MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. ID - ID - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. ID - ID (/temat-progressive-id-id--19164)



ID - ID - nullname - 23.08.2016

Cześć :V

Zrobiłem to jakiś czas temu, ale niestety nie skończyłem... jakoś myślę, że nie warto...



Dzięki za opinie, cokolwiek Beer


RE: ID - ID - MarcelloT - 24.08.2016

(23.08.2016, 20:04)nullname napisał(a): (... )nie skończyłem... jakoś myślę, że nie warto...(...)
Clickbaiting? ;D Całkiem spoko kawałek, a wg mnie to zasadniczo nie musisz go nawet dokańczać, a tylko wydłużyć.


RE: ID - ID - nullname - 24.08.2016

Niszczy mnie brak wokalu. Bez tego - utwor nie ma tego "czegos". Dlatego tez nie wiem jak go skonczyc... W sumie to bardzo stary utwor - teraz tworze w innym stylum wiec trudno bedzie dokonczyc...

Takze niszczy mnie mysl, ze pewien slawny artysta po prostu zajumal mi pomysl. Kiedys do niego wysylalem ten utwor(jedynie zarys) - z rok temu? 2 miesiace pozniej juz pokazal w setach identyczny prawie...


RE: ID - ID - Reverse Amx - 26.08.2016

(24.08.2016, 9:33)nullname napisał(a): Niszczy mnie brak wokalu. Bez tego - utwor nie ma tego "czegos". Dlatego tez nie wiem jak go skonczyc... W sumie to bardzo stary utwor - teraz tworze w innym stylum wiec trudno bedzie dokonczyc...

Takze niszczy mnie mysl, ze pewien slawny artysta po prostu zajumal mi pomysl. Kiedys do niego wysylalem ten utwor(jedynie zarys) - z rok temu? 2 miesiace pozniej juz pokazal w setach identyczny prawie...

No no jeszcze jakiś sympatyczny głosik sympatycznej ślicznotki i było by fantastycznie.

Dla mnie bomba uwielbiam takie klimaty

5/5


RE: ID - ID - Shabboo Harper - 4.09.2016

Cytat:"Should I finish it?"
Cytat:"Dzięki za opinie, cokolwiek."


Jeśli pozwolisz, Nullname, odpowiem Ci jak niżej:
Technicznie: utwór cechuje "multum" dźwięków, szczególnie "w momencie" głównego melo. Zdecydowanie potrzebuje separacji; większej "pieszczoty" w kwestii częstotliwości ścieżek. Sound Design trafiony. Power jest...

Cytat:"Niszczy mnie brak wokalu. Bez tego - utwor nie ma tego "czegos". Dlatego tez nie wiem jak go skonczyc..."

Cytat:"Takze niszczy mnie mysl, ze pewien slawny artysta po prostu zajumal mi pomysl."

Czyli? Emocjonalna i mentalna "destrukcja"... Myślę, iż owe uczucia niczego pomyślnego nie wróżą. Drzemie w Tobie niepewność, frustracja, żal, gniew. Jesteś... "wkurzony". Zrezygnuj z tego kawałka; cokolwiek spróbujesz z tym track'iem uczynić zawsze będzie kojarzył Ci się z czymś negatywnym. Poświęć swój czas/talent czemuś "świeżemu", "dziewiczemu" i ciesz się ową naturalną, niewymuszoną kreacją... :)
That chapter is closed (!). Tak czuję.


RE: ID - ID - nullname - 6.09.2016

Nie koniecznie :) Pod dobrym kamuflażem zapytałem się jego czy kiedykolwiek wyda "ten ID z seta". Właśnie odpowiedział, że nie zostanie nigdy wydany. mam się cieszyć "tym co jest".

Kiedyś do niego wrócę(utworu).

Zastosowałem się do Twoich rad i faktycznie coś lepszego nawet zrobiłem. Dzięki! ^^


RE: ID - ID - Shabboo Harper - 8.09.2016

Cytat:Zastosowałem się do Twoich rad i faktycznie coś lepszego nawet zrobiłem. Dzięki!

Proszę, Nullname.
Cieszę się i... niecierpliwie oczekuję efektów Twej twórczej "szarży" ;)...