MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TECHNO GY4 - Thin line - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TECHNO GY4 - Thin line (/temat-techno-gy4-thin-line)



GY4 - Thin line - GY4 - 21.09.2016

zapraszam do odsluchu...pozdroo!!



RE: GY4-Thin line - barthus - 21.09.2016

Bardzo monotonne, mimo to po jakichś 2-3 minutach zaczyna wprowadzać w jakiś dziwny "trans", natomiast około minuty czwartej już byłem zmęczony tym motywem. Klimat jest, potencjał jest, ale myślę, że spokojnie możesz wycisnąć z tego coś więcej ;)


RE: GY4-Thin line - tomaszp - 22.09.2016

Ciekawe dźwięki, podoba mi się coś al'a dwon, taki lekko wyciszony i te chórki są mega zajebiste. Ogólnie bardzo monotonne.

Niestandardowe ułożenie hi-hata jednym się podoba, innym nie. Ja podchodzę do tego, że robi to swoją robotę w tym utworze. Jest on bardzo niekonwencjonalny od początku do końca. Takie psychedelic techno.

Jednak ostatecznie brakuje takiego kopnięcia. Mógłby być to break do jakiegoś mocnego dropu. Generalnie tak się zastanawiam, jeśli zrobiłbyś taki break to normalnie boję się dropu. Myślę, że powinieneś to przemyśleć :)

Jest potencjał przez duże "Pe".

Pozdrawiam,

Tomek


RE: GY4-Thin line - Shabboo Harper - 23.09.2016

Hey Marcin. To co przede wszystkim przyciąga uwagę i w efekcie już "wróży" konkretny wydźwięk utworu to kształt "wave'a" Twego projektu. I...? Niestety, nie jest specjalnie "uwodzicielsko". Intro przewlekłe; ciąg dalszy również niezbyt zachwycający. ;( W tak specyficznie wykreowanym klimacie, z osobliwie wstrzemięźliwym, "introwertycznie surowym" Sound Design'ie, "coś" (w końcu) musi przyciągnąć/skusić słuchacza... "Tu" tego "czegoś" nie czuję. Jednostajność to główny feler tego tematu. Technicznie: Kick (zbyt) solidnie "huczy'; panorama nader oszczędnie potraktowana... ^^


RE: GY4-Thin line - GY4 - 24.09.2016

Dzieki za komenty:) Utwor zrobilem,mozna powiedziec tak "od reki". W jakies pol godzinki.Chcialem sie przekonac co z tego wyjdzie,gdy bedzie robiony na goraco,bez specjalnego analizowania.Ciekaw bylem opinii.Teraz sam tez zauwazam mankamenty.Jeszcze raz dzieki i pozdrawiam serdecznie


RE: GY4-Thin line - CaffeineMC - 24.09.2016

no i słychać, że robiony na szybko, bo niewiele się dzieje, ten pyrkacz, który wchodzi okolo 50 sekundy jest za glośno i brzmi po prostu źle - nie komponuje się z resztą, od 2:15 pady na reverbie grają zupełnie obok, nie wiem jaki jest sens wrzucania takich utworow do oceny, z całym szacunkiem, ale 1/5


RE: GY4-Thin line - QREK - 24.09.2016

Zbyt monotonne, bardziej pod jakiś pokój chillautowy niż pod imprezkę halową lub nawet klubową.


RE: GY4 - Thin line - ldvk - 26.09.2016

Na początku zdecydowanie bym go zaliczył nie pod techno a pod ambient, no i poza tym mnie się podoba, jest monotonne, owszem, ale wprowadza w swoisty zajebisty trans za sprawą dwudźwięku który się pojawia przez cały utwór. jest na czym zawiesić ucho, strasznie lubię takie klimaty ;) Moim zdaniem ma mega dobry potencjał, z ogromną chęcią posłucham jak dopieścisz ten utwór. Od str technicznej, podoba mi się swing na hatach, podoba mi się właśnie ten akord grany stale, nie podoba mi się zaś kick, jest za tłusty, obniżyłbym nieco koło 60hz, a podbił gdzieś pomiedzy 200-300, czasem ten kick wyłączył na dłużej niż jeden takt. haty bym rozłożył w panoramie bardziej, myślę poza tym że spokojnie możesz zrobić break i zbudować napięcie by potem drop wjechał na pełnej. Działaj, a ja czekam na wersję finalną! 4/5