MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
CHILL OUT Royal Cartel - Lost In Time - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: CHILL OUT Royal Cartel - Lost In Time (/temat-chill-out-royal-cartel-lost-in-time)



Royal Cartel - Lost In Time - Royal Cartel - 26.08.2016

Witam :)
Po kilku miesiącach postanowiłem przekopać dyski w poszukiwaniu tego utworu.
Jak sam Xilent powiedział: "mógłbyś robić muzykę do filmów" :D
Także udostępniam to również tutaj i czekam na opinie.





P.S. Jak widać, konto edukacyjne działa bez zarzutów :>


RE: Lost In Time - Recoil83 - 26.08.2016

Witam, muzyka typowo filmowa, 0:29 pomyliłeś się na pianinie, przynajmniej brzmi jak fałsz, miałem w planie coś wykonać na pianinie, mam już nawet koncept, ale czasu brak, ode mnie 5.


RE: Lost In Time - Royal Cartel - 27.08.2016

Jeśli masz na myśli tą wysoką partię, gdzie jest szybkie przejście z nuty niższej do wyższej, to był to celowy zabieg.
Podobnie do użycia pitch-bendu na jazzowym leadzie :D


RE: Lost In Time - NecroSoul - 28.08.2016

Świetny kawałek, mix niczego sobie. Czuć taki, jakby to powiedzieć, spokój, optymizm i tajemniczość za razem. Czasem ten impact wybija się głośnością, ale pasuje w każdym razie. Także piąteczka :D


RE: Lost In Time - NecroSoul - 28.08.2016

A co do pianina, to nie widze fałszów.


RE: Lost In Time - ozi - 31.08.2016

Utwór leci Lajtowo, nie przytłacza patosem. Dobrze brzmi, falszow rownież nie słyszę. Ogólnie jako muzyka tła na 5.


RE: Lost In Time - Shutara - 1.09.2016

Całość kopie w kolano i każe patrzeć na krojenie cebuli - w pozytywnym sensie oczywiście :D
Nastrój wylewa się przez całą długość utworu, brzmienia są "just right", nic nie buczy (a jak buczy, to ma buczeć) i to mi się podoba. Zdecydowanie utwór do przesłuchania więcej, niż jeden raz (co by się zgadzało z tytułem).
Doje*ane po całości, a propsy od zajlenta zawsze mile widziane xD
Zasłużone 5 ;)


RE: Lost In Time - Stiopa - 2.09.2016

Po tytule spodziewałem się trochę innego klimatu... Tu pasowałby lost in love :D hahaha Ale jeśli chodzi o muzykę to świetnie się tego słucha.... Troche mi zabrakło w melodi pianiana niższych nut...
Dobry kawałek, mega pozytywnie... I faktycznie na wysokich n utach lekko by można przyciszyć piano... tak na pograniczu szeptu i było by miodzio.... a tak lekko wali w ucho... :/ Ale to i tak są bardzo drobne uwagi.
Pozdrawiam


RE: Pahn Botcheck - Lost In Time - Shabboo Harper - 4.09.2016

Hey Royal Filence. Ckliwie, tkliwie, niemalże rzewliwie... ;) Temat cechuje silne "piętno" właściwe tego typu produkcjom, z czytelnym rysem filmowym. Jest krztynę (wciąż) monotonnie; bardziej przeciągła chwila "przerwy" od melodii piano byłaby słusznym "wytchnieniem". Powabnie w smyczkach; nieśpiesznie w instrumentarium perkusyjnym. Tak jak kiedyś tak i dziś... "poezja nut".

Cytat:"P.S. Jak widać, konto edukacyjne działa bez zarzutów :>"

Tak trzymaj... :)


RE: Royal Cartel - Lost In Time - 24dubstep - 8.09.2016

Naprawdę podoba mi się ten kawałek jest taki jednocześnie tajemniczy o czym wspomniał NecroSoul i wywołujący taką radość . Nie ma co spisałeś się na 5+


RE: Royal Cartel - Lost In Time - funkyfella - 14.09.2016

Słucham kolejny raz i to jest ukojenie dla uszu mych :) Wszystko spójne, motywi piekie się przeplatają.
Dla mnie wazne jest, też jakie muzyka wywołuje emocje i stany. I jak jest dobra ale wywołuje stany niepożądane
(np. stary, w senise młody Rojek i Myslovitz, no dla mnie geniusz ale ) nie moge tego słuchać bo mnie to przygnębia. Tutaj czuję, że mój umysł odpoczywa, nabiera sił i po kilku minutach jest odprężony i cutke wypoczęty.

Aż poszedł głos w Top 7 :)

Peace & Love


RE: Royal Cartel - Lost In Time - Royal Cartel - 14.09.2016

Dziękówa funkyfella oraz dziękuję innym za opinie :)
Cieszę się, że można dostać tu tak dobry feedback.


RE: Royal Cartel - Lost In Time - Xorbolanid - 14.09.2016

(14.09.2016, 17:56)Royal Cartel napisał(a): Cieszę się, że można dostać tu tak dobry feedback.

Czasami tak, czasami tracki lezą bez komentarzy tygodniami.


RE: Royal Cartel - Lost In Time - Royal Cartel - 14.09.2016

(14.09.2016, 18:04)Xorbolanid napisał(a): Czasami tak, czasami tracki lezą bez komentarzy tygodniami.

To prawda, dostrzegłem to. Osobiście mam pozytywne odczucia, bo komentarze zazwyczaj się pojawiają.


RE: Royal Cartel - Lost In Time - Rust - 21.09.2016

Dziękuje za ten track. Nie jestem w stanie się do niczego przyczepić. Wszystko jest mega melodyjne, bardzo spójne i nieziemsko się tego słucha. Chillout, spokój 5/5 bez pytań kupuje płyte :D propsy Beer


RE: Royal Cartel - Lost In Time - CaffeineMC - 24.09.2016

ode mnie 4/5, rzeczywiście melodia pozytywna, przyjemna, mix ok, nie podoba mi sie snare/pstryk/tamburyn jakkolwiek to nazwać, mógłby przejść potem w coś innego, ale ogólnie gratulacje za utwór i zwycięstwo w sierpniu ;]


RE: Royal Cartel - Lost In Time - dejfdj - 24.09.2016

(24.09.2016, 20:58)CaffeineMC napisał(a): ode mnie 4/5, rzeczywiście melodia pozytywna, przyjemna, mix ok, nie podoba mi sie snare/pstryk/tamburyn jakkolwiek to nazwać, mógłby przejść potem w coś innego, ale ogólnie gratulacje za utwór i zwycięstwo w sierpniu ;]

4/5 perkusjonalia bardzo dobre, melodia nieco przyziemna jak na takiego kosmonautę ;-)

edit.


RE: Royal Cartel - Lost In Time - Mocade - 5.10.2016

Jest klasa i profesjonalizm. Świetny utwór dla chcących dobrze rozpocząć dzień. Pozdrawiam.