MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRAP 24Dubstep Productions - Trapy +3 - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRAP 24Dubstep Productions - Trapy +3 (/temat-trap-24dubstep-productions-trapy-3)



24Dubstep Productions - Trapy +3 - 24dubstep - 11.09.2016

Jako że nie chce robić niepotrzebnego śmietniska i spamu dlatego wrzucam trapy w jednym poscie

The Plan



Coś w stylu Chillout,Trap oraz DnB nie którym nie odpowiadają vox

Dream Dance



Abandoned Streetz



Zapomniałeś dodać ilości dodatkowych utworów w nazwie tematu.
Zapraszam do Regulaminu c:

RaNi/Works



RE: 24Dubstep Productions - Trapy +3 - Massive - 11.09.2016

Cieżki klimacik, kojarzy mi się z jakimiś ciężkimi imprezami ( tak około trzeci dzień jak wszyscy od wódy i dragów mają poryte łby i jest na prawdę grubo ) . Mimo wszystko miło się tego słucha, czuć klimat. Dodałbym troche mocniejsze basy żeby to serio napierdalało. Eloo


RE: 24Dubstep Productions - Trapy +3 - 2to2 - 12.09.2016

Fajny klimat. Było by dużo lepiej tylko jest problem z miksem. Nie czuć dołu, kick jest bardzo stłumiony nie ma mocy i nie gra z basem. Musisz coś na to zaradzić bo jest naprawdę dobrze:)


RE: 24Dubstep Productions - Trapy +3 - Shabboo Harper - 12.09.2016

W moim odczuciu owe utwory w stylu „Trap” cechuje nader eklektyczny „image”. Jest przeróżnie, rozbieżnie i w efekcie... obiecująco. Jeśli mi wolno, to sugeruję Tobie większy pomyślunek w kwestii aranżu; krztynę mniej jednolitych Loop'ów, a trochę więcej Sound Fun'u (defiguracji/”wkrętów”...). Miks, generalnie, nie zachwyca. Główne „defekty” to spore „zamulenie” (mizerna soczystość tonów); przedziwne rejestry niektórych dźwięków (czy używasz analizatorów?); brak czytelniejszej separacji (jasność ścieżek) i panoramy... Plusem jest melodia. Twego autorstwa? Jeśli tak, to gratuluję takowej inwencji twórczej... 24Dubstep, krótko:
The Plan”; „gęsto” wręcz „parno” w Bassline'nie; Brass'y plus smyczki charakterne acz monotonne; instrumentarium perkusyjne totalnie „przytłumione”.
Dream Dance”; jest „sennie”; wręcz „przytulnie” w melodii piano. Czuć dyskretny rys Orientu; wokal fajnie „wpleciony”.
Abandoned Streetz”; ładne dźwięki w „odcieniu” Vintage. Fx'y bdb. Tło „brudne”, zbyt przesterowane.


RE: 24Dubstep Productions - Trapy +3 - 24dubstep - 12.09.2016

co do Twojej oceny

The Plan mial byc z zalozenia ciezki

Dream Dance to mial byc Chillout Trap cos w tym stylu

A abandoned streetz mial byc mroczny ale wyszedl jak wyszedl stad te nieczystosci

Ogolnie rzecz biorac uwielbiam czytac twoje oceny do projektow i zawsze gdy cos wrzuce bede czekal na Twoja profesjonalnalną i dokladnie przemyslana opinie widac ze uwielbiasz muzyke oraz ze sluchasz wszystkiego tego co dadza Ci do oceny


RE: 24Dubstep Productions - Trapy +3 - tks21 - 19.09.2016

Szkoda że nie dałeś tych Trapów oddzielnie bo można byłoby na każdy z nich zagłosować osobno (Wiem mówię rzeczy oczywiste). Każdy Track będe w komentarzu opisywał osobno i wyciągnę średnią za Twoje kawałki a więc przechodzę do sedna:

The plan - Dla mnie beat jest cudowny. Podobają mi się te stringsy które zastosowałeś. Co do mixu wydaje mi się, że taki brud jest w tym kawałku NAWET wskazany!. Gdyby nie byłoby takie brudne to w moim odczuciu straciłoby klimat. Wydaje mi się, że to w stylu trochę południowego Trapu z USA (który bardzo lubię) Często będę do niego wracał :)

Dream Dance - Co do mixu tu już jest "czyściej". Aranżacja też jest ogólnie dobra aczkolwiek brakuje mi tu jakiegoś powera i agresji (może to z Twojej strony było zamierzone) Taki kawałek Trapchill ( wiem wymyślam nazwy) Klimat jest ok aczkolwiek ten beat nie do końca do mnie przemawia (ale brawa za pomysł). Da się przy tym odpocząć. Daję 4 za ogół. Szkoda, że tak krótko

Abandoned Streetz - Podoba mi się w nim ciekawy Synth , który zastosowałeś. Ciekawi mnie w tym beacie jeszcze jedna rzecz: Bardzo czysty mix i bardzo ciekawy bassline :) Jest w nim lekka nuta "agresji" Tak więc stawiam 4,5/5

Ogółem wyszło mi że za te wszystkie utwory powinieneś dostać ode mnie 4,5/5. ale nie ma takiej skali :( 5/5 ale takie troszke na wyrost aczkolwiek każdy z tych beatów jest ciekawy i GODNY oceny! Pozdro