MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HARDSTYLE In-Tegral - Come Into My Life - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HARDSTYLE In-Tegral - Come Into My Life (/temat-hardstyle-in-tegral-come-into-my-life)



In-Tegral - Come Into My Life - In-Tegral - 26.08.2016

https://clyp.it/uy2qohsr


W zasadzie na razie to tylko pomysł, pusto pusto i jeszcze raz pusto, niektóre momenty brzmią jeszcze nie do przyjęcia ale pełnej wersji za szybko tu nie wrzucę, więc tymczasowo dzielę się pomysłem.


RE: In-Tegral - Come Into My Life - OProject - 26.08.2016

Kick a właściwie ten bas w środku, ma dużo dołu, mnie tam to nie przeszkadza... ale jest, niemniej fajnie to brzmi xd
Wokal mi sie nie podoba, ale to wiadomo nie mój gust xd
Synth brzmi bardzo fajnie, chociaż czegoś może mu brakuje ale nie wiem czego xd

Kick fajny, lubię takie co mają dużo dołu i tak młócą przy ok. 60Hz.
W 1:41 jakoś za mało się dzieje w tym przejściu, może jakiś eksplołżyn daj ;)
Skrecz też dobry taki "krzyczący kosmita" xd
Ogólnie dobrze to brzmi, chyba najciekawszy twój numer :D


RE: In-Tegral - Come Into My Life - Adamzzz - 26.08.2016

Cholera, niby hardstyle ale ja już kompletnie nie mogę się w tym odnaleźć xd Za dużo śpiewania, za mało napieprzania mówiąc najprościej xD Ale mniejsza.. De-gustibus
Pierwsze 50 sekund okej, chociaż myślę że możesz dodać tam jeszcze od groma padów, chórków i efektów. Szczególnie kiedy leci ten przesterowany trapowaty bas..
Kieck (xD) fajnie młóci, ale musisz wybić jakoś tok, bo na razie skrecze i pianinko zlewają się z resztą..
Skrecz prosty i fajny, ale gra na zbyt krótkim "riffie" czy rytmie. Dodaj jeszcze parę nutek i będzie gitara.

Od 1: 39 puściutko i to przed climaxem a to właśnie w tych momentach prodjusenci hardstylowi mogą najlepiej popisać się swoją oryginalnością i sounddesignem xD Możesz dać dosłownie cokolwiek.. Niektórzy zapętlają jakiś dźwięk i zmniejszają szybkość (sam często tak robię xD), inni dają jakieś dziwne sample z długim reverbem np. dźwięk wypadku samochodowego albo pociągu xd, inni bawią się z basem i jadą nim w dól (paczaj Blademasterz) a ci najbardziej leniwi po prostu jadą z odwróconym reverbem xd Tak żeby reverb jakby narastał do momentu kiedy wchodzi wokal i pianinko xd

No, a tak ogólnie to za ten trap na końcu to straciłem resztkę szacunku do Ciebie.. lol xd Nie no heheszki, ja tam jestem za jeżeli chodzi o łączenie gatunków ale nie wiem jak zareaguje Twój "fanbase" jak to usłyszą xd
Powodzenia w wykańczaniu xd


RE: In-Tegral - Come Into My Life - KBK - 27.08.2016

To piano/pluck grające w tle moim zdaniem jest słabe. Lead przewodni z tym w tle fajnie się komponuje, chyba ten w tle dałeś trochę na EQ na Side, tak czy inaczej fajne melo. Pod koniec po 5 minucie źle się słucha tej partii jednolitych akordów tak apropo aranżacji. Na pewno jest to rozpoznawalny kawałek w stosunku do Ciebie ;)


RE: In-Tegral - Come Into My Life - Foortic - 27.08.2016

Pisałem Ci wcześniej komenta ale wyskoczył mi problem z internetem i nie pykło.
No wiec tak:
Kick w climaxie mi tu bardzo nie pasuje a dokładnie chodzi o punch. Przypomina dźwięk mlaskania tak jak było w moim kicku, pamietasz napewno ;) Brak mi tu spójności jak to było np w "When Things Get Complicated (nie wiem czy dobrze napisałem ale chyba tak xD ) tam punch i tail brzmiał jak jedna całość, tu tego nie mogę powiedzieć.

Melodia mi się podoba ale w tym tracku ona kompletnie nie pasuje według mnie. Nie wiem czy to przez inną progresje akordów niz jest w części z wokale czy przez to ze juz ją słyszałem w innym Twoim demie... No nie wiem ale ja bym jej tam nie dał. Dużo lepsza była tamta wersja (ta w ktorej Ci lead hejtowałem xD ) wydaje mi sie ze było spójniej.

Od. 3:16 powinna byc jakas zmiana... Złamanie akordów czy jakies pad albo jakis pluck grajacyw pitum patum no nie wiem.. :D
Nie będę Ci mówił ze pusto w konkretnych momentach bo dobrze o tym wiesz.

Screech fajny ale dodałbym jeszcze cichą warstwę z czystym sawem bo jakoś za bardzo dziki ten screech xD
Miksu nie ocenie bo wiem ze jeszcze sporo pracy przed Tobą... :)


RE: In-Tegral - Come Into My Life - qnebra - 27.08.2016

Jak dla mnie to ma jeden problem, brzmi ten utwór jak kompilacja fragmentów nie jak pełnoprawna całość. Brakuje temu jakieś spójności, choć to kwestia do poprawienia i możliwa do przeskoczenia.


RE: In-Tegral - Come Into My Life - In-Tegral - 27.08.2016

Dzięki wszystkim za komentarze, na razie się nie będę do tego odnosił, bo w sporej części macie rację, poczekamy do full'a :E.


RE: In-Tegral - Come Into My Life - Shabboo Harper - 4.09.2016

Hey D. Wobec powyższego; „powiem” krótko (jeszcze przed "full'em"): motyw przewodni wdzięczny; Screech (intrygująco) zacny acz bez konkretnego „wigoru” w swej ekspresywności; Kick ... "wypieszczony". Wokal zbyt delikatny względem "entourage" projektu. Jednakże, to Twój koncept. Jakiś konkretny „-”? Właściwie, tylko jeden. Temat , mimo chwytliwej (!) melodii, jest zbyt przewlekły, „skromny” w swej treści. Niech Finale będzie La Grande. Trzymam za Ciebie kciuki... :)