MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Breinfreezer - Head - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Breinfreezer - Head (/temat-breinfreezer-head)



Breinfreezer - Head - brainfreezer - 21.04.2012

Coś z początków, czyli kawałek "Head" z mojego pierwszego albumu "Dreams of insomnia" (ep)
Mam nadzieję, że pojawi się trochę komentarzy z opiniami :)
Pozdrawiam!



RE: Head - Yes I Am - 22.04.2012

O nie mam pytań... Wokal na prawdę świetnie się wpasował... Perkusja mi się tak spodobała razem z pianem, że wymiękłem...
Więcej to nie moja bajka, ale fx'y też świetnie dobrałeś... Na prawdę dobra robota.!


RE: Head - 9lives - 22.04.2012

No ja tak samo jak YIA... bardzo mi sie podoba, fajna aranżacja. Osłuchany w tym gatunku nie jestem w ogóle więc nie moge tego jakoś lepiej ocenic, ale podoba mi się bardzo ;-)


RE: Head - shadowfinder - 22.04.2012

zajebisty klimat - deszcz, fortepian, dzwonki. Filmowe. Jak dla mnie beat za głośny i trochę za mocny w porównaniu do delikatnego pianina oraz dzwonków - wokal świetnie pasuje (kylie minogue?). W sumie bardzo smutny kawałek - a skoro dziś jest mi bardzo smutno to idealnie wpasowałeś się w klimat :-)

Bas ostry wchodzący na 3:10 jest świetny, w ogóle utwór nabiera power'a przez to i jeszcze więcej klimatu. Jak dla mnie mógłbyś jeszcze trochę dużej polecieć z tą sekwencją.

Świetny track! :-)


RE: Head - Stiopa - 22.04.2012

Kawałek zajebisty. Beat super. Vocal Kylie zajebiście pasuje. Fajny dirty pad. Fajnie spith'owales leada.
No nic tylko dobra robota.


RE: Head - brainfreezer - 23.04.2012

Dzięki wielkie za miłe słowa :)
Tak... to wokal Kylie z "Can't get you out of my head"- stąd tytuł kawałka "Head". Nie nazywam tego remixem, choć może powinienem :)
@shadowfinder- z beat-ami zawsze miałem problem- w sensie głośności. Stawiałem jednak w tym kawałku na większe hmm... "uderzenie" (ładnie mówiąc), stąd takie proporcje :) Ale popracuję nad tym.
Cieszę się, że się podoba, bo mam sentyment do tego kawałka.
Jeszcze raz wielkie dzięki i pozdrawiam!! :)


RE: Head - monorail - 23.04.2012

Bardzo dobra robota, 3:10 dobre pierdolnięcie, którego słuchacz oczekuje :)


RE: Head - Warrior - 24.04.2012

Bardzo ładnie skomponowane 5 za pracę!


RE: Head - Plague - 1.05.2012

Fajnie wokal wpasowany. Niezła kompozycja. Od około 2:20 do 3:00 jak dla mnie za duzy przestój nic nie wnoszący do wałka. To oczywiście moje zdanie ale ja bym na clapsa dał delikatny reverb.


RE: Head - xplasm - 1.05.2012

Intro powala! jak jebło grzmotem myślałem że spadnę z krzesła, ale słucham dalej..................Bardzo fajny utwór, ładnie dobrane instrumenty, tam gdzie ma być light jest light, gdzie ma pizgnąć pizga, oczywiście biore do kolekcji !


RE: Head - brainfreezer - 24.05.2012

No po prostu fatalne przeoczenie, fatalne... :D


RE: Head - HEX MOON - 2.06.2012

O bardzo wporzo nuta oby tak dalej


RE: Head - HEX MOON - 2.06.2012

wporzo nuta oby tak dalej