MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
LIQUID Noga - Lato - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: LIQUID Noga - Lato (/temat-liquid-noga-lato)



Noga - Lato - Pieseq - 2.09.2016

Kawałek wakacyjny. Duża ilość instrumentów dętych, rhodsy, jakieś fleciki, pierdółki itp. Na razie chyba zrobię sobie krótką przerwę od tego działu, jednak ten utwór postanowiłem skończyć. Track do pobrania za friko jak coś.




RE: Noga - Lato - Sajga - 2.09.2016

Instrumenty ładne (No może te pady wah wah troche męczące są) melodyjki też zgrabne grają (chyba, że to sample powycinane to cofam pochwały). Tylko, że melodyczni te brzmi jak strojenie instrumentów przed koncertem. Nie ma głównego motywu, ciekawej progresji akordów przez co kawałek jest okropnie nudny. No moze nadawałby się jako tło do jakiegoś centrum handlowego. Perkusja natomiast jest strasznie przeciętna, wręcz ocierająca się o miano byle jakiej. Basu tam nie słyszałem (może to przez głośniki logitecha na których odsłuchiwałem kek) - dla mnie 3. Nie ma tragedii ale raczej zapomnę o tym kawałku za 5 minut


RE: Noga - Lato - Alex fat - 2.09.2016

Ja uwielbiam wlasnie takie tlo , chyba nigdy mi sie taka muza nieznodzi , na parkiecie porywa. :) .pz


RE: Noga - Lato - Shabboo Harper - 6.09.2016

Mięciutko w "słodkim" piano, czarująco w wariacji Jazzy trąbki/mruczącego Sax'u, sensualnie w brzmieniu (cichych) smyczków. Bass prześwietnie kreuje Groove. Instrumentarium perkusyjne właściwie "popędliwe"; zgodne z gatunkiem. Background sprytnie "utkany" efektem Vinyl'u. Jest temperamentnie, "promiennie".... Jedyny "-", w moim przeświadczeniu, to Panning (gitary?). Jest zbyt mocny; trochę irytuje. Winien być li tylko dodatkiem nie zaś przewodnim faktorem miksu. Pieseq, ten track, obecnie, to jeden z moich ulubionych w MP. ^D


RE: Noga - Lato - FELIX G - 6.09.2016

Ten track kojarzy mi sie z Galileo haha
Wg mnie wszystko ladnie gra, tylko bas moglby byc troche wyrazniejszy i bardziej rozbudowany miejscami w stylu takiej basowej gitary rodem z jazzowych kawalkow :)


RE: Noga - Lato - Milan - 13.09.2016

Jestem zwykłym kowalskim i daleko dla mnie do produkcji takich utworów. Utwór podoba mi się do 1:30. Po tym czasie jest rozmycie tempa. Ten pływający podkład pokazuje że bez wyostrzonego nawet cichego cykania nie może istnieć.


RE: Noga - Lato - funkyfella - 13.09.2016

* Sucpio klimacik.
* Na poczatku haty mnie ciutke drażniły,
bo wyciagniete w górze dość. Oczywiście
nie syczą w mixie, jest ok - tylko ja nie przeladam
jakoś za takimi "żyletkami".

* Poza tym poezja,
jak drumsy weszły to już nie mam pytań :)

* Czy nudnawo?
Może na 5 minut ciutke tak, ale ja się nie wynudziłem jakoś,
mogłbym ze 2 razy re-play zrobić i nadal by mi sie nie nudziło
podejrzewam :) Wg mnie aranżacja jest po prostu subtelna :)
Co nie= temu, że jest jej za mało.

A co tam 5-/5 :) Na "poranną" kawe, do rozbudzenia - miodzio :)
Peace!


RE: Noga - Lato - Dub - 27.09.2016

strasznie nudne gówno