MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TECHNO Ta_Deck - Air - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TECHNO Ta_Deck - Air (/temat-techno-ta-deck-air)



Ta_Deck - Air - tomaszp - 28.08.2016

Witam wszystkich ponownie :)

Poniżej mój nowy utwór, takie delikatne, spokojne techno, mam nadzieję, że nie będzie zbyt nudne :)



Genre : Techno
BPM : 126
Lenght : 6:13
Project hours : 8:28
Key : CMinor

Pozdrawiam,

Tomek


RE: Ta_Deck - Air - Kael - 30.08.2016

Wszystko brzmi elegancko moim zdaniem, numer się wkręca muszę przyznać ;)


RE: Ta_Deck - Air - Sajga - 30.08.2016

Lol ocena 2.33 to myślałem, że będzie jakieś ciapsko wstryntne a jest mega spoko. Ładny bas, perka spoko i prześliczne pady (mega pasują w klimacie) Tylko po 3 minucie melodycznie mi się nie podoba. Niektóre nuty nijak nie pasują. Ja tu bym widział jakąś modalną, jazzową harmonię, to jest utwór w sam raz na pandiatonizm. Oprócz tego jeszcze mi te fxy risery nie pasują, poza tym miodzio.


RE: Ta_Deck - Air - ozi - 31.08.2016

Podoba mi sie. Pulsujący bass i wszystkie dźwięki ktore dobrała swietnie siedza. I jak dla mnie nie jest nudno. Fajny utwór.


RE: Ta_Deck - Air - Soundmaniaq - 31.08.2016

widzę, że znowu mistrzowie minusowania w akcji, którzy paradoksalnie nie mają nic do zarzucenia kawałkowi.


RE: Ta_Deck - Air - tomaszp - 1.09.2016

Dzięki Wam !! Podnieśliście mnie na duchu tymi komentarzami :) Jak zobaczyłem ocenę to się zacząłem zastanawiać czy już tak bardzo źle ze mną :)

Pozdrawiam,

Tomek


RE: Ta_Deck - Air - Shutara - 1.09.2016

Nie do końca moje klimaty, ale faktycznie utwór jest niczego sobie i rozwija się całkiem swobodnie, nie powodując przy tym odczucia zmęczenia, przygnębienia bądź też odruchów wymiotnych ;)
Zdecydowanie na plus partia basowa, a osobiście najbardziej mi się podobał breakdown od 2m33s xD
4 jak bum cyk cyk.


RE: Ta_Deck - Air - Stiopa - 2.09.2016

Nie podoba mi się bass. Jest za mało wyrazisty.. Powinien być ciężki głęboki jak studnia... a tu plumka cos sobie... Wiem, że miało byc lekko zwiewnie i powiewnie ale porządne techno raczej takie nie jest :P Za mało sie dzieje i powtarzalność motywu nudzą... Technicznie jest ok ale aranżacyjnie i brzmieniowo już nie do końca jak na techno... :P Zresztą dobre techno jest trudno wykręcic...
Pozdro


RE: Ta_Deck - Air - Xorbolanid - 3.09.2016

Idealny brzedstawiciel Tech-House? Ladnie to gra na moim sprzecie. Wedlug mnie bass przyjemny, upliftingowy. Podarzaj w tym kierunku.

PS. Tak, to jest Tech-House.


RE: Ta_Deck - Air - GY4 - 4.09.2016

No na 4 zasluguje napewno.Za sama czystosc w miksie juz bym tyle dal.Kurde...chociaz ten bassik moglby troszke wyrazisciej uderzac:)pozdroo


RE: Ta_Deck - Air - Satesla - 5.09.2016

Dobry track, co do bassu dobry jest :D nie zawsze musi bass wgniatac w fotel :D


RE: Ta_Deck - Air - Shabboo Harper - 9.09.2016

Hey Tomek. Według mnie:
„+”: potoczysty Groove; klimatyczny, „dorodny”. Kick mocny, nośny; uplastyczniony przez prężny Bass. Sound Design (generalnie) przemyślany; monotematyczny. Technicznie: „góra” pod kontrolą, „dołu” nie brakuje. Pad'y (zbyt ciche) w Background'zie finezyjnie syntetyczne w swej mroczności. ;)
„-”: Hi Hat'y; już od pierwszych sekund utworu odnoszę wrażenie, iż „gubią się” w tle; są nieregularne, brzydko wybrzmiewają. Również Uplifter'y lekko „pitchowane” w swej barwie kreują osobliwy „mood”; bliższy raczej Trance niż Techno. Temat swą powtarzalnością, przy końcu, trochę nuży (szczególnie po 4:25)... ^^


RE: Ta_Deck - Air - ldvk - 12.09.2016

po pierwszym przesłuchaniu nie siadł mi za bardzo, gryzą w uszy trochę fx'y i średnio mi pasuje groove na hatach. ale po kolejnych odtworzeniach uważam, że melodia bardzo chwytliwa, break koło 5 minuty bardzo ładnie wchodzi, do bassu nie mam zastrzeżeń, nie jest na pierwszym planie co prawda ale przecież nie musi, miks czysty. Generalnie in +, widniejąca ocena jest niemiarodajna, bo parchy na forum widziałem z wyższymi ocenami :) daję 4


RE: Ta_Deck - Air - Alex fat - 18.09.2016

Witam.Idziesz w dobrym kierunku , niestety do tego gatunku potrzeba doswiadczenia , zeby niby gralo to samo a niebylo monotonne. Mix masz opanowany , a reszta przyjdzie z czasem , polecam przesluchac ci kompozycje tego goscia , ja sie nanim wzoruje. :) pozdrawiam