MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HIP HOP MC Sobieski - Wiedźmin: Gramy w Gwinta (Wasp prod.) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HIP HOP MC Sobieski - Wiedźmin: Gramy w Gwinta (Wasp prod.) (/temat-hip-hop-mc-sobieski-wiedzmin-gramy-w-gwinta-wasp-prod)



MC Sobieski - Wiedźmin: Gramy w Gwinta (Wasp prod.) - Wasp - 13.09.2016

najnowszy kawałek Sobieskiego na moim bicie




RE: MC Sobieski - Wiedźmin: Gramy w Gwinta (Wasp prod) - funkyfella - 14.09.2016

Props za koncepcje. Dla mnie bomba. Bardzo fajnie rozwinięty temat, nawiązania i wszsytko się klei idealnie.
Co do bitu, jaram się brejkiem i groovem. No dowaliliście :) ode mnie 5 ! :D


RE: MC Sobieski - Wiedźmin: Gramy w Gwinta (Wasp prod) - MariQ - 14.09.2016

Fajnie zasamplowane, nie słychać cięć (mam nadzieję, że to nie dlatego, że wyciąłeś z oryginału całą pętlę :D), przyjemne bębny i bas, dobrze się tego słucha. Nie ma powodów by nie dać 5 :)


RE: MC Sobieski - Wiedźmin: Gramy w Gwinta (Wasp prod) - Maciek - 15.09.2016

Ja również jestem na TAK. Bardzo dobre wykonanie w każdej ze sfer - wokalna muzyczna i wizualna. Wszystko ma sens i przykuwa uwagę. 5


RE: MC Sobieski - Wiedźmin: Gramy w Gwinta (Wasp prod) - Shabboo Harper - 16.09.2016

"Coś" w tym jest... ;) Beat potoczysty; trochę monotonny (od 2:58 "dzieje się" więcej i ciekawiej, lecz to już de facto koniec tematu...). Rap MC Sobieskiego sui generis, z charakternym Flow. Projekt zmyślny, nastrojowy; choć... bezsprzecznie wolę "The Elder Scrolls V: Skyrim Rap". ^D


RE: MC Sobieski - Wiedźmin: Gramy w Gwinta (Wasp prod) - RobbieN - 16.09.2016

Stopa-Werbel chodzą w jakby drum'n'bassowym groovie co jest fajne, do tego bardzo lubię bity z etnicznymi instrumentami w dobie mody na 100% syntezatory. Niestety nie cierpię tego typu flow, ale fajnie że tekst jest oryginalny i dla zabawy. Dla mnie bit na 5 ale jako że oceniamy cały kawałek daję czwórkę.


RE: MC Sobieski - Wiedźmin: Gramy w Gwinta (Wasp prod) - tks21 - 17.09.2016

Świetny jest ten track. Nie wpadłbym na taki pomysł można zrobić coś takiego! Z czystym sumieniem = 5/5


RE: MC Sobieski - Wiedźmin: Gramy w Gwinta (Wasp prod) - 90'sREC - 18.09.2016

Podoba mi się , pierwsze wrażenie było "Co to k**a" ale później coś w trafiło do mnie , nie wie dokładnie co , trzeba parę razy odsłuchać. Jaram się bitem jak prawie każdy .
(16.09.2016, 6:24)RobbieN napisał(a): Stopa-Werbel chodzą w jakby drum'n'bassowym groovie co jest fajne

Ogólnie to 5/5 :)


RE: MC Sobieski - Wiedźmin: Gramy w Gwinta (Wasp prod.) - themiiram - 18.09.2016

nie lubię hip-hopu, ale Te Wiedźmińskie klimaty w piosenkach Sobieskiego są super


RE: MC Sobieski - Wiedźmin: Gramy w Gwinta (Wasp prod.) - Rust - 21.09.2016

Kurczaczek! Tekst i koncept genialny. Za samo to należy się piąteczka. Wykonanie i efekt końcowy daje kopa, molestuje przycisk replay. :3 Czekam na więcej takich koncetpów i oczywiście na premiere Gwinta. ;) Zamawiam partyjkę z MC Sobieski. Propsiaki ! Beer


RE: MC Sobieski - Wiedźmin: Gramy w Gwinta (Wasp prod.) - Wasp - 21.09.2016

Dzięx
to nie pierwszy i nie ostatni kawałek o wiedźminie. zrobiłem też Sobieskiemu 2 bit w klimatach Gothic 2
Tak więc za jakiś czas możne się tego spodziewać.


RE: MC Sobieski - Wiedźmin: Gramy w Gwinta (Wasp prod.) - In-Tegral - 22.10.2016

Świetna robota, bardzo dobre połączenie tematów. Do niczego nie można się przyczepić. 5/5 Gratulacje.


RE: MC Sobieski - Wiedźmin: Gramy w Gwinta (Wasp prod.) - Camber - 8.01.2017

Sama koncepcja spoko, Beat tez ale chyba słucham za duzo mainstreamowego polskiego rapu i Sobieski jakos mi nie podchodzi :P