizja, którą szanuję... Technicznie: powyższe posty dot. EQ/kompresji/wtyczek - słuszne, szczególnie gdy chodzi o "bezsilny" Kick/Clap; wszechobecny szmer w Break'u; niezmiernie donośny (metaliczny) Lead. KSZ, keep goin'... :)


RE: KSZ - Thor - prometeusz - 19.10.2016

Dokładnie tak jak przedmówca ( "przedpostowca "?) - słaby aranż, wszystko jakieś takie niedopracowane , w dużej częsci wtórne , a w tym w czym oryginalne to niedokończone.