MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRAP Weedplay - Mythsend - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRAP Weedplay - Mythsend (/temat-trap-weedplay-mythsend)



Weedplay - Mythsend - weedplay - 23.09.2016

Cześć, proszę o opinie na temat tej produkcji. Kawałek powstał po kilkumiesięcznej przerwie, ale stopniowa znowu wraca zajawka na fl studio :). Dodane wideo oczywiscie zwyczajnie podpierdolone :).





RE: weedplay - mythsend - Xorbolanid - 23.09.2016

Popraw player


RE: weedplay - mythsend - Dymek - 23.09.2016

Musisz wkleić w tagach samą końcówkę linku(identyfikator) to będzie działał player.


RE: weedplay - mythsend - weedplay - 23.09.2016

Już ogarnąłem, sry.


RE: weedplay - mythsend - Dymek - 23.09.2016

Dobry trapik :D miks nawet ogarnięty dobrze buja ja tam nie mam zastrzeżeń. Jedynie o co bym mógł się przyczepić to ten bass który masz w piano rollu wyżej dać o oktawe niżej bo chyba za dużo średnich w nim.Ten co wjeżdza w 0:15 robi robote :D Daje 5!
Ps. Też tak mam jak za długo siedze w fl'u to potem rzucam to w h*j i nie odpalam przez dłuższy czas bo mnie to wku*wia a za jakiś czas znowu próbuje swoich sił w muzyce :D


RE: weedplay - mythsend - MariQ - 24.09.2016

Bardzo fajny klimat. Świetny sampel (?) wokalny. Miks raczej w porządku. 5


RE: weedplay - mythsend - weedplay - 24.09.2016

Dzieki za obiektywne spostrzeżenia :). Od dawna walcze z ogarnięciem mixu i fajnie, że piszecie ze dobrze siedzi. Nie ma tam sampla wokalu, tylko zwyczajny lead troche wyedytowany przeze mnie :P. Pozdrawiam.


RE: weedplay - mythsend - dejfdj - 24.09.2016

dobór instrumentów
niedopodrobienia ;-)


RE: weedplay - mythsend - tks21 - 24.09.2016

Mix jak dla mnie BARDZO dobry. Aranżacja również dobra. 5/5 Sorry, że tak krótko ale wszystko mi w tym beacie pasuje :) Pozdrawiam i bardzo dobrze wykonana robota! :)


RE: weedplay - mythsend - weedplay - 26.09.2016

Dzięki chłopaki za dobre słowo. Motywuje do dalszych działań. Pozdrawiam.


RE: weedplay - mythsend - Maciek - 28.09.2016

Bardzo ciekawa produkcja. Wszystko sensownie ułożone, dynamicznie zaaranżowane i zmiksowane tak, że z przyjemnością słuchamy do końca. Wideo dopełnia wszystko - czego chcieć więcej? 5


RE: weedplay - mythsend - Shabboo Harper - 1.10.2016

"Esencjonalnie", konkretnie, wstrzemięźliwie. To dobry przykład Bit'u, w którym trafna selekcja (nielicznych) brzmień kreuje przekonujący klimat w zgrabnym miksie (jedynie Hi Hat'y podgłośniłabym minimalnie i więcej "dodała" w ok. 8 kHz przy dużym Q)... ^^


RE: Weedplay - Mythsend - funkyfella - 6.10.2016

5/5 za całokształt, mimo że (powtarzam 143522 raz) trapy to nie mój klimat, to pozwoliłem się wkrecic w TRIP i okrutne propsy za cały audio-wizualny produkt :) Peace from Funky :D


RE: Weedplay - Mythsend - In-Tegral - 22.10.2016

Głośności instrumentów trochę leżą. Sam mix zły nie jest ale np. Czemu snare - który jakby nie patrzeć jest najważniejszą rzeczą razem ze stopą w takich gatunkach, gra tak cicho? Mięso przydałoby się lepiej osiodłać by tak nie wybijało. Na plus na pewno ciekawy sound design. 4/5.


RE: Weedplay - Mythsend - 24dubstep - 31.10.2016

5/5 + Publikacja dalej nie zapominajac o wrzutki do playlisty musicproducers.pl w stacji radiowej Kanał main


RE: Weedplay - Mythsend - Camber - 8.01.2017

Całkiem spoko, moze tylko troche za mało sie dzieje w tym kawałku ale to juz kwestia gustu ;) i props za wideo z ruskimi drifterami ^^